čtvrtek 2. května, 08:12 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

Datum: 11.09.2009 07:17
 

Ahojte dělenky flower smiley

 

Vítám všechny stávající dělenky i nově příchozí v nové diskuzi. flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: Akinom1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 07:32
     

    Dobré ráno, dělenky,

    váha mne dnes ráno potěšila, měla jsem o 2,3 kg méně. Dnes mám zvířátka, jídla tady mám dost, tak snad to půjde.

    Petronelo, kde jsou v receptech rafaelo řezy, aspoň přibližně, nemohu je najít ?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

     
     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 07:40
     

    Akinom, tak tobohužel netuším, páč já je mám dané v tom programu, al ezkopíruju ti ho sem:

    2hrnky polohrubé mouky,1hrnek fruktózy,1hrnek sojového nebo jiného rostlinkového mléka,1/2hrnku oleje,1prášek do pečiva.

    Toto smíchat,a nalít do vymazaného a kokosem vysypaného plechu ,na těsto nasypat 1hrnek kokosu smíchaný s 1/2hrnkem fruktózy,dát upéct do růžova,asi 1/2h. na 180st.

    vylepšení od Marčí:

    Do těsta jsem dala kokosové mléko a potom když jsem ho nalila na plech tak jsem ho posypala rozinkama namočenýma v rumu.

    Upečené,horké polijeme 1/2hrnkem rostlinkového mléka. Posypeme mandličkami.

     
  • Autor: Akinom1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 07:56
     

    Petronelo,

    díky moc za recept, určitě vyzkouším.

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 08:11
     

    Krásné ránko flower smiley

     

    Berunky, váha leze pomalu, ale jistě dolů! smiling smiley Ani nevíte, jakou mám radost!!! grinning smiley Dneska mám zvířátka, chci udělat k obědu čínu, už jsme dlouho neměli mls smileyúplně jsem na ni jako na možnost jídla zapomněla, až manžel si včera vzpomněl, jak jsme míjeli čínskou restauraci grinning smiley

     

    Chtěla bych se vás zeptat, dostala jsem ohromnou chuť na koblížky, které jsem neměla snad už rok, nemáte některá receptík? please smiley please smiley please smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Papinka (19.01.2010 08:11)
     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 08:13
     

    krásné ráno holkyflower smiley

    já dnes po třech dnech zvířátka..k snídani tvaroh s medem a skořicímls smiley a kafčocoffe smiley ...no a dál uvidím, taky jsem si jaksi nestihla nic připravit do prácetongue sticking out smiley

     

    Akinom

    thumbs down winking smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 08:26
     

    Dobré ráno, dělenky.

    Dnes opět zvířátka - k snídani kafíčko a k tomu jogurtíka s kakaem, a k obědu budu experimentovat, podle toho, jaké najdu maso....

    Akinom, Papinko -flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley gratulace k úbytku - VELKÁ!!!!!!!!

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Papinka

    Datum: 19.01.2010 08:28
     

    Ten to receptík už používáme léta a tady je upravenáý do dělené podoby:winking smiley

    5 žlouků,3 dkg fruktózy,7 dkg tuku(já dávám olivový olej),500 g polohrubé mouky,1/4l sojového mléka,špetka soli.

    Gratuluju k úbytku!!!flower smiley flower smiley flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil marcellina (19.01.2010 08:29)
     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Papinka

    Datum: 19.01.2010 08:37
     

    Ještě Ti dám výborný recept na vdolky,ten už používala moje babička a to byla vynikající kuchařka!

    3/4 kg hladké mouky,7dkg fruktózy,3 lížíce rumu,1 lžíce rostlinného tuku(olivového oleje),2 žloutky,na špičku nože prášku do pečiva,kostku kvasnic,špetka soli,450 ml sojového mléka.

    vytvoříme těsto,necháme vykynout a pak lžící vyjmeme kousky těsta a tvoříme v rukách kolečka,které jsou uprostřed trochu tenčí a u okrajů malinko silnější,klademe do rozpáleného oleje a po obou stranách smažíme do zlatova.Potřeme dia marmeládou a ozdobíme rostlinnou šlehačkou a nebo kytičkovým tofutvarohem.

    Oba receptíky jsem ještě dala do našich receptů.winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil marcellina (19.01.2010 08:45)
     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 09:02
     

    Márčí, juuuj, ty jsi zlatíčko, asi neodolám a o víkendu, resp. v pátek je udělám mls smiley mls smiley mls smiley Mňam, to bude dobrota mls smiley mls smiley mls smiley Moc se těším, děkuju Ti, moc jsi mě potěšila!!!

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 09:08
     

    Krásné ráno flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    tady už se vaří smaží,to je paráda.Holky bezva receptíky,jste šikulky!!! thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

    K úbytkům velká gratulace!!!! flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    Já dnes pro změnu kytičky,ted jsem zbaštila sojový rohlík s bílým kafíčkem,v poledne budou špagety a na večer budu péct trojhránky se špenátem,ted si dělám těsto na štrůdlík,abych měla co mlsat!! mls smiley mls smiley mls smiley

    Jak tady čtu koblížky,vdolky,tak mě hlodá červík,to já můžu ve velkým,asi zkusim o víkendu,to tu budou prckové,tak mi většinu sní a já se nebudu přejídat grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Papinka

    Datum: 19.01.2010 09:15
     

    Nemáš zač!!!flower smiley Blíží se masopust a to jsou u nás koblížky a vdolky aktuální,nějak ho nedodržuju,ale aspoň si uděláme tyto dobrůtky.grinning smiley Dlouho jsme je neměli.winking smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    dobré ráno, dievčatá

    Datum: 19.01.2010 09:54
     

    ja dnes kytičky, teraz momentálne papá malý a ked dopapá, tak si uvarím vegeťáčky s chlebíkom, aj tatarku sojovku si k tomu dám. a kávičku, samozrejmecoffe smiley .. V Košiciach som si kúpila hotový seitan, tak si ho opečiem a uvarím k tomu zemiačky. Aj nejakú zeleninovú polievku vymyslím

     

    Papinko- blahoželám!flower smiley Ja v poslednej dobe veľmi zabúdam a tak som si kúpila zošit a zapisujem si doňho rôzne tipy na raňajky, na hlavné jedlá, na dobrutky... Lebo inak by sa mi tiež stratili v pamäti. A tak ked neviem čo, len tam mrknem a mám to. Mám teda teraz 2 také zošitky- jeden s tradičnými jedlami pre rodinku a jeden s jedlami delenými pre mňa. Ako menu v reštauráciismiling smiley

     

    Akinom-(monika znie krajšiesmiling smiley ) tiež blahoželámflower smiley , tak vidíš, že to nebol trvalý prírastok na váhe, zajtra máš dole aj ten zvyšok winking smiley

     

    Marcellina- chutil ti ten jogurt so suš. mliekom? Mne teda "teta" nemá prísť, vlastne už nebola celý rokspinning smiley sticking its tongue out , najprv tehotenstvo-teraz kojenie, to sú asi u mňa len také staré zvyky.. Alebo možno už tá teta aj pomaly príde a preto mám takú chuť furt niečo mlsaťsmiling smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    evinka

    Datum: 19.01.2010 10:11
     

    Jogurtík byl moc dobrý!mls smiley mls smiley mls smiley Jé,to byly časy mě přijela až po 15 měsících.winking smiley 9 měsíců těhotenství a 6 měsíců po.Kojila jsem rok,ale po půl roce se potvůrka vrátila.grinning smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 10:15
     

    Holky, já mám ale chuť na ty koblížky, ještě, že se musím učit a nemám čas péct grinning smiley grinning smiley grinning smiley Ale v pátek se na ně určitě vrhnu mls smiley

     

    Jogurt se sušeným mlékem jíte? To jsem nezkoušela eye popping smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 10:23
     

    Papinko- mňa včera honila mlsná a nemala som kakao, tak som si do jogurtu šupla trocha sušeného mlieka, mne osobne to veľmi chutilo, chutilo mi to podobne ako termix, osladila som si to lyžičkou medu, vyskúšaj.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.