sobota 27. dubna, 04:17 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: monisek
Status:
Výsledné hodnocení: 4

Dělená strava podle LK 5

Datum: 10.05.2011 18:40
 

Vítejte stávající i budoucí dělenky v diskuzi Dělená strava podle L.K. - v pořadí již páté!!! flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: denina
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 23.09.2011 09:59
     

    a malá když je hodně unavená, tak mi spí do 9 hodgrinning smiley , ale to už mě vadí, páč člověk pak nic neudělá a já se nedonutím vstávat, když malá ještě chrnístydlin smiley

     

    tak už fakt jdu od pc pryč!tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle LK 5

     
     
  • Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 23.09.2011 10:00
     

    denino..ty vogo ve 3,30 to jsem nějak přehlídla grinning smiley to není ráno, to je prostě noc grinning smiley , když bych vstávala takhle "ráno" tak bych měla metrák,protože jak jsem unavená tak žeru grinning smiley . Jdu si dát jalbko, ať můžu odpoledne pokračovat ve zvěři winking smiley

     
  • Autor: Fida
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 23.09.2011 10:07
     

    Holky jedu do města chcete něco koupit???????? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Ale než začnete psát rozpis tak musíte pustit chlup ze šrajtofle!!!!!! flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Endryska
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 23.09.2011 10:17
     

    Ahoj holky včera jsem nestíhala, měli jsme tři soudy, z toho jedno asi tříhodinové eye rolling smiley , večer jsem přišla jak vymačkaný citron sad smiley do toho mi omarodil mladší syn, starší zas má své pubertální výmysly, manža mě taky pěkně točí, mě picne angry smiley

    Jste se včera na diskusi rozjeli, ani jsem nestačila dočítat spinning smiley sticking its tongue out Já se dnes těšila na zvířátka a ráno jsem si dala pořádnou porci jogurtíku se skořicí a mandličkami a coffe smiley mňam. Co budu jíst dál vůbec nevím, neb mě dnes čeká zase honička , tak uvidíme.

    Holkýýý pekla jste už některá takovou tu buchétku do hrníčku do mikroblnky? Já už si to předělala na dělenku ale ještě jsem nestihla zrealizovat mls smiley

    Hoďte sem nebo do tipů prosím odkázek na ta povidla, chci se stavit do Peny, snad budou mít ...

     
  • Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 23.09.2011 10:23
     

    Endrysko...ta povidla jsem v typech na výrobky..nafotila je tam Cojinka---šikulka. winking smiley thumbs down zbytek si povíme ve stolečku, aby z toho nebyl rozruch winking smiley

     
  • Autor: gewiny
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 23.09.2011 13:20
     

    Ahojte dělenky spinning smiley sticking its tongue out

    mě se porád drží angýna, už týden jen ležím a porád je to stejný, od pondělí zvířátka a držím se držím! eye rolling smileyvčera jsem dělala šlehačkové řezy od sesi1 a jsou bezvadný na zahnání chuti, nejsem na čokoládu ani sladké, tak mám tyto varianty jak já říkám kyselinky bez cukru moooc ráda mls smileyoběd krůtí rolky se vším z lednice spinning smiley sticking its tongue outrajčatový salát a jak dojedou kluci z práce a ze školy valíme pro malou k babičce, nakoupit, obalit řízečky pro rodinku a pro mě menší svačinku taky. Jedeme zítra do Ostravy na letecký den. Jsme celá rodina blázni do letadel a to mi angýna angry smiley nepřekazí!!!! nono smiley

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 23.09.2011 18:50
     

    Ahoj dělenky,já dnes kytičky,ráno k snídani kafíčko se soj.mlíkem a hruška coffe smiley,k obědu kaiserka se soj.pomazánkou,odpoledne sojový pudink a teď k večeři houbovka s bramborem. mls smiley

    Cojinko,doufám,že už jsi se zrekreovala z práce. smiling smiley

     
  • Autor: draza1976
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 23.09.2011 20:13
     

    ahojda dělenky,

    tak jak se máte?Holky chtěla jsem se zeptat-váha mi stojí skoro 2 měsíce,nepřibírám ale taky ani deko dolů,tak jsem chtěla nastartovat hubnutí 14dní zvířátkama jestli se to pohne eye rolling smiley ,sice nevím jak to vydržím,protože jsem víc na kytičkách,maso mám tak jednou týdně.

    Máte s tím některá zkušenosti?díky za radu winking smiley

    A zdravím moji milou Sněženku smiling smiley -malá dnes dobírá antibiotika a v pondělí už jde do školy,tak doufám že už to bude dobrý pa

     
  • Autor: veruvlv
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 24.09.2011 11:35
     

    Ahoj holčiny.....tedaaa, tolik příspěvků- teď jsem to s radostí dočítala asi 15 minut grinning smiley tak já jsem si včera udělala výlet do Prahy pracovně a lehla jsem. sad smiley Bolest hlavy, v krku, svalů a do toho rýma angry smiley štěstí, že je víkend a dokonce muže jsem teď vyslala na nákup a ani neprotestoval moc, když mě vidí flower smileyjá měla ráno vajíčko a už zase nemám ani na nic chuť. Pak si dám nějaké masino (dle toho, co přiveze) a na zítra plánuji udělat kachnu se zelím a jemu k tomu bramb.knedlík, ale ten já jíst nebudu nono smiley Jen mě štve, že musím ležet, teď musí být krásné veškeré hory - tady to počasí miluji a chtěla jsem jet na výlet někam do Harrachova či Sněžka, když je tam tak krásně sad smiley ale třeba mi bude zítra lépe please smiley přeji všem krásný víkend a já budu asi přes něj studovat všechny Vaše recepty - asi si na to založím kuchařku svoji vlastní v tištěné nebo přepsané podobě - ale teď jsem to vymyslela a aspoň mám co dělat v té posteli spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Rebeka007
    Status:

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 24.09.2011 18:57
     

    Ahoj dělenky,já dne maso,ráno ovoce-hruška,k obědu karbanátek kapustový + tatarka z Lidlu,odpoledne jogurt+kys.smetana+kakao,slazené um.sladidlem smiling smiley ,k večeři vaječná tlačenka mls smiley .Zítra asi taky zvířátka,uvidím,na co budu mít chuť.Tady v Lounech máme krásný sluníčko už půl týdne,krásně schne prádlo. love smileyZítra budeme obkládat dřevem chodbu,už se těším na výsledek. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 24.09.2011 20:39
     

    Ahoj dělenky připojuji se poprvé stravuji se takhle teprve čtrnáct dní výsledek se dostavuje a doufám,že vydržím přibrala jsem k sobě další dvě děvčata v práci tak se nám možná bude hubnout veseleji.

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 24.09.2011 23:33
     
    3a36cd470b300c3da60849c528344e7f.jpg

    Ahoj jdu spát

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 25.09.2011 16:45
     

    Dnes jsem měla zvířatka,ráno 3 rajčata kávu s mlékem,v poledne kuřecí maso s brokolicí zalité vejcem a posypané 30% sýrem

    kávu s mlékem,večer ještě nevím.Pročítam recepty a doufá m že to zvládnu.Zatím ahojky jdu žehlit flower smiley coffe smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle LK 5

    Datum: 25.09.2011 20:38
     

    Ahojky dělenky mám dotaz nevíte náhodou do jaké zařadit brusinky sušené ráda je mlsám místo bonbonů ,takže na nich ulítávám .Předem děkuji confused smiley mls smiley coffe smiley flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.