neděle 5. května, 09:42 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

Datum: 11.09.2009 07:17
 

Ahojte dělenky flower smiley

 

Vítám všechny stávající dělenky i nově příchozí v nové diskuzi. flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: evinka
    Status:

    ja sa priznávam..

    Datum: 18.01.2010 10:08
     

    ..že som to pred 2 rokmi tiež skúšala, vydržala som týždeň-ráno-jeden jogurt, na obed miniatúrnu porciu jedla, ktorá by sa zmestila na tanierik z pod šálky, jedlo bez kvapky tuku a večer cottage s 3 plátkami šunky. to všetko som završila šálkou projímacieho čaju... samozrejme som za ten týždeň pekne vyhladla a aj niečo zhodila. ale takto sa stravovať nikto normálny nevydrží, začala som jesť normálne a do dvoch mesiacov som mala 7kg hore... Môžem si za to sama, to sa teraz nesťažujem, chcem len povedať, že som bola tak vyhladovaná, že som bolá zlá, nevrlá a ukričaná. Prírešne nervózna... počas toho hladovacieho týždňa. Odniesli si to moji blízkí, ľudia, ktorých mám najradšej, lebo som z toho hladu a nervozity bola hnusná k nim a veľmi rýchlo som "vybuchovala". To mi za to nestojí, ved ich mám rada, nechcem byť k nim hnusná... Takže podobné pokusy už neprichádzajú do úvahy. A delenka je fajn, bez hladu, s mnohými dobrotami, spokojná a tým pádom milá... Mám pravdu, dievčatá?smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil evinka (18.01.2010 10:11)
     
  • Autor: Reklama

    ja sa priznávam..

     
     
  • Autor: evinka
    Status:

    ..

    Datum: 18.01.2010 10:15
     

    Petronelka- blahoželám k zhodeným kilám..

    ivet- súhlasím s tým, že vyzeráš mladšie, tiež ma to napadlo, ale nechcela som ti to písať, aby sa ti to nezdalo netaktnésmiling smiley

    a z manžela si nič nerob, ten môj mi tiež včera povedal, či sa mi zdá, že tá delenka až tak zaberá a že sa mám ísť normálne najesť. Tak ma naštval... ja mu ukážem!!! A ja mu hovorím, že ja niesom hladná... Ale potom sa priznal, že tými rečami ma chcel vyprovokovať k vytrvalosti a k tomu, aby som mu to chcela dokázať! No vyjdeš z neho? A vraj ženy nevedia čo chcú...eye rolling smiley

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Evinka

    Datum: 18.01.2010 10:23
     

    Jo, to jsou Ti chlapi, nemožní..... můj si taky myslí, že čím víc do mě bude rýpat, tak vydržím... ale to se plete, většinou jsem si dala čokoládu, abych ho naštvala (jo, to jsem ho asi fakt "naštvala" - odnesla jsem to stejně jenom já kilama navrch smiling smiley )

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 10:31
     

    teeeda holky jste se rozjely))uz jsem z nakupu,stoji to spoustu penez,usili a casu )ale vysledky jsou jak je vydno))takze taky gratuluji)vsem co jim to jde dolu.dam si dnes hovezi stek a mozna pokud stihnu ty hranolky z celeru.pak se chystam prubnout to me prekvapeni))uvidime jak to zvladnu casove.A to nejde zrusit?ta diskuse je nejak omezena?zacnem novou prinejhorsim,uz si to bez vas neumim predstavit flower smiley

     
  • Status: začátečník

    Evinka

    Datum: 18.01.2010 10:32
     

    já to mám taky doma tak, včera mě přítel řekl, ať se normálně najít, když mě viděl jak se láduju roládkou se zakysanou smetanougrinning smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    yris

    Datum: 18.01.2010 10:37
     

    Ano je omezená na 7000 příspěvků a nějaké drobné.grinning smiley Toto už je dvojka,takže jak nepůjdou dát další příspěvky,tak založíme trojku.winking smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 10:45
     

    Krásné dopoledne dělenky flower smiley flower smiley flower smiley

    Tak já dneska zase zvířátkuji,protože musím dojíst jídlo po víkendu a taky proto,že jsem zjistila,když mám víc dní po sobě zvířátka,tak nejspíš hubnu.Mám totiž další kilo dole?hurááááááááá!! grinning smiley grinning smileyZvážila jsem se po delší době před týdnem a dneska opět a pořád mám to další kilečko dole!§Sice u mě to jde pomalu,ale jak vidět jde.Hodně věcí je mi už volnějších,tak jsem ráda. spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

    Taky holky vám gratuluji k úbytku,vím jaký je to pocit,no bezva!!! flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

    Je to fakt,nehladovět!!!!Já se taky pořád něčim cpu,samozřejmě děleným!! coffe smiley coffe smiley coffe smiley

    Tak já ráno kafíčko a míchanici s cibulí a se sýrem,v poledne bude to hovězí na zelenině,hrozná mnamka/jedla bych to ted pořád/ mls smiley mls smiley mls smiley mls smiley,no a na večer bude rybička na másle s kmínem.Mám tady jěště od táty,co nachytal,tak se těšim!!! coffe smiley coffe smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Sindy.t (18.01.2010 10:47)
     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: yris

    Datum: 18.01.2010 10:48
     

    krásné ráno holkyflower smiley

    moc gratuluji všem, kterým se váha hnula směrem dolůthumbs down thumbs down thumbs down smiling smiley

    já dnes opět kytí..k snídani štrůdlík a kafčocoffe smiley ...a jinak přes dopoledne teď ucucávám už druhý čaj na zahřátí..

    zítra si dám už asi zvířátka, jsem třetí den na kytkách a cítím se pěkně nafouklá...jste pěkné provokatérky s tou zvířátkovou roládougrinning smiley mls smiley já ji posledně dělala s oříškama..dala jsem je do těsta a byla úžasná...sušší než obvykle, ais to udělaly ty ořechy...

    někdo se ptal na zvířátkové musli...já ho dělala a bylo úžasnémls smiley mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 11:07
     

    ešte k tým chlapom.. ked sme v piatok boli v Košiciach,pripravila som si stravu na celý deň-rožky so sojovým syrom a zeleninou, štrúdlik, ovocie... nachystala som si toho dosť, ako som už písala, vystravovala som tým aj manžela a normálne sa zasýtil(nechápal)spinning smiley sticking its tongue out a ked som ho napokon ponúkla aj tou šrúdlou- tak prvá reakcia bola:zlatko, prečo sa tak trápiš(asi sa mu zdala málo sladká, teda iná ako tradičná) ale zbaštil ju bez mihnutia oka. Asi nebola až taká zlá a on bol hladný...grinning smiley

    sranda z tých chlapov. Nechcú nám to proste uznať, že tým, že delíme sa vôbec netrápime...winking smiley

     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 11:14
     

    ivetas

    teda tobě to sekne!thumbs down flower smiley flower smiley

     
  • Status: začátečník

    Evinka

    Datum: 18.01.2010 11:31
     

    tak to máš pravdu, já když jsem poprvé dělala ten těstovinový salátek s ďobáčky, tak přítel furt chodil okolo, větřil, pak neodolala a ochutnal a od té doby, když jsu dělat ten salát, tak se hlásí a't toho udělám víc, že on chce takygrinning smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    ale inak

    Datum: 18.01.2010 11:39
     

    môj manžel vie urobiť veľmi chutný sojový guláš. ja teda neviem soju pripraviť tak chutne. musím to využiťgrinning smiley

     
  • Autor: Pavla22
    Status: nováček

    Re: ale inak

    Datum: 18.01.2010 12:10
     

    Holky,mám opět dotaz... když si kupojete např. Acidofilní mléko...plnotučné nebo polotučné? Při tom nejpřísnějším grafu...

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: nákup

    Datum: 18.01.2010 12:22
     

    V sobotu jsem byla taky na nákupech, viděla jsem ďobáčky, hned jsem si vzpoměla, jak je tady vychvalujete, tak jsem je koupila, koupila jsem si i ten jahodový džem slazený fruktozou - sice je drahý, ale výborný, a měli i řecký jogurt - opravdu je tak výborný, jak píšete - mňam smiling smiley Syn měl ten s medem a já obyč., bílý... ale super !

    Jinak mi poslední dobou zachutnal plněný hermelín s ořechama , většinou si nachystám tak 2-3 do ledničky naplněné a jím, když mám chuť na něco dobrého - je to fakt skvělý thumbs down

    Pavla22 - Pavli, já myslím, že polotučné by ti mohlo stačit.. i když je to dělenka, tak čím méně tuku, tím líp... já si ten hermelín taky raději kupuji nízkotučný...

     
  • Autor: Akinom1
    Status: nováček

    Re: dělená strava

    Datum: 18.01.2010 13:00
     

    Všem děvčatům, co reagovala na moje hořekování, děkuji za podporu. Už to nikdy neudělám, abych hladověla, jen se mi to vymstí. Já mám dnes kytičky, k obědu si dávám uzené tofu, celozrnný rohlík a zeleninu. Je to dobrota.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.