pátek 3. května, 06:53 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45
 
Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 04.04.2024 14:14
     

    Ahoj děvčata. Myslíte že už mohu vynést ze sklepa fuksie?? Mám je ve sklepě kde je rozptýlené světlo, ale myslím že se táhnou ke sluníčku. Vím že je teoreticky brzo, ale letos je jaro dřív. Však už budu dávat do skleníku rajčata a papriky-též mi čáchnou na parapetu.

    Je letos brzy ale teploty i u nás na chladné vysočině jsou letos vyšší než loni. Zatím mrazíky nehrozí a kdyby přikryla bych je. Dávala jsem je do skleniku, ale je tam moc teplo byl by to pro ně šok.

    Co nyslite?? confused smiley confused smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jarní práce - začínáme

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 04.04.2024 14:57
     

    Fuchsiová královna je tu Kordulka, snad poradí winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 04.04.2024 15:18
     



    iriska napsal(a):

    Fuchsiová královna je tu Kordulka, snad poradí winking smiley

    Ven ne, ale ze sklepa do chaty. Tedy kdyby se dalo věřit, že je vše o měsic dříve, tedy ani v polovině května ne. Pokud by se ovšem daly přikrýt netkankou, nebo pověsit pod střechou. Já mám polovinu fuchsii ještě ve sklepě, Eliška ve skleníku.

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 05.04.2024 06:13
     

    Tedy to koukám a kdy je Kordulko vyndáváš ven ?

    Já je tedy vyndávala v půlce dubna i jindy ale dávala jsem je do skleníka nebo za barák aby se otužily než je dám na místo.Tam je naskládám vedle sebe abych je mohla případně přikrýt . Ve skleníku jak jsem psala mám teď dost teplo a hlavně tam dnes budu sázet rajčata a papriky, tak už by se nevešly. Mám 16 velkých květináčů a vozím je po zahradě na rudlíku.

    Vzhledem k tomu že je to všechno letos dřív musím ty fuksinky vyndat, už si o to žadoní. Kdyby něco tak je přikryju.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 05.04.2024 07:12
     

    Já jsem jednu vyndala s fíky a je u domu, přišlo mi, že ji něco žere. A taky jo, slimák. Ale hlídám předpověď, kdyžtak půjde domů. Já mám ale jen asi tři, takže to není problém.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 05.04.2024 08:41
     

    Dnes jsem se chystala posekat, ale celou noc pršelo, tak nevím, ale mokro bude. Jinak jsem za déšt´ale ráda, už se prášilo a sudy byly jen do poloviny.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 05.04.2024 14:18
     
    img_20240405_111647.jpg



    kordula napsal(a):



    iriska napsal(a):

    Fuchsiová královna je tu Kordulka, snad poradí winking smiley

    Ven ne, ale ze sklepa do chaty. Tedy kdyby se dalo věřit, že je vše o měsic dříve, tedy ani v polovině května ne. Pokud by se ovšem daly přikrýt netkankou, nebo pověsit pod střechou. Já mám polovinu fuchsii ještě ve sklepě, Eliška ve skleníku.

    Nechala jsem je venku, zatím

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 05.04.2024 14:42
     
    img_20240405_111647.jpg
    Další fotografie:



    kordula napsal(a):



    iriska napsal(a):

    Fuchsiová královna je tu Kordulka, snad poradí winking smiley

    Ven ne, ale ze sklepa do chaty. Tedy kdyby se dalo věřit, že je vše o měsic dříve, tedy ani v polovině května ne. Pokud by se ovšem daly přikrýt netkankou, nebo pověsit pod střechou. Já mám polovinu fuchsii ještě ve sklepě, Eliška ve skleníku.

    Nechala jsem je venku, zatím , do neděle, v chatě si není kam sednout

     
  • Autor: Zamina
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 05.04.2024 19:15
     

    Ty jo Kordulko tak to jich máš poněkud více. Já našla perfektní místo u sousedovi zdi moc se jim tam daří. Jen je poněkud plno. V neděli nebo v pondělí je vyndáme. Pak hodím foto.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 06.04.2024 09:49
     



    Zamina napsal(a):

    Ty jo Kordulko tak to jich máš poněkud více. Já našla perfektní místo u sousedovi zdi moc se jim tam daří. Jen je poněkud plno. V neděli nebo v pondělí je vyndáme. Pak hodím foto.

    To nejsou všechny, asi 20 je už v chatě

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 06.04.2024 19:07
     
    img_20240406_175008.jpg
    Další fotografie:

    Plácla jsem se přes kapsu a koupila 4x ostřici " Prairie Fire" a 2x Miskantus " Little Zebra" a spoustu rozchodniků. 10 latnatek ,1 dubolistá a dvě velkolisté. A spoustu kamenů.

    Zítra vykopu levanduli a dám místo ní jednu hortenzii , nějak ji tam nemůžu napasovat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (06.04.2024 19:52)
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 06.04.2024 19:58
     

    Kordul,ty ses rozjela,ale určitě to budeš mít hezký.

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 06.04.2024 20:40
     

    Kordulko, tys to teda rozjela. thumbs down Tak ať to roste.

     
  • Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 06.04.2024 20:48
     

    Kordulko, myslím, žes neudělala dobře s tím Miscantusem ten ce kolem sebe prostor. je doporučovaný do parků a velkých zahrad. Měla jsem dva mám místa plno , ale Miscantusy cíleně ničím byly šíleně veliké i tyhle Little zebra, počítej s tím, že ti vše okolo umučí.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 07.04.2024 08:53
     

    To nevadí, ona Kordulka ráda přesazuje a posunuje...

    Já se těším na ty hortenzie, až to udělá výšku, to bude jako v botanické flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.