pátek 28. ledna, 06:16 Svátek má Otýlie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04

b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: Betas
    Status:

Re: Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 30.05.2021 21:19

Regi, byly jste v Montanu? Taky se tam v cervnu chystam. Jezdite tam na zivnostak? To bych si moc prala, ale nemam si kde pujcit.. sad smiley

Prosim te - gaury asi jeste nemeli, vid?

• Autor: Reklama

• Autor: kordula

Datum: 30.05.2021 21:35

192360059_3736599309801692_6213258417355265281_n.jpg

Regi thumbs down

Já jsem dneska taky utrácela, batáty, kopřivy a jak jinak , fuchsie eye rolling smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (31.05.2021 08:45)

• Autor: alenak

Datum: 30.05.2021 22:18

grinning smileyse bavím a tiše závidím winking smiley , věřím, že jsi byla čilá jak rybička při nákupu....mám absťák, naproti Kratochvíl se mi taky na letničky líbí, nevím letos, ale vloni pěkné věci v něčem lepší jak naproti M. Azalka fakt stojí za pokup, ať to roste. thumbs down

• Status: expert

Datum: 30.05.2021 22:50

Betas, na živnosťák tam nejezdíme. Ani jsme to nezařizovaly, zas tak často tam nenakupujeme. Ale není to problém. Když jsem pracovala chvíli v důchoďáku, pustila jsem se tam do zahrady a vyřídili to bez potíží. Řekla bych, že pro doma, i když toho spotřebujeme dost, a i když něco kupuju třeba kolegyním, bych měla problém s množstvím, aby to byl velkoobchodní nákup. Co je v autě, to je výsledek putování čtyřmi zahradnictvími. Začaly jsme v Parkonu, pak Bratronice u Mladé Boleslavi. pak Montano a Kratochvíl naproti. Gaury neměli ještě. Trvalkám jsem se tentokrát víc věnovala, koukala jsem po kuklíku. Taky nebyl.

Montano mělo rozhodně nejlepší a cenově nejpříznivější azalky.V docela velkém sortimentu. Taky japonské javory tam mají pěkné.Krásný rhododendrony a ohromný výběr zeleniny. Ta droboť do truhlíků nic moc. Neměli dokonce ani velký ledovky. Třeba ještě dopěstujou.

Aleno, Kratochvíl by tě tentokrát zklamal. Jako nás. Žádná sláva. Absolutně největší výběr různých balkonovek měly Bratronice a za celkem slušný ceny. Ty zase mají nic moc ostatní rostliny. A mají nádherně narostlý závěsy různých balkonovek. To byl další zádrhel, co se týče místa. Dva jsme musely mít. eye rolling smiley Jeden takový barevně zvláštní begonie, jednotlivě je neměli a muškáty. Taky zvláštní. To ještě vyfotím.

A Parkon měl docela hodně věcí ale je tam poměrně draho na tuhle droboť.A mají tam značný výběr všeho možnýho. Tentokrát bych řekla, že byl lepší než Hortis a Starkl v danou dobu. Byla jsem tam kvůli tomu Bloombuxu.

Mezi rostlinama jsem byla čilá, dokonce jsem se duševně vzepjala a vymyslela ty bedýnky. Jinak nevím, jak by to dopadlo. Asi bych jela vlakem domů. grinning smiley Ale potom už to bylo horší.Štěstí bylo, že už dědek zase jezdí na chalupu. Odpadlo dost komentářů o duševní svéprávnosti. grinning smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (30.05.2021 22:55)

• Autor: alenak

Datum: 30.05.2021 23:03

Právě že tu čilost mezi kytkami mám odzkoušenou. winking smiley Bedýnky jsem kdysi v Montanu kupovala taky a furt slouží. Bratronice, tam jsem nikdy nebyla. Kuklíka budu hlídat, v týdnu musím někam vyrazit, mám absťák. grinning smiley

• Autor: JaniV
    Status:

Datum: 31.05.2021 06:45

Regino,jak já tyhle tvý reportáže miluju smiling smiley,děkuju moc.Nevšimla sis někde,náhodou,jesli nemají fialu/matthiolu)?Letošní výsev se mi moc nepovedl a já si léto bez vůně fialy ani neumím představit smiling smiley.

Datum: 31.05.2021 07:27

brat.jpg
    Další fotografie:

Jani,fialy jsem viděla tak před týdnem v trhu. Jak trhy začaly. Velké rostliny. Jinak nikde nic. Zahradnictví je příliš nedělají jak jsem si všimla. Ale třeba je ještě brzy.

A slibované závěsy. Muškát v reálu je trochu barevně jiný. Listy jsou víc do tmava i stonky květů. I ta růžová. A takhle to není tolik vidět ale květy jsou minimálně dvojnásobně velké oproti stejným normálním. Ten padnul do oka Kláře a ta vůbec na muškáty netrpí.Berda určitě bude vědět, co je to za druh.

Aleno, jen vyraz. Je třeba se odreagovat grinning smiley a dát peníze do oběhu. Pokud bys měla cestu tak nějak poblíž, Bratronice stojí za kouknutí. Je to u hlavní mezi Nymburkem a Mladou Boleslaví. Mají velikánské skleníky a většinu truhlíkovek dělají sami. A taky mají dost keramiky. Jsou jedněmi z prodejců, už jsme to jednou našly. Můžeš se inspirovat až ti zase začne keramika. A jak píšeš, člověk běhá při nákupech jak zamlada. A jak se tam dobře ohýbá. grinning smiley grinning smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (31.05.2021 07:52)

Datum: 31.05.2021 09:59

Kordulko, máš pěknou tu barevnou kopřivu. V těch se teď našla Klára. Snad předloni nebo kdy jsme v Lysé objevily nějakou pěstitelku. Teď s ní navázala kontakt ale většinu má vyprodanou. Zkrátka pozdě. Něco jsme taky pokoupily při tom slídění. Asi začínají kopřivy být modní.Fuchsie bude určitě s plnou sukýnkou. thumbs down

kordula napsal(a):

Regi thumbs down

Já jsem dneska taky utrácela, batáty, kopřivy a jak jinak , fuchsie eye rolling smiley

• Autor: berda
    Status:

Datum: 31.05.2021 17:31

regina.mocova@gmail.com napsal(a):

Jani,fialy jsem viděla tak před týdnem v trhu. Jak trhy začaly. Velké rostliny. Jinak nikde nic. Zahradnictví je příliš nedělají jak jsem si všimla. Ale třeba je ještě brzy.

A slibované závěsy. Muškát v reálu je trochu barevně jiný. Listy jsou víc do tmava i stonky květů. I ta růžová. A takhle to není tolik vidět ale květy jsou minimálně dvojnásobně velké oproti stejným normálním. Ten padnul do oka Kláře a ta vůbec na muškáty netrpí.Berda určitě bude vědět, co je to za druh.

Aleno, jen vyraz. Je třeba se odreagovat grinning smiley a dát peníze do oběhu. Pokud bys měla cestu tak nějak poblíž, Bratronice stojí za kouknutí. Je to u hlavní mezi Nymburkem a Mladou Boleslaví. Mají velikánské skleníky a většinu truhlíkovek dělají sami. A taky mají dost keramiky. Jsou jedněmi z prodejců, už jsme to jednou našly. Můžeš se inspirovat až ti zase začne keramika. A jak píšeš, člověk běhá při nákupech jak zamlada. A jak se tam dobře ohýbá. grinning smiley grinning smiley

Regino, myslím, že to bude kříženec zonálky s převislou.

• Autor: gabca

Datum: 31.05.2021 20:18

Regi, ta begónie je krásná. love smiley thumbs down

Datum: 03.06.2021 11:13

190688156_821755775409923_2793597301238160752_n.jpg
    Další fotografie:

za pomocí Reginy / Regi ještě jednou děkuji / jsme vybraly kalinu " Sunrise " č. 1-2, Merinesii měli mizernou

• Autor: Anavi

Datum: 03.06.2021 11:44

Kilimanjaro by měla vypadat jako ta hora winking smiley, opravdu má takový tvar do špičata... tak ať nám hezky rostou. Taky se na ni těším. love smiley

Datum: 03.06.2021 14:23

Anavi napsal(a):

Kilimanjaro by měla vypadat jako ta hora winking smiley, opravdu má takový tvar do špičata... tak ať nám hezky rostou. Taky se na ni těším. love smiley

Anav, květy sterilní a hustě po celé větvi.bude to paráda.

Datum: 03.06.2021 21:33

To paráda určitě bude. Kordulko, nemáš zač. Přítel na telefonu. grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Půjčky, úvěry a hypotéky Jak zabavit děti?

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Ahoj všem, mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavi

Autor: marcelab - 28.11.2011 21:33
Rubrika: Školáci - Komentářů: 45
Adresář: http://www.krasa-netresku.cz http://www.paletegarden.cz http://navylet.net

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 10:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Specializované zahradnictví v Ředhošti . Největší nabídka rozchodníků v České republice, skalničky, netřesky, trvalky a okrasné trávy. Naše zaměření j

Autor: gasha - 08.01.2010 14:45
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 1

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.