úterý 19. října, 10:14 Svátek má Michaela
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04

b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: kordula

Re: Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 16.04.2021 11:09

173523160_1119957855170472_581176973050997729_n.jpg
    Další fotografie:

tak jsem si myslela , že kupuju tu parádní trávu , co shání Anavi, asi jsem sáhla vedla, měli poslední

... snad už poslední akce , Hobi market Svitavi. Měli všechno. a skoro bez lidí

• Autor: Reklama

• Autor: Anavi

Datum: 19.04.2021 09:04

Carex Everillo mám taky, ten Sporobulus je něco jiného. winking smiley

• Autor: Kika
    Status:

Datum: 19.04.2021 09:22

Ta Sporobulus je zajímavá, taky neznám, jsem zvědavá jak poroste.

Datum: 19.04.2021 17:00

Kika napsal(a):

Ta Sporobulus je zajímavá, taky neznám, jsem zvědavá jak poroste.

Po té se ještě mrknu,. Ten Carey je jak malý dochan , dokonce už kvete, pokud se tak tomu dá říkat

• Autor: bosk

Datum: 19.04.2021 18:05

Odpoledne jsem dostala od pí Mouricové mejlík,že posílá fuchsie love smiley

• Status: expert

Datum: 19.04.2021 19:52

Bosk, já taky. Tak jsem zvědavá.Jen mám problém, kam to všechno provizorně umisťovat. eye rolling smiley

• Autor: bosk

Datum: 20.04.2021 07:59

regina.mocova@gmail.com napsal(a):

Bosk, já taky. Tak jsem zvědavá.Jen mám problém, kam to všechno provizorně umisťovat. eye rolling smiley

No,to já taky.Někam je musím vecpat.

Datum: 20.04.2021 08:32

tak se potom děvčata pochlubte please smiley

• Autor: gabca

Datum: 20.04.2021 19:54

Dneska jsem byla s kamarádkou zase u Žižky v zahradnictví. Čemeřice už mají vyprodaný, byly jsme tam teda přesně včas, byl výběr.

Chtěla jsem tu kalinu mariesii a neměli, ani Astronomii. tongue sticking out smiley Objedala jsem si na úterý, budu kousek, tak přibrzdím.

Koupila jsem si kalinu lanarth, no teď mě mrzí, že jsem si nevzala tu Kilimandjaro, vypadá na netu líp. Ale každopádně obě jsou obr do šířky. grinning smiley

Kamarádka koupila tři anglické růže po 120 ,- a vypadaly pěkně, už napučené. Pak růži Blue for you, dost podobná Rhapsody in blue, ale asi světlejší. Tak ta byla za 100,- Stejně jako Leonardo. Do tý jsem ji navrtala já. grinning smiley

Pak nakopila nějakou žluto červenou vajgélii, nějaký brslen a já nevím co všechno. Ani jsem to nestihla sledovat. Ona není jako já. Vidí, líbí, vezme. grinning smiley thumbs down

Datum: 21.04.2021 07:47

gabca napsal(a):

Dneska jsem byla s kamarádkou zase u Žižky v zahradnictví. Čemeřice už mají vyprodaný, byly jsme tam teda přesně včas, byl výběr.

Chtěla jsem tu kalinu mariesii a neměli, ani Astronomii. tongue sticking out smiley Objedala jsem si na úterý, budu kousek, tak přibrzdím.

Koupila jsem si kalinu lanarth, no teď mě mrzí, že jsem si nevzala tu Kilimandjaro, vypadá na netu líp. Ale každopádně obě jsou obr do šířky. grinning smiley

Kamarádka koupila tři anglické růže po 120 ,- a vypadaly pěkně, už napučené. Pak růži Blue for you, dost podobná Rhapsody in blue, ale asi světlejší. Tak ta byla za 100,- Stejně jako Leonardo. Do tý jsem ji navrtala já. grinning smiley

Pak nakopila nějakou žluto červenou vajgélii, nějaký brslen a já nevím co všechno. Ani jsem to nestihla sledovat. Ona není jako já. Vidí, líbí, vezme. grinning smiley thumbs down

Gábii, pěkný nákup, Lanarth sháním,.....Mariesii mám

• Autor: Pinka

Datum: 21.04.2021 09:50

Každý rok sháním Pepino, máme ho s vnukem rádi, ale v ZC to vždycky prošvihnu a už ho nemají. Letos jsem ho objevila u Jikla, takže samozřejmě jsem k němu přikoupila kytičky , zítra dorazí smiling smiley

• Status: expert

Datum: 21.04.2021 12:38

Od Jikla bych nic nekupovala, zkusila jsem to jednou a byl to obří malér. Schválně mi pak napiš jak ta objednívka dopadla.

• Autor: Pinka

Datum: 21.04.2021 12:52

Uvidím , třeba to bude taky naposled winking smiley

Datum: 21.04.2021 18:17

Já jsem si se slávou koupila bez Black, věděla jsem přesně kam ho dám. Vzala jsem rýč a hurá, ... Zjistila jsem ,že už tam jeden je, ovšem zmetek, který neroste. Tak ta hlava, jeden už je blbej

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Půjčky, úvěry a hypotéky Jak zabavit děti?

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Ahoj všem, mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavi

Autor: marcelab - 28.11.2011 21:33
Rubrika: Školáci - Komentářů: 45
Adresář: http://www.krasa-netresku.cz http://www.paletegarden.cz http://navylet.net

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 10:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Specializované zahradnictví v Ředhošti . Největší nabídka rozchodníků v České republice, skalničky, netřesky, trvalky a okrasné trávy. Naše zaměření j

Autor: gasha - 08.01.2010 14:45
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 1

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.