|
|
pondělí 8. června, 13:17 Svátek má Medard
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Diskutujte!
Je spousta věcí na které tu není chlíveček
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Já v noci spím, takže nevím, ale mokro je

Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Tentokrát i u nás zapršelo. Dar pro zahradu. Spadlo 15 mm.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
asi kolem páté ráno dost zapršelo - takže je zalito ..
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
včera večer z ničeho nic .- bouřka . a sice silná - po chvíli se vrátila další . taky zapršelo , což je dobré .
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Ráno zima, přes den slunce, ve stínu zima a neprší. V kostce, jak je u nás
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás ráno chladnější,ale přes den bylo krásně a teplo,ani vítr dnes nefoukal.Dobře se venku pracovalo.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
konečně prší
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás taky prší.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
I u mě prší od 14 hod.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
sem tam sprchne-- naši vystupují ve Znojmě na vinobraní - snad tam jsou i pod střechou . včera to ještě šlo ...
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás před chvílí přestalo. Kéž by rostly houby
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
celou noc jedna bouřka za druhou a půlhodinové děsné lijáky.ted´ se byl dědek dívat na púdě, jestli tam někde není mokro . -naštěstí ne...
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Kájo, častěji Vám prší, hlavně že to dobře dopadlo.
U nás trochu pršelo ráno, nemusí se zalévat, tak dobrý. Ochladilo se, akt. 13 st. - je cítit podzim.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
V noci docela chladno (včera jsme i na chvilku zatopili v krbovkách) a nepříjemný vítr.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
je studený vítr - ale hlásí velké oteplení na víkend. tak jsem zvědavá .