pondělí 6. května, 23:46 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04
 
b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 25.04.2024 22:46
     



    maguska napsal(a):

    Nevím za kolik byli tu mám za 79,90,- a děkuji Vám za přání. spinning smiley sticking its tongue out

    Magusko, tos měla slevu docela velkou. Stály původně kolem 150Kč.. Tady je měli za 99. Padesátiprocentní slevu měli na muškáty. Ty asi cestou někde namrzly. Vypadaly bídně.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 07:52
     
    img_20240425_125155.jpg

    Měli i dřevité pivoňky, kosatce všech barev , čemeřice plnokvěté za 150,- , prostě srdce zahrádkáře jásalo

    O šem já jsem si koupila mixér 🙈

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 14:31
     

    Kordulko, udělalas víc než dobře ... nezmrzne, nemusíš stříhat, okopávat, přesazovat ... uložíš do skříně a občas vytáhneš ku potřebě. Ať ti slouží thumbs down flower smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 17:11
     

    Kordul, myslím, že máš, co se týče rostlin, na chvíli vybráno. Nový záhon to ani nepojme.Tohle máš rodinnou věc, kterou využiješ i při vaření pro dědu. Je to i taktické až zase přitáhneš další kytky. grinning smiley

    Objevilas nějaký zajímavý nebo jen normální nákup? A jak píše Ela, určitě nezmrzne.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 17:18
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordul, myslím, že máš, co se týče rostlin, na chvíli vybráno. Nový záhon to ani nepojme.Tohle máš rodinnou věc, kterou využiješ i při vaření pro dědu. Je to i taktické až zase přitáhneš další kytky. grinning smiley

    Objevilas nějaký zajímavý nebo jen normální nákup? A jak píše Ela, určitě nezmrzne.

    To bych nebyla já, koupila jsem si mixér na který jsem tam už kolik let koukala, mám tedy jen nejasnou představu , k čemu mě bude grinning smiley....je to vylepšeny Ronig, ale nemá tolik funkcí a podobný už mám

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 19:14
     



    kordula napsal(a):



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordul, myslím, že máš, co se týče rostlin, na chvíli vybráno. Nový záhon to ani nepojme.Tohle máš rodinnou věc, kterou využiješ i při vaření pro dědu. Je to i taktické až zase přitáhneš další kytky. grinning smiley

    Objevilas nějaký zajímavý nebo jen normální nákup? A jak píše Ela, určitě nezmrzne.

    To bych nebyla já, koupila jsem si mixér na který jsem tam už kolik let koukala, mám tedy jen nejasnou představu , k čemu mě bude grinning smiley....je to vylepšeny Ronig, ale nemá tolik funkcí a podobný už mám

    Já jsem jeden "nasyslený" dala nedávno vnukovi,asi tři roky ležel zabalený ve spíži v krabici. grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 19:17
     

    Kordul, ta pivoňka je krásná.

    Já se asi nechala nachytat. Objednala jsem tři kusy ( i pro kolegyně z práce ) pivoňky Berzella, jedna stála 450,- a ani jedna nevylezla. Budu reklamovat, tak snad to půjde, je to teda dost peněz.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 20:20
     

    Kordul, já jedu zítra. Kamarádka chce pivoni, tak budeme koukat. thumbs down Mám strach z davů, ale jinak to nešlo.

    Gabčo záleží odkud jsi měla. Chválí z Brna, Třeba ještě vyleze, naděje je, byla zima.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 20:21
     
    img_20240425_125155.jpg



    gabca napsal(a):

    Kordul, ta pivoňka je krásná.

    Já se asi nechala nachytat. Objednala jsem tři kusy ( i pro kolegyně z práce ) pivoňky Berzella, jedna stála 450,- a ani jedna nevylezla. Budu reklamovat, tak snad to půjde, je to teda dost peněz.

    Tady je měl Polák v květináčích a snad měly poupata nádherný velký keře

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (26.04.2024 20:26)
     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 26.04.2024 22:31
     

    Tak to za takový rostliny zase nebylo tolik peněz. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 27.04.2024 07:05
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Tak to za takový rostliny zase nebylo tolik peněz. thumbs down

    Ne ,byly nádherný. Myslela jsem , že jsem je vyfotila, byly nádherný

    A měl i kosatce od nimi po vyšší za 80,- nádherně vybarvený a já se táhnu s muškátama, kterých je všude plno🙈, u Šťastnych v UO je mají také, ty samé barvy

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 28.04.2024 21:12
     

    Tak jsem na Floře neodolala a itoh Bartzella jsem koupila. Ve velikých květináčích, nádherné rostliny za 440,- . Byli tam dvoje Poláci, kde pivoně byly nádherné. Hodně to šlo na odbyt. Naštěstí jsem si ji po obědě zaplatila a nechala u paní, před odchodem vyzvedla. Itohy měla už vyprodané, že přiveze ráno nové. Tato paní měla i kuklíky, kamarádka si vybrala. U těch druhých PL byl možná větší výběr, viděla jsem tam i Nosagey za 360 s poupátky, krásné rostliny. Jinak dřevité jsem viděla, ale slabé za 500, u PL s pivoněma jsem je neviděla. No a mám 1 cibulku lilie, malá náhrada za ty doma pomrzlé. Zdálo se nám, že dříve bylo více prodejců, zajímavější nabídka. Narcisy v prodeji nebyly. Je to jako všude, něco krásné, něco se člověk diví, že s tím jdou na trh.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.05.2024 07:33
     

    Ahoj holky. Já blázen- jela jsem dokoupit do Třeště k pí. Mouricové 3 fuksie, co mi nepřežily zimu. No a odjela jsem s 8 a manžel se ptá - takže další koťata ??/ prý je tahám zjara a napodzim jak kočka koťata/ Není on to drzý chlapec?? Naštěstí v tomto mě celkem podporuje a byla to sranda. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.05.2024 08:53
     
    img_20240503_184811.jpg



    Zamina napsal(a):

    Ahoj holky. Já blázen- jela jsem dokoupit do Třeště k pí. Mouricové 3 fuksie, co mi nepřežily zimu. No a odjela jsem s 8 a manžel se ptá - takže další koťata ??/ prý je tahám zjara a napodzim jak kočka koťata/ Není on to drzý chlapec?? Naštěstí v tomto mě celkem podporuje a byla to sranda. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

    Dobrý nákup, Eliška zase přitahla hortenzie z Polska.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (03.05.2024 21:29)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.05.2024 09:14
     

    Zami-Lado, máš skvělého chlapa thumbs down .

    Kordulko, Eliška je love smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (03.05.2024 09:14)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.