sobota 27. dubna, 19:11 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pošta - reklamace

Datum: 09.10.2007 08:42
 
Včera jsem na poště reklamovala nedoručení balíku. (Jáje pořád brýle nedošly). Posílala jsem ho 17.9. Je zvláštní, že ten den jsem posílala balíky dva (ještě Haně zmijovce), Haně balík došel, Jáje ne. Nevíte, jak dlouho může ještě trvat vyřízení té reklamace? Taky je mi divné, že nemám v ruce žádný papír. To, co se mnou včera na poště sepsala, to bude někam posílat a já nedostala nic.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 09.10.2007 08:56
     
    To je teda dost divný, když nemáš žádný doklad, žes to reklamovala. Mám taky poslední dobou s Českou poštou divný zkušenosti. Jednou šel doporučený dopis skoro týden. Pak se ukázalo, že ho poslali na úplně jinou poštu, ta tam dala svoje razítko a poslala ho na tu správnou poštu. Minulý týden pro změnu přinesli doporučený dopis adresátovi sousedi. Doručili jim ho, jakože jim patří. Jsou to sice drobnosti, ale když vidím na pošťáckých autech "Dneska podáte, zítra dodáme"...
     
  • Autor: Reklama

    Re: Pošta - reklamace

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 09.10.2007 08:57
     
    Dnes pošlu Jáje další balík. Jsem zvědavá, jestli dorazí dřív, než brýle. eye rolling smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 17.10.2007 15:24
     
    Teprve dnes jsem dostala do rukou papír o reklamaci. Jája dostane peníze (pokud jí je pošta doručí, že). grinning smiley Ořechy už má. Zato já nemám kytky, které mi Jája posílala minulý týden. Se těším na zdražení pošt. grinning smiley grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 17.10.2007 18:50
     
    Poslední dobou se jim nějak nevede.Začalo to s balíčkem pro Kashiku, ten šel asi měsíc nebo víc už si nepamatuju. S tímhle se Mona natrápila až až. Ode mě byl balíček poslán obyč. takže je v čudu a ještě nevím jestli došel balíček pro anny uvidíme. až se vrátí z tepla.
     
  • Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 25.10.2007 17:27
     
    Takže 500,- Kč za ztracený balíček došlo dnes, Moně balíček s Sibiřským kosatcem nikoliv, Anny naopak ano. Ať žije česká pošta a její proklamovaná spolehlivost a rychlost.
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 25.10.2007 21:18
     
    Mám tomu rozumět tak, že Jája přišla vinou pošty o růžové brýle?grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 26.10.2007 08:38
     
    Evano, já myslím, že o "růžové" brýle nás díky poště přišlo víc smiling smiley.... I když já musím říct, že problémy jsem zažívala spíše, když jsme v práci posílali denodenně třeba třicet balíků, pak občas byl zádrhel. Ale teď, když pošlu sem tam něco, musím to zaťukat, že to většinou dojde. Je ale fakt, že to většinou připojistím na vyšší částku, tak si třeba dávají větší pozor, aby neplatili za ztráty.
     
  • Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 26.10.2007 09:21
     
    Evanko přišla, a asi nejsem sama, bylo těch zádrhelů s poštou za poslední dobu víc viz výš. Tolik toho nebylo za můj dosavadní život a to jsem poštu měla na starosti i v minulé práci a byla jsem tam denně. V uplynulém půlroce je to šok.Prostě na poštu bez růžových brýlí a bez přehnaných očekávání thumbs up
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 26.10.2007 09:50
     
    Ale růžové brýle chtělo pojistit na víc než na pětikilo...winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 26.10.2007 13:21
     
    ... ty maj cenu zlata winking smiley grinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 26.10.2007 15:11
     
    Nojo o růžové jsem přišla...ale už bylo na čase ne? Tak teď mám oranžové thumbs down
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 27.10.2007 16:05
     
    Už jsem se poučila a připojišťuji vše. Nedávno ořechy na 1000Kč. winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 02.11.2007 17:57
     
    pozlacené, jo? winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Pošta - reklamace

    Datum: 02.11.2007 17:59
     
    Ne ne...s překvapením. winking smiley
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.