úterý 7. května, 18:39 Svátek má Stanislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Práce na zahradě - červen, červenec

Datum: 05.06.2008 13:46
 

Dneska jsem řádila s nůžkama v ruce: čilimník, floxy, iberka, mochna, buxus, kuklíky, dlužichy, mateřídoušky - brala jsem to šmahem, snad ty rostliny můj zásah přežijí winking smiley . Byla toho dvě narvaná kolečka!!!eye popping smiley

 

Taky jsem posbírala zaschlé cibuloviny a pohnojila rododendrony, azalky, vřesy.

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 20
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 16.06.2008 11:15
     

    Moni, já až teď zaregistrovala to křeslo pro pána domu!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down Mám to chápat tak, jak to chápu???? stydlin smiley winking smiley grinning smiley

    Výborný thumbs down

     

    lostris: já si počkala na déšť winking smiley a je zalito.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

     
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 16.06.2008 13:35
     
    kde to všichni bydlíte,že vám tam prší?grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 16.06.2008 15:51
     
    Anavi...když já nevím, jak to chápeš ty. Ale jak tě tak znám, tak myslím, že to nechápeš dobře. grinning smiley winking smiley To křeslo má vlastní odkládací stolek...a to chce samozřejmě pán domu pro sebe. A já na to: CHA! winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 17.06.2008 14:19
     
    Moni, no já to samo pochopila tak, jak sis myslela, že to chápu, tedy, že pán domu chtěl, aby na první pohled bylo vidět, že ten pařez je pro někoho mužského rodu!!! grinning smileystydlin smiley šmarjá, ty moje asociace mě jednou dostanou do maléru!!! eye rolling smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 17.06.2008 14:48
     
    Anavi...tak jsem tě otipovala správně. grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 17.06.2008 17:28
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Evco, pojď mi na pomoc - že v tom vidíš to co já - falický symbol???? stydlin smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 18.06.2008 10:14
     

    Moni nedej se... akorát na kafe...thumbs down

    Včera večer jsem šla , že dopumpuju sudy, abych je měla nachystaný ,až bude zase pařák...

    Zlatý voči...dala jsem se do pletí, prohrábla jsem všechny záhonky, vytáhla srp a užala kosatce a pivoňku...,vyštípala rajčata a papriky..Došla jsem domů až za tmy...Dnes mám v plánu dorazit cestičky, ty jsou teda zarostlé fakt hrůzně..winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 18.06.2008 12:15
     
    p6180019.jpg

    Moni - sedacia suprava perfektsmiling smiley - nadherne zapadne do toho vasho prostredia....zivo si u vas viem predstavit grilovacku...Hihi...ale aj ja by som brala tu s tou odkladacou plochou na pivoooooo! ( ale pod zadok by som si ten vankus tiez dopriala smoking smiley )

    -------------------------------------

    Vcera som sa konecne na chvilu utrhla pred dom ..nestihla som toho moc - zmakla ostrihat skalnik ( hm...nutne potrebujem kupit elektr. noznice ) trochu vyplela dalsi zahon ...a zacalo kropit...Lialo celu noc a aj striedavo cele doobedie, takze dnes zase nic....( okrem niekokonasobnych vrazd tych slizkych nepriatelov..angry smiley )

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 18.06.2008 13:11
     
    Podrprdelníky budou k dispozici. winking smiley Já mu to jeho křeslo asi dopřeju...přeci jen já potřebuju odkládací stolek větší. To máte kafe nebo pivo, cíga, popelník, sklenici s vodou....... winking smiley grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 18.06.2008 13:21
     
    Nojo, máš pravdu..grinning smiley A ještě by ti hrozilo, že si to pivo, či kafe vyleješ...Uprostřed odpočívání, v křesílku, kávička odložená..najednou zblejskneš Matýska, jak mrštně leze na plot a visí hlavu dolů...vyskočíš z křesla hodíš při tom rukou a hrnek letí přes půl zahrady..winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 18.06.2008 14:11
     

    Přesně tak. A proto mé místo bude u toho velkého stolíku. Až ho tedy seřízne do roviny. winking smiley

    Posekala jsem dvorek. Odpol ještě zvládnu kus zahrady. Koupila jsem si dva velké květináče, potřebuju do nich přesadit oleandry. A budu pokračovat v pletí, líčení pastí na sviňáky všeho druhu. Večer je opět potřeba zalít a pohnojit.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 18.06.2008 14:48
     
    Taky se chystám, že to dnes dorazím...,dokud je to navlhlý a pěkně se to dělá...Zejtra dojedu zase až hodně dlouho..
     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 18.06.2008 16:38
     
    holky vy stíhate tolko práce,ja sa akosi nemôžem k tomu dokopať,stále je treba čosi iné,ale od budúceho týždňa žačnem už aj ja začnem na tých galejáchgrinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 18.06.2008 18:22
     
    Anino, to je jen zdání...třeba kuchyní jen prolétávám..zdržovat se v této místnosti považuju za ztrátu času.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - červen, červenec

    Datum: 18.06.2008 18:44
     
    Další fotografie:

    Keria, je ostříhaný nádherně thumbs down thumbs down

     

    Já jsem dnes rozebrala část potůčku k rybníčku (pítko a odtok pod chrličem), protože nám někde cestou uniká moc vody y musíme jezírko neustále dopouštět a při dnešních cenách vody....nono smiley

    Celé jsem to vyložila folií a na ní dala netkanou textílii a pak šutry a pískový štěrk. Jen u odtoku , kde je velký spád jsem musela nechat folii a textílii holou, protože se tam "valí" voda a nic se tam neudrží. Jsem zvědavá, jestli se za čas barevně změní a chytne patinu. Zatím dost bije do očí. Na fotu ještě chybí nějaké kameny. Až bude hotovo, dodám další.

     

    Jo a ještě jsem umravňovala nůžkama Adélu na pergole, abychom měli u sezení víc světla, protože jsme byli, jak v bunkruwinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.