středa 21. února, 14:19 Svátek má Lenka
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45

Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: Manca

Re: Jarní práce - začínáme

Datum: 12.04.2022 14:06

Včera u sousedky - pažitka, cibulová nať, v pařeništích salát, kedlubny, ředkvičky, kopr. Ani jsem nedošla ke skleníku. Ale jo, pažitku mám taky.

• Autor: Reklama

• Autor: kaaj

Datum: 13.04.2022 11:54

konečně zmizla hromada větví , co mladí před 14 dny ostříhali jabloně. včera dorazili starší dcera , ze´ták a 14 letá vnučka . do večera to měli nastříháno nakrátko a uloženo pod balkonem . jsem ráda , už roste tráva .

zítra slíbili účast ti druzí . tak asi rozhodí Cererit a posbírají hromádky , co sem tam vypleju .před chvílí vyvezli bio odpad . nečekaně- tak je prázdný kontík .

včely mi lezly až do obličeje - mouchy taky. spinning smiley sticking its tongue out winking smiley

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 13.04.2022 14:57

Včera si tak pleju záhon a ejhle, štrádovalo po mně klíště eye popping smiley vlastně proč se divím, že. Kocour už jich měl letos několik.

• Autor: alenak

Datum: 13.04.2022 18:46

šla jsem přihnojit lilie, co jsou venku a vykukují, koukám jak blázen, několik červených brouků...- chřestovníček liliový, mají to broučkové za sebou winking smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (13.04.2022 21:09)

• Status: expert

Datum: 14.04.2022 07:35

Kaaj, máš to výborně vymyšlený a zorganizovaný. smiling smiley thumbs down

Aleno, to jsou prevíti brzy. Dyť lilie sotva vylézají. eye rolling smiley

Cancourku, já už macky ošetřila.

• Autor: Pinka

Datum: 14.04.2022 10:24

Ta havět´ vylezla nějak brzo angry smiley už se nemůže dočkat, jak nám budou likvidovat naše miláčky. Já se chystám nejdřív na slimáky, ještě než začnou, připravím jim snídani winking smiley

Datum: 14.04.2022 18:39

Slimákům jsem dnes nasypala. Lilie dvě už sežrali, ty kostelní. Ostatní okusují. Červenáčci se houfují na těch sotva vylezlých špičkách, spatřeni dva a klíště jedno.

• Autor: tak63

Datum: 18.04.2022 18:40

Jarní práce → to je přesně to, na co se celou zimu těšíme winking smiley

Dnes jsem tchýče ještě prořezáával stromy.

Včera jsem přehazoval kompost.

Předevčírem jsem dělal trávník = posekat, vertikutace, pohrabat, vyluxovat sekačkou, pohnojit.

Pohoda grinning smiley

• Autor: kordula

Datum: 19.04.2022 09:35

Taku jsi čipera, u nás každou chvilku prší, nebo je nachumelino. Jarní práce mají zpoždění , bohužel. grinning smiley coffe smiley

• Autor: Anavi

Datum: 19.04.2022 12:17

Na havěť se netěším... u nás je ještě kvůli jezírko extrémně překomárováno. Bez Repelentu si netroufám vůbec vyjít ze dveří. Já nemám snad ještě doléčené štípance z loňska... já na to trpím příšerně. sad smiley thumbs up

• Autor: kaaj

Datum: 19.04.2022 12:21

do sudu sem tam nasypu na hladinu Mospilan . jsou tam larvy komárů - ty scípnou a pak je dlouho klid. když je nechám , vylíhnou se a je zle.

Datum: 19.04.2022 22:18

Mám hotové první dva záhonky, rajčata na okně kolem 5 cm, takže dobrý. Na tu bídu. Skleník nemám, takže budou ještě měsíc doma. Petržel raší a rukola taky. Ještě sklízím pór stydlin smiley

A jsem odhodlaná, opět, sklidit víc než slimáci. Jsem zvědavá.

• Status: expert

Datum: 19.04.2022 22:58

Manco,vzhledem k miminku a péči o další potomky toho zvládáš požehnaně. thumbs down thumbs down

• Autor: Anavi

Datum: 20.04.2022 10:26

Rajčata a papriky za oknem mám zatím pěkné, ťuk, ťuk, o to víc člověka mrzí, jak to pak venku po pár týdnech sejmou škůdci, padlí nebo plísně. confused smiley

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.