neděle 14. června, 13:02 Svátek má Roland
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Výsledné hodnocení: 3.7

Jaké je teď u vás počasí? 3

Datum: 30.04.2013 21:41
 

Asi starou diskusi máme plnou :-)



PRUNED
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 21
  • Autor: kaaj

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 17.11.2025 12:44
     

    přesně stejně u nás--- Vendy je v Rýmařově na soutěži v tanci - už od pátku . dnes je finále. jsem zvědavá jak dopadne. jsou tam s ní i rodiče.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

     
     
  • Autor: tak63

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 17.11.2025 13:31
     

    13,26 hod., venku +2°C a padá sníh → jak píší básníci ... chumelí se chumelí, vločka stíhá vločku a na půdě za komínem š..á kocour kočku.

    No nic, narazíme kulicha a šup, šup na procházku. Týna by nepochopila, proč nejdeme.

    smiling smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 17.11.2025 14:37
     

    No za komínem je teď nejlip grinning smiley. Venku máme 5st, drobně

    prší od včerejší noci, ale docela to jde. Byla jsem s vnukem vylít poslední sud na zahradě a už může mrznout 😉, ale klidně by ještě nemuselo.

    Taku užijte si vycházku.

     
  • Autor: bosk

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 17.11.2025 14:44
     

    U nás taky hnusně,prší od rána a má se prý docela dost ochladit.

     
  • Autor: cancourek

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 17.11.2025 16:52
     

    U nás dnes pršo-sněžilo. Ach jo, už to začíná sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Autor: kaaj

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 18.11.2025 07:24
     

    sev Morava 0 st na střechách cosi leží confused smiley- Silva byla s Vendy na soutěži v Rýmařově- tam prý už sněžilo sad smiley

     
  • Autor: Pinka

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 19.11.2025 10:29
     

    dnes ráno -5,8 st a ted modrá obloha smiling smiley

     
  • Autor: bosk

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 19.11.2025 15:27
     

    Ráno -5,svítilo slunce,teď už je polojasno.

     
  • Autor: Pinka

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 20.11.2025 12:02
     

    Dnes dopoledne slabý pokus o sněžení a ted už slabě svítí sluníčko smiling smiley

     
  • Autor: bosk

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 20.11.2025 14:38
     

    U nás odpoledne,pár vloček,ale zamračeno je.

     
  • Autor: alenak

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 21.11.2025 17:21
     

    Aktuálně - 1 st.C a jde to dolů, asi odpovídající počasí na konec listopadu.... winking smiley

     
  • Autor: Manca

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 22.11.2025 16:35
     

    Dnes bylo krásně slunečno a asi celý den mráz, ve stínu určitě. Konečně jsem se dala do rytí, počasí ideální. Nejsem od bláta a při vožení hnoje se taky nic nerozjezdilo. Akorát nevím, zda to letos dodělám, snad ještě bude příležitost.

     
  • Autor: cancourek

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 23.11.2025 08:12
     

    U nás aktuálně -11,7 eye popping smiley

     
  • Autor: Evin

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 23.11.2025 09:39
     

    Tak na Brdech v 9 hodin -12,8 eye popping smiley eye rolling smiley.......no ffůůůůj, vždyť je ještě listopad.... a svítí sluníčko, obloha vymetená, zářivě modrá.

     

    flower smileyZdravím všechny na Weeku. Děvčata, už jste začaly péct? Já o tom teprve přemýšlím.

    A Spike, ty už doma nevaříš? Vždycky jsem u Tebe našla inspiraci na nějakou dobrotu.

    Všem tady přeju hodně zdraví love smiley love smiley love smiley , všem nám přibývají roky a je to znát (teda soudím podle sebe). Ahoj.

     
  • Autor: kaaj

    Re: Jaké je teď u vás počasí? 3

    Datum: 23.11.2025 10:06
     

    Evi ahoj -- jsem ráda , že tě vidím smiling smiley--- u nás padá sníh , ale moc nemrzne - jsou jen - 4 st- Silva je s dcerou v Praze-- soutěž v tanci --Vendy vyhrála - má zlatou thumbs down v Praze je -7 st

    dnes budeme mít dobrotu - mladí mají od známého dom.husu . pekli ji celou noc a dovezou nám jednu kýtu . - jinak zdravi na houby - sotva se doplazím na wc -- ty nohy..!!!.aspoń ,že se mi zahojil bercák . dědek mi marodil - měl dost vážný zápal plic- už se z toho ale dostává . co už se dá dělat - 80 na krku sad smiley 

    tak se opatruj a napiš... love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.