sobota 27. dubna, 14:39 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Cibuloviny

Datum: 16.01.2007 18:21
 
Koupila jsem si ve výprodeji v baumaxu cibuloviny - jarní i podzimní. Co mám dělat s těmi, které měly být na podzim už v zemi? Některé z nich jsou už napučené. Mám je zasadit třeba do nějakého truhlíku nebo mísy a dát do chodby? Bude jim stačit kratší doba na to, aby se uhnízdily a na jaře vykvetly?  Minulý rok jsem tak už měla ve velké míse sesazené hyacinty, fotka tu také někde je.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Cibuloviny

    Datum: 29.11.2022 07:56
     

    Tak jsem si pro zvedavost ve vyprodeji poridila jeste par narcisu Mount hood (jak porad shanim ty bile ..) a krokusu Pickwick v Jahodarne Brozany. Muj prvni nakup tam, tak jsem prekvapena, ze to maji ve svych oznacenych papirovych pytlicich. Pekne zabalene, pekne cibule, jen krokusy uz dost narasene, ale to vubec neva. Hned dnes je zasadim, do kvetinace nad sebou do sandwiche, tak se tesim na vysledek..

    Od svagrove jsem jeste dostala 30ks ruzovych tulipanu, tak to vezmu pri jednom. Kupovala je kdysi primo v Holandsku, i ruzne smesi, ale tyto jsou jedine, co prezily, ale naopak se jeste docela nekontrolovane mnozi, takze ne vsechny holandske tulipany jsou jen na jednu sezonu.. winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cibuloviny

     
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 29.11.2022 09:56
     

    Já si taky přikoupila, canaliculatus. Do truhlíku k semenáčkům macešek. Na jaře se uvidí, jestli z toho něco bude. Podle toho, jaká bude zima.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 08.02.2023 17:29
     
    image-proxy.jpg

    winking smiley

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Cibuloviny

    Datum: 12.04.2023 12:55
     
    c76f222d-8b9e-43d4-a370-f7fbe2449f31.jpeg
    Další fotografie:

    Tak jak jste na tom letos se zamenama z Lidlu? grinning smiley
    Koupila jsem ten velky pytel nejsvetlejsich ruzovych hyacintu a ted vylezlo toto.. eye rolling smiley Jinde jsou jeste vic do modra... nesnasim modrouuuuu spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 12.04.2023 13:52
     

    To máš spíš ty hnusné fialkové :-) a ještě nemám ráda žluté. Mě krtci vyžrali asi všechny barva nebarva neleze žádný.

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Cibuloviny

    Datum: 12.04.2023 15:13
     

    Ano, jsou takove modrofialkove, hnusne kazdopadne grinning smiley

    Bud rada, ze ti je vyzrali, jestli jsi mela tez takove grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 12.04.2023 16:49
     

    Měla jsem růžové hlavně a bílé

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 12.04.2023 16:56
     

    Teda,vy nevděčnice jedny, krtky,hryzce a hraboše na vás.😁

    Já mám tyhle modro fialkové moc ráda, zase mi ty světle růžový přijdou vyblitÿ.

    A žlutý, ty přece k jaru patří.

    Koupila jsem na podzim v Lidlu světle fialový a vínový, no uvidíme, co z toho vyleze. Mám pocit,že jsem sázela 2 barvy a vidím tam tři. Ale mně to teda neva.😁

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Cibuloviny

    Datum: 12.04.2023 18:07
     
    d1dc504e-b6fd-4e6b-b8be-bf0fa6131cf2.jpeg

    Gabi, poslu ti je klidne 😅 urcite si je musim oznacit a jdou pryc..

    Ja kupovala tyhle dvoje - ty nejtmavsi a nejsvetlejsi.. v tech nejtmavsich jsou taky min 2 barvy.. spinning smiley sticking its tongue out

     

    Jeee, a ty mi zas posles ty vyblitce! grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Betas (12.04.2023 18:08)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 12.04.2023 20:29
     
    dsc04731.jpg

    Velká balení nekupuju, ale co mám malá, to odpovídá. Mám ráda taky modré, různé odstíny, přijde mi, že jsou dost životné a rozrůstající. Hmyzáci je mají taky rádi. winking smiley

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Cibuloviny

    Datum: 12.04.2023 20:47
     
    img_20230410_111348.jpg
    Další fotografie:

    Já mám ráda všechny barvičky, hlavně teď na jaře. spinning smiley sticking its tongue out Velké balení jsem koupila jen hyacinty "Jan Boss" myslím, že tak se jmenují a jsem spokojená. Je to taková zářivá barva. grinning smiley Fotky ze sluníčka i pod mrakem. Špatně vyfocené. stydlin smiley

     
  • Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 13.04.2023 07:50
     

    Já měla z Lidlu velká balení. Hlavně kvůli rychlení do květináčů. Jsou to pomíchaniny. Ale zas mě to tak netrápí, mám koutek, kam se strkají všechny nakoupený hyacinty ze zimy. Hlavně Klára mě zásobuje svými odkvetlíky. Tak je to směska už tak. Do toho něco přetahá nějaké zvíře. Kdyby chtěl človék mít cibuloviny fakt uspořádané, musel by je každoročně vyndávaj jako v Keukenhofu.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 13.04.2023 08:04
     
    93313888_3846462822091192_7742485459430801408_n.jpg
    Další fotografie:

    jo- měla jsem taky krásné , ale jsou už zanedbané . musí se pořádně hnojit -na dvojce je plnokvětý.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (13.04.2023 08:14)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 13.04.2023 09:41
     

    já tuhle barvu ráda, tak klid, jo? grinning smiley grinning smiley grinning smiley tongue sticking out smiley

    Betas napsal(a):

    Ano, jsou takove modrofialkove, hnusne kazdopadne grinning smiley

    Bud rada, ze ti je vyzrali, jestli jsi mela tez takove grinning smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Cibuloviny

    Datum: 13.04.2023 09:50
     

    všechny barvy jsou hezké - winking smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.