|
|
neděle 14. června, 13:02 Svátek má Roland
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Diskutujte!
Je spousta věcí na které tu není chlíveček
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
přesně stejně u nás--- Vendy je v Rýmařově na soutěži v tanci - už od pátku . dnes je finále. jsem zvědavá jak dopadne. jsou tam s ní i rodiče.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
13,26 hod., venku +2°C a padá sníh → jak píší básníci ... chumelí se chumelí, vločka stíhá vločku a na půdě za komínem š..á kocour kočku.
No nic, narazíme kulicha a šup, šup na procházku. Týna by nepochopila, proč nejdeme.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
No za komínem je teď nejlip
. Venku máme 5st, drobně
prší od včerejší noci, ale docela to jde. Byla jsem s vnukem vylít poslední sud na zahradě a už může mrznout 😉, ale klidně by ještě nemuselo.
Taku užijte si vycházku.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás taky hnusně,prší od rána a má se prý docela dost ochladit.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás dnes pršo-sněžilo. Ach jo, už to začíná

Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
sev Morava 0 st na střechách cosi leží
- Silva byla s Vendy na soutěži v Rýmařově- tam prý už sněžilo 
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
dnes ráno -5,8 st a ted modrá obloha
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Ráno -5,svítilo slunce,teď už je polojasno.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Dnes dopoledne slabý pokus o sněžení a ted už slabě svítí sluníčko
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás odpoledne,pár vloček,ale zamračeno je.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Aktuálně - 1 st.C a jde to dolů, asi odpovídající počasí na konec listopadu....
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Dnes bylo krásně slunečno a asi celý den mráz, ve stínu určitě. Konečně jsem se dala do rytí, počasí ideální. Nejsem od bláta a při vožení hnoje se taky nic nerozjezdilo. Akorát nevím, zda to letos dodělám, snad ještě bude příležitost.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás aktuálně -11,7
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Tak na Brdech v 9 hodin -12,8
.......no ffůůůůj, vždyť je ještě listopad.... a svítí sluníčko, obloha vymetená, zářivě modrá.
A Spike, ty už doma nevaříš? Vždycky jsem u Tebe našla inspiraci na nějakou dobrotu.
Všem tady přeju hodně zdraví
, všem nám přibývají roky a je to znát (teda soudím podle sebe). Ahoj.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Evi ahoj -- jsem ráda , že tě vidím
--- u nás padá sníh , ale moc nemrzne - jsou jen - 4 st- Silva je s dcerou v Praze-- soutěž v tanci --Vendy vyhrála - má zlatou
v Praze je -7 st
dnes budeme mít dobrotu - mladí mají od známého dom.husu . pekli ji celou noc a dovezou nám jednu kýtu . - jinak zdravi na houby - sotva se doplazím na wc -- ty nohy..!!!.aspoń ,že se mi zahojil bercák . dědek mi marodil - měl dost vážný zápal plic- už se z toho ale dostává . co už se dá dělat - 80 na krku
tak se opatruj a napiš...