pátek 29. března, 02:37 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Cibuloviny

Datum: 16.01.2007 18:21
 
Koupila jsem si ve výprodeji v baumaxu cibuloviny - jarní i podzimní. Co mám dělat s těmi, které měly být na podzim už v zemi? Některé z nich jsou už napučené. Mám je zasadit třeba do nějakého truhlíku nebo mísy a dát do chodby? Bude jim stačit kratší doba na to, aby se uhnízdily a na jaře vykvetly?  Minulý rok jsem tak už měla ve velké míse sesazené hyacinty, fotka tu také někde je.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 05.09.2022 22:34
     
    305528843_602706871389885_4991614427978494943_n.jpg
    Další fotografie:

    Jo, to doufám, že uzdravují. grinning smiley

    Něco z mých pokupů. flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cibuloviny

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 05.09.2022 23:00
     
    dsc02843.jpg
    Další fotografie:

    Gabčo, ten třetí obr. - směska, tam mi narcisy voněly úplně božsky, žádný tak tady nevoní, taky jsem je neteři koupila, doufám že mi je moucha nezničila...

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 05.09.2022 23:07
     

    Betas, ty bílý byly v malém balení, ostatní to drobné přesně nevím, vím že byly ty plné modřence, i jiné.

    Co se týká prodeje, nevím, šla jsem na 1/2 8 večer, cibuloviny tam byly v regále, ale tolik toho nebylo, třeba přihodili ráno. Asi to má každá prodejna jinak, podle vedoucího. Nikdo si mě nevšímal a nechali mě tam hrabat. V HK toho bylo víc.

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 05.09.2022 23:49
     

    Bílé, co jsem viděla, byly jen poeticus recurvus, to jsou ty babičkovské a pak plnokvěté jedny bílé.

    S Gabcou máme stejný pytlíky tulipánů, bílý mix.

    Crocusů měli minimálně. Snad jen jeden druh v těch za 39,90Kč.

    Nemoc je to bez pochyby.A vážná. grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 06.09.2022 07:53
     

    no já jsem vyléčená - ani tam nedojdu , ani nezasadím . musí mi stačit , co tady je.. a ty krokusy-- co už jsem se jich nakupovala a pořád se tratí . takže mám aspoń klid. ale měla bych sypnout hnojivo tam , co byly hyacinty. . sice už je asi pozdě, ale vždycky zapomenu . pak jsou to takové chudinky.

    narcisů mám až dost - těm se tu daří . thumbs down

    pokud se týká Jahodárna Brozany-- já tam nic nekupovala , jen mi naskočila reklama. pokud by měli to co nabízejí - tak by to bylo hezké confused smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (06.09.2022 09:29)
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Cibuloviny

    Datum: 06.09.2022 08:04
     

    Dobře jste ulovili... thumbs down U nás odpoledne jsem nic nekoupila, chtěla jsem 2 narcisy, ale nebylo to akutní. ostatního měli doceladost. Potřebovala jsem normální nákup, tak jsem ho naplánovala na včerejšek.. kdyby náhodou. Kdybych potřebovala neodkladně, tak bych jela ráno.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 06.09.2022 09:03
     

    Noooo, dobře jste pokoupily. Já už to mám skoro jako Kája ... no, i ostatní ... nemohu jet nakoupit, dědek mi to vyčte a s ním se nedá ani náhodou, ostatní nepoznají snad tulipán od tuje... ach jo. Aspoň nemusím řešit kam s tím.

    Gabčo, aby cibule uzdravily nafurt thumbs down flower smiley .

    Betas, ptala jsi se, zda ještě někde budou cibuloviny v akci ... od čtvrtka jsou v Penny, netuším co, mají nicneříkající popis ... ale i tam se najdou občas raritky - viz jakýsi klemík loni - [files.rewe.co.at]

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 06.09.2022 18:28
     

    dnes jsem přebrala a spočítala druhé tulipány. takže života schopných je jich 120 kusů . ještě je dost malých - ty do něčeho dám nebo je vysadím na nějaké místo .ještě se bičnout je nasadit .. nono smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 06.09.2022 21:07
     
    305063430_1413022475850146_5460523041920685390_n.jpg
    Další fotografie:

    Tak ještě něco z dneška. Bylo zase trochu jiný zboží jak včera, asi doplňujou.

    Teď bude dilema, co si nechat a co poslat dál. spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 06.09.2022 22:17
     

    Ta kombinace bílo oranž tulipánu je skvělá, taky jsem je přikupovala, ty oranž dlouho drží a dobře přirůstají, jestli pomůžu v rozhodování... winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 07.09.2022 07:44
     

    A určitě Daydream tulipán. Krásně se postupně barví a není chpulostivý. Plnokvětý jsou krásný, když se vyvedou. Uvidím, co udělají letos ale nějaké už jsem měla, úplná stálice to není. Ale těžká rada.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 07.09.2022 07:51
     

    moje rada -- nechej si všechny winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Cibuloviny

    Datum: 07.09.2022 07:52
     

    Myslis, ze doplnujou? To jsem si prave taky rikala, ale spis jsem to zavrhla... tak nevim



    gabca napsal(a):

    Tak ještě něco z dneška. Bylo zase trochu jiný zboží jak včera, asi doplňujou.

    Teď bude dilema, co si nechat a co poslat dál. spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 07.09.2022 07:55
     

    Betas, možná, že jo. Anebo se prohrabou pořádně i spodní krabice. Třeba někde kvůli místu fakt nechají dvě, tři stranou a jak se odprodává, tak dodají.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.