čtvrtek 2. května, 12:58 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

Datum: 11.09.2009 07:17
 

Ahojte dělenky flower smiley

 

Vítám všechny stávající dělenky i nově příchozí v nové diskuzi. flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: yris

    Datum: 18.01.2010 20:26
     

    holky tak cvíčo jsem přežila a cítím se superwinking smiley

    yris

    mls smiley mls smiley taky mi tečou slinygrinning smiley

    kamarádku určo zaregistruj, tady se jí spraví nejen váha, ale i náladawinking smiley

     

    tak já jsem si k večeři udělala takový mišmaš...opečený brambory se zeleninou a marinovaným tofu, zasypala sem to gyros kořením a bylo to výborný..k tomu jsem si smíchala sojanézu s hořčicí a do toho nakrájela na drono cinulkumls smiley grinning smiley fakt jsem si pošmákla a byla to strašná rychlovka!thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: yris

     
     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 20:28
     

    ok.no hlavne aby delila)))ale vule ma dost.jinak dnes jsem objevila v kauflandu ovocne presnidavkove piti bez cukru,mnamooozni.dam do tipu.

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: yris

    Datum: 18.01.2010 20:29
     

    len odkiaľ ja vezmem škvarky?sad smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    esterllita

    Datum: 18.01.2010 20:38
     

    Ta tvoje papka zní dobře!!!thumbs down mls smiley Já zbodla párečky s hořčicí , kečupem a kozíma rohama.mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    evinka

    Datum: 18.01.2010 20:59
     

    skvarky koupis vsude,v reznictvi,ja je mam z plusu,ale nejlepsi by byly domaci.receptik je hotov flower smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    yris

    Datum: 18.01.2010 21:18
     

    Placky vypadají úžasně!!!thumbs down mls smiley Akorát ty semínka jsou špatněnono smiley ,veškerá semínka patří do kytiček,jen ořechy jsou neutrál.winking smileyProsím oprav to i v receptu.flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil marcellina (18.01.2010 21:19)
     
  • Autor: sesi1
    Status: nováček

    Re: evinka

    Datum: 18.01.2010 21:23
     

    Yris receptík vypadá suprověthumbs down thumbs down mls smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 21:38
     

    dievčatá, povedzte, budem ja zhadzovať kilá, ked furt si čosi zobnem? ani niesom hladná, len mám furt na niečo chuť.. tu hrsť orechov, tu lyžičku suš.mlieka...

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    evinka

    Datum: 18.01.2010 22:05
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Tak to jsme na tom stejně.Má mi přijet ,,teta" tak to bych snědla i mrtvému z ucha.grinning smiley Po večeři jem si udělala ještě kakao,pak jsem snědla ještě hrst ořechů.winking smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Yris

    Datum: 18.01.2010 23:32
     

    Tak to čumim,recept vypadá dost jedle, thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down,úplně jsem tady dostala na ty placky chut!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 07:03
     

    dobre ranko coffe smileytak jsem recept opravila,))jen nevim,neni to nejaka autorska chyba,vzdyt orisky a seminka jsou jedno a totez confused smileyvse jsou semena i orech je semeno tak nevim,ja kupuji celozrnnky s dynovym seminkem nebo sezamem....tak ty si neodpustim.slenecnicova jadra se davaji i do celozrnnych test. eye rolling smiley flower smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 07:04
     

    jeste nevim dnes pro kterou skupinu))jako kazde rano hih)odvezu holky a tesim se nas)

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 07:10
     

    Dobré ránko děvčátka,flower smiley

    dnes budu mít opět zvěř.K snídani jogurt a zkusím to sušené mléko do něj a kafíčko s mlíčkem.coffe smiley K obědu si udělám játra v sýrové omáčccemls smiley a k večeři jsem ještě na vážkách,ještě nevím na co mám chuť.eye rolling smiley

    yris

    L.K. to má v knihách rozdělené.winking smiley Ořechy měla původně zařazené taky je v kytičkách.Dlouholetým zkoumáním dospěla k tomu,že ořechy se nevážou ani s kytičkama,ani se zvířátkama,takže je můžeme používat s oběma skupinama,ale semínka se ze zvířátkama vážou a tak vzniká tloustnoucí efekt.winking smiley Čili semínka s kytičkama jsou ok.,ale se zvířátkama nee!nono smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    marcii

    Datum: 19.01.2010 07:13
     

    no tak vidis))no,ale kmin a mak uplne staci winking smileyty jsi dnes na zviratkach,ja vubec nevim,skocim do zdravenky a uvidime))asi kyticky.

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 07:17
     

    Dobré ránko děvčata, tak já se chystám do práce, dneska kytí, oběd jsem bohužel si nestihla udělat, ale navštívím zdravěnku a uvidím, teď ráno si rozmrazuji rafaello řezy 2 ks a k tomu asi čajík. Dneska se chystám na pečení chleba v pekárně. prosím zkoušela už jste některá ten recept , co máme v receptíkách? Není tam žádný žloutek, tak se chci zeptat jestli se některé povedl i bez toho žloutku?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.