|
|
neděle 14. června, 12:35 Svátek má Roland
|
|
Vyhledávání
Co se kde šustne
Zajímavé foto
|
Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Diskutujte!
Je spousta věcí na které tu není chlíveček
Podkategorie:
Diskuze
Komentáře a názoryUpozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení
Nejste registrovaní? zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
|
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
neděle 17-- prudké ochlazení - ráno dost zima. večer se nám bouřky vyhnuly. takže zalito není
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Kaaj
u nás včera sice párkrát zahřmělo, ale spadlo pár kapek. Dnes je na teploměru už zase 32. Peču se ve vlastní šťávě 
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
ráno vždycky sedím na zádveří - ale dnes jsem si musela oblíknout bundu - fakt zima. ted´v deset už ne- ale horko ještě není . ve tři pro nás přijedou mladí - zet´ák slaví narozky- tak už asi bude teplo .
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Včera u nás krátce zapršelo, myslím, že to zase hned vyschlo. Dneska konečně o několik stupňů miň, polojasno a to by mohlo zůstat
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
déšt´ i bouřky se nám vyhnuly- obloha modrá jak šmolka. chladno ,
ale je to fajn - vedra už bylo dost .. 17 st a to už je půl desáté . pofukuje studený vítr .
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
ochlaqdilo se trochu, ale ani kapka...strašné sucho, nj. písky..
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás včera odpoledne byla přeháňka,ale nic moc nenapršelo..
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Sucho, už je to znát i na potocích i v našem parku Javorka
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Dnes ráno 9 st, ted´ je jasno a slunce praží. Strašný skoky teplot , to se zahrádce asi moc nelíbí
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás bylo ráno 11 st., pofukuje větřík a sluní
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Snad po měsíci spadlo dnes pár kapek.
V okolí před pár dny pršelo, ale nás to minulo (ako obvykle). Ve studni už zase není voda a zahrada je vyprahlá.
Ostružiny mám malé, ale nemají chudinky z čeho zvětšit bobule.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás pršelo celé dopoledne a docela pěkně. Kolem poledního se to začalo vybírat a teď už svítí sluníčko a je 25 stupňů.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás už tři týdny nespadla ani kapka. Z trávníku začíná být sahara
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
U nás je sahara. Bylo v předpovědi pro naši oblast trocha vody, už je změna, bez vody. No snad to stromy dají, začínají žloutnout listy fest. Jen čekat, co nám seshora přijde.
Re: Jaké je teď u vás počasí? 3
Hlásím vodu - 4 mm, skoro zázrak, hned je lepší vzduch, 32 st. ve stínu...