čtvrtek 2. května, 04:59 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

Datum: 11.09.2009 07:17
 

Ahojte dělenky flower smiley

 

Vítám všechny stávající dělenky i nově příchozí v nové diskuzi. flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 10:43
     

    Evinko, děkuji moc za tip, určitě to zkusím! thumbs downMě se teta vrátila už za dva měsíce, co se narodil malý, tak jsem byla docela zklamaná, i když jsem plně kojila smiling smiley No jo hold, každé tělíčko je úplně jiné... smiling smiley

    Já jsem si na ty koblížky vzpomněla a najednou se mi úplně vybavila ta výborná chuť té marmelády a toho těsta, ach joooo, už aby byl pátek!!! mls smiley mls smiley mls smiley To bude ale tuková kytičková bomba, škoda, že se nedají péct v troubě grinning smiley tongue sticking out smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

     
     
  • Autor: Pavla22
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 10:51
     

    Holky, může se v kytičkách špaldové kafe?samozřejmě se sojovým mlékem... A jak je to se sušenýma švestkama?

     
  • Autor: evinka
    Status:

    dievčatá...

    Datum: 19.01.2010 10:55
     

    ..máte niektorá doma prvé 3 knihy od LK? Moja teta ich má, ale býva ďaleko. Od nej som sa vlastne asi pred 15 rokmi dozvedela o existencii delenky podľa LK. Neviem síce na čo tie knihy boli jej, ked má 40kíl aj s topánkami...eye rolling smiley Ale možno práve ˇvďaka tomu je jednou z mála, ktorá nemá reči na moju adresu ohľadom delenky, naopak, dosť ma podporuje. No, k jadru veci: táto moja teta mi tvrdí, že sa v jednej z tých kníh píše, že ked sa váha pri delenke zrazu zastaví a nechce sa ručička pohnúť dlhšiu dobu,že si telíčko na tú delenku takzvane zvykne a prestane zhadzovať, tak treba delenku napr. v jednom dni, alebo aspoň v jednom jedle porušiť a potom pokračovať v delení, aby si telo uvedomilo, že od neho chceme, aby hublo.. Mne sa teda tomu nechce veľmi veriť, aj ked logiku to nejakú má... Prosím vás, ktorá tie knihy máte a budete mať trocha času, môžete to overiť?

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 10:57
     

    Pavla22

    špaldové kafe,to můžeš je to pšenice,takže kytičky,ty sušený švestky jsou ovoce /pokud nejsou doslazované cukrem,klidně můžeš/ grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley,vše samozřejmě při kytičkách!!

    Evinka

    já ty knížky mám,tak až bude čas kouknu!! coffe smiley coffe smiley coffe smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Sindy.t (19.01.2010 10:59)
     
  • Autor: evinka
    Status:

    Pavla

    Datum: 19.01.2010 10:58
     

    ak tá káva neobsahuje nejaký cukor- lebo niektiré obsahujú, tak je to podľa mňa ok, určite ti lepšie poradia expertky, lebo ja si to iba myslím..grinning smiley

    a sušené švestky v najprísnejšom a strednom grafe si zvíratkami nie, v najvolnejšom grafe sú neutrál. Len bacha, aby tie sšvestky boli sušené len prírodne, lebo kupované sušené ovocie je väčšinou preplácané kopou cukru-sacharózy. Také samozrejme nesmieme.

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 11:37
     

    ....vymyslela jsem oběd - v lednici byla uzená kužecí stehna - tak na olivovém oleji jsem lehce napěnila cibulku na kostičky a třený česněk, pak to šoupla do pekáčku a na to pokladla ta stehna, podlila a dala zapéct do rozpálené trouby - krásně to voní...mls smiley

     
  • Autor: Pavla22
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 11:40
     

    no,u těch švestek bylo napsané jen konzervat nějaké éčko..u cukru tam nebyla řeč.. ještě mám dotaz...pátrala jsem v tescu po medu..doma máme vlastní jen květový..tak jsem vyrazila pro ten lesní,když je lepší... Ale i tak...na sklenici toho kupovaného jsem našla... med lesní smíšený.... tak nevim,co si mám o tom myslet,když je tam ještě to slůvko smíšený

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 11:45
     

    Zdravim vsechny delenky a gratuluji k ubytkum flower smileyja radeji na vahu ted nelezu)podle kalhot je to stejne))uvidime,koupila jsem uzene tofu,sojove pastiky,fruktosu,smetanoveho zajice,a nejaky TEMPECH ze soji neznate to,nedaji se tyhle veci doma vyrobit?...MARCI...podobne jako seitan,je to dost drahe to kupovat porad.

     
  • Autor: delfinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 11:53
     

    ahojky, já dnes opět jogurt s medem a skořicí, pak si dám asi salát s tuňákem a pak asi dia milku mls smiley

    všem Vám přeju prima pohodový den!!! thumbs down

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 12:09
     

    Hojky, prosím - na ten seitan - používáte klasickou hladkou pšeničnou mouku nebo jakou????

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Pavla22

    Datum: 19.01.2010 12:33
     

    Smíšený znamená větší podíl lesního a zbytek je kam včelka zalétla,čili květy.winking smiley Včelař mi vysvětlil,že čistý lesní med nenajdu,protože nikdo neuhlídá včelky kam létají.grinning smiley Většinou včelíny stojí na kraji lesa,takže včelky létají jak do lesa,tak na luční květy.winking smiley Výrobci medu musí ze zákona na etikety vylepovat ,,Lesní med smíšený",takže si ho klidně kup a používej jako lesní.winking smiley

    yris

    Tempeh znám a myslím ,že se vyrábí fermentací,ale nevím ,jak by se to dalo provést doma.confused smiley

    Jaxi

    Já ho dělávám z hladké pšeničné mouky.winking smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Jaxi

    Datum: 19.01.2010 12:35
     

    Prodím oprav tu jedlou sodu na neutrál,našli jsme ji s yris i ve zvířátkových receptech od L.K.winking smiley

     
  • Autor: monisek
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 12:44
     

    Zdravím všechny dělenky,flower smiley

    musím se s vámi podělit o novou zkušenost se seitanem - udělala jsem si ho už v pátek, ale přes víkend jsme byli s rodinkou pryč, takže jsem z něho vařila až včera. Zkusila jsem gulášek, a musím říct, že kam se na něj hrabe sojové maso!!!mls smiley Takže dneska si udělám další várku a zamrazím a budu zkoušet další recepty,protože mi to fakt chutnalo!!!mls smiley

    Jaxi - taky jsem ho dělala z hladké pšeničné moukywinking smiley

     
  • Autor: sesi1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 12:49
     

    Monisek to já z něj dnes dělám špízmls smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    holky

    Datum: 19.01.2010 12:58
     

    tak mam po TEMPECHU grinning smileysilene dobry a mala mi ho snedla,no musime nejak zjistit jak se to dela,prijde mi to jak lisovane sojove boby)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.