pátek 1. července, 22:43 Svátek má Jaroslava
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 2

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 19:04

b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: kaaj

Re: Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 11.02.2022 17:43

sněženky jak píšeš byly uvadlé . jenže ten pantoflíček je úplně v pohodě. zítra vyfotím - dnes mi dcera seřizovala PC . nějak mi blbne. Silva nevěřila a šla se zeptat do Informací . tam tu korunu potvrdili . vzala tři - jeden tchánovi , sobě a mi .. čtvrtý nabídla jedné známé ze Štramberka . phaly měli za normální cenu . tak nevím PROČ ty pantoflíky byly za korunu . confused smiley

• Autor: Reklama

• Autor: kordula

Datum: 11.02.2022 17:53

Nerad, to jsem jednou udělala vítr v Kaufu, museli vyvolat vedoucího a ten mě udělal cenu

Hortenzie kus za 30,-

Betas napsal(a):

Kaaj, presne jsem si tohle vcera rikala o snezenkach... maji tam nekolik plat s uvadlyma snezenkama, puvodni cena 69,-, ted zlevneno na 49,-... to samozrejme nikdo nekoupi a oni to pak vyhodi... tak jsem si zrovna rikala, kdybych sla nekam na info, ze je vezmu vsechny á 1,- treba, jestli mi je prodaji... 🤷🏻♀

• Autor: Pinka

Datum: 11.02.2022 18:48

Kaaj, mě už říkalo víc lidí, že v Kaufu chytli takový vyprodej, já to štěstí ještě neměla winking smiley. Ale asi to každá prodejna nemá stejně, kolikrát tady píšete, co budou mít a u nás to nemají. Ale to samé je i v Lidlu.

• Autor: kaaj

Datum: 12.02.2022 07:14

dscn9663.jpg

byla jsem v nemocnici Třinec na kontrolu stimulátoru . při cestě domů si dcera odskočia v K. nakoupit . já zůstala v autě- neušla bych . no a pak Silva volala, že tam mají plno orchidejí . u pantoflíčku nebyla cena- tak se šla zeptat do informací .

• Status: expert

Datum: 12.02.2022 07:22

Kaaj, tak tomu se říká zlatá rána. thumbs down grinning smiley Ať rostou.Podrobně nevím jaké mají směrnice k výprodejům ale soudě podle toho, co tady čtu, tak možná volnější možnosti. Za kačku jsem tu nikdy nic neviděla. Kaufland tady to s kytkama moc neumí. V OBI byla tak dva roky zpátky flexibilnější. Teď spíš než aby něco ve slevách prodali, tak se vyhazuje.

• Autor: Anavi

Datum: 15.02.2022 06:24

U nás v zahradnictví to vyvezou za roh a pak to asi kompostují. confused smiley No a to si taky říkám, že by se někdy vyplatilo, kdyby to nám, co tomu rozumíme winking smiley , předhodili třeba za desetikorunu. Ale ono se jim asi za ty malé peníze nevyplatí to papírování kolem toho, tak to raději odepíšou a mají od toho klid.

Jinak - hezky už "jančíte", já si zatím zakazuji koukat po kytkách, od loňska toho mám hodně v květináčích a nádobách, tak už to bude nadlidský výkon to někam narvat. Já už to zahltila i u chlapa. eye rolling smiley grinning smiley

• Autor: Kamu78
    Status:

Datum: 18.02.2022 10:34

Dnes došla zásilka od pana Basíka. Lilie, flox a dáreček kontryhel Irish Silk thumbs down . Tak mám radost smiling smiley

• Autor: Anavi

Datum: 18.02.2022 11:04

Tak ať to roste. flower smiley love smiley

Status:

Datum: 18.02.2022 15:19

Anavi napsal(a):

Tak ať to roste. flower smiley love smiley

Děkuji flower smiley

Většina lilií jsou asijské, tak doufám, že opravdu nebudou moc intenzivní. A na flox se těším hooodně, mám je moc ráda. spinning smiley sticking its tongue out

• Status: expert

Datum: 18.02.2022 19:00

Kamu, až vykvete, nezapomeň se podělit o fotky. Ať se daří.

• Autor: Manca
    Status:

Datum: 18.02.2022 19:26

To bude zas na co koukat flower smiley, ať to roste Kamu. Kontryhel a flox jsou z nejvděčnějších kytek u mě. A lilie kupuju pořád, člověk si nedá pokoj a zkouší. Některé rostou, jiné se ztratí...

• Autor: alenak

Datum: 18.02.2022 19:29

Kamu ať to roste. Kontryhel mi v suchých letech bohužel odešel, už jsem neobnovovala, no ta voda na pískách prostě chybí a nedá se vše uhlídat.....

Status:

Datum: 19.02.2022 12:23

Holky všechny, moc děkuji, flower smiley. Určitě vyfotìm, snad bude co smiling smiley. Ten kontryhel jsem nikdy neměla, musím nastudovat, jak na něj. smiling smiley

• Autor: kordula

Datum: 20.02.2022 14:18

274108334_5040379122698000_1180213899977871849_n.jpg

včera u Elišky koukám, " ty máš tedy nádherných difenbachií , co je zkusit prodat, " to jsem viděla u druhé babičky grinning smiley ..... to byl tedy šrumec, od 9:00 thumbs down, ještě přidala krásně zakořeněné durmany thumbs down

Podobné příspěvky
Diskuze: Půjčky, úvěry a hypotéky Dětský-web Jak zabavit děti?

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 19:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Dobrý den,chtěl bych vám představit web určený pro děti www.detsky-web.cz web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu

Autor: detskyweb - 08.02.2009 09:42
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 2

Ahoj všem, mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavi

Autor: marcelab - 28.11.2011 20:33
Rubrika: Školáci - Komentářů: 45
Adresář: http://www.krasa-netresku.cz http://www.paletegarden.cz http://navylet.net

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 09:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Specializované zahradnictví v Ředhošti . Největší nabídka rozchodníků v České republice, skalničky, netřesky, trvalky a okrasné trávy. Naše zaměření j

Autor: gasha - 08.01.2010 13:45
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 1

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 21:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.