úterý 20. října, 02:38 Svátek má Vendelín
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 19:04

b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: bosk

Re: Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.04.2020 08:22

regina.mocova@gmail.com napsal(a):

To je fofr. Asi už nemá tolik zakázek.Pinko, skoro nikdy člověk neobjedná jednu věc. Nějak se to vždycky nasčítá a když už se platí poštovné... grinning smiley Já volala do Mělníka. Tam toho mají zas tolik, že mi paní sdělila, že objednávku mají, asi mi ji zapomněli potvrdit a at nepočítám dřív než koncem dubna, že toho mají moc.

Taky jsem si objednala v Mělníku a v zakázce se objevil kalendář,kdy je možnost zásilku doručit.Bylo to až od 20dubna,tak doufám,že to vyjde,hlavně aby nebyly záměny.

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 10.04.2020 09:07

To je fofr. Asi už nemá tolik zakázek.Pinko, skoro nikdy člověk neobjedná jednu věc. Nějak se to vždycky nasčítá a když už se platí poštovné... grinning smiley Já volala do Mělníka. Tam toho mají zas tolik, že mi paní sdělila, že objednávku mají, asi mi ji zapomněli potvrdit a at nepočítám dřív než koncem dubna, že toho mají moc.

Basík vyprodává, aby měl místo na nové věci. Čím rychleji pošle, tím dřív se zbaví starání o výprodej a může se věnovat novému....

• Autor: kordula

Datum: 10.04.2020 09:30

bosk napsal(a):

Taky jsem si objednala v Mělníku a v zakázce se objevil kalendář,kdy je možnost zásilku doručit.Bylo to až od 20dubna,tak doufám,že to vyjde,hlavně aby nebyly záměny.

Mě p. Petrová říkala po 20.4

• Autor: Pinka

Datum: 10.04.2020 09:52

Já měla v Mělníku objednáno koncem ledna, poslat jsem si zadala po 20. březnu. Ale kvůli mrazu to přišlo o týden později.

U p. Basíka jsem využila slevy lilií, zjistila jsem, že mám samé spíš vysoké, takže 3 nízké, borůvku a pokojovou borůvku Blau Perle, oranžové primule a dárek jsem si vybrala Ismene.

• Autor: berda
    Status:

Datum: 10.04.2020 19:06

Další fotografie:

Dnes jsme byli se synem ve Světí.Letos krásné, velké rostliny a lidí tak akorát.

• Autor: gabca

Datum: 10.04.2020 19:07

Berdo, krásné rostliny. thumbs down

• Autor: alenak
    Status:

Datum: 10.04.2020 19:49

Berdo, paráda, chystám se taky, ale ještě asi trvalky nebyly? Píšou, že po 20, a brzdí mne mrazíky na příští týden....

• Autor: berda
    Status:

Datum: 10.04.2020 20:00

alenak napsal(a):

Berdo, paráda, chystám se taky, ale ještě asi trvalky nebyly? Píšou, že po 20, a brzdí mne mrazíky na příští týden....

Aleno, trvalek měli jen pár. Já ale chtěla roubované okurky, tak jsem jela dnes.

• Autor: alenak
    Status:

Datum: 10.04.2020 20:17

Děkuji, roubované okurky jsem ještě nezkoušela....

• Autor: babkaela

Datum: 12.04.2020 19:15

Super pokupky thumbs down .

Aleno, roubované okurky vykoušej, slyším na ně jen samou chválu.

Včera jsem zabrousila k Basikovi a už v košíku měla cca za 700, - , noo potom jsem si uvědomila, že budu muset nejen najít místo a zasázet, ale také se starat ... objednávku jsem nedokončila. I když pár lilií by se asi šiklo, některé se přes zimu, díky kočičím dálnicím, vytratily.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (12.04.2020 19:17)

• Autor: maguska
    Status:

Datum: 14.04.2020 08:18

Tak dnes dorazila cibule amarylisu Splash i s rašicím stvolem na květ flower smiley, reklamace u pana Koníčka za 1* thumbs down.

Datum: 14.04.2020 10:04

img_20200414_115119.jpg

Prostě jsem neodolala , ale pozor v Kaufu u vchodu 129,- a na druhém konci u pokladny 89,-

V Tesku maji pivoňky a hortenzie latnaté

• Autor: bosk

Datum: 15.04.2020 14:16

img_20200415_120916.jpg

Dnes jsem si koupila azalku

Datum: 15.04.2020 17:11

img_20200415_185252.jpg
    Další fotografie:

Z Kaufu za 80,- - 100,-, všechny nejsou moje, dárky

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Půjčky, úvěry a hypotéky Dětský-web

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 08:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 19:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Dobrý den,chtěl bych vám představit web určený pro děti www.detsky-web.cz web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu

Autor: detskyweb - 08.02.2009 09:42
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 2
Adresář: http://www.krasa-netresku.cz http://www.paletegarden.cz http://navylet.net

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 09:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Specializované zahradnictví v Ředhošti . Největší nabídka rozchodníků v České republice, skalničky, netřesky, trvalky a okrasné trávy. Naše zaměření j

Autor: gasha - 08.01.2010 13:45
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 1

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 21:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.