čtvrtek 2. května, 09:34 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

Datum: 11.09.2009 07:17
 

Ahojte dělenky flower smiley

 

Vítám všechny stávající dělenky i nově příchozí v nové diskuzi. flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 16:56
     

    aj ja vítam avanku, dúfam, že ti tu bude tak dobre ako mne..tongue sticking out smiley winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

     
     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 17:45
     

    tak ja som zase mlsala, orechy s medom, to je dobrotka. Dnes som chutnala ten kupovaný seitan, je to veľmi dobré, len som tam cítila nejaké exotické korenie a to ja veľmi nemusím...ale inak fajn. tak musím niekedy skúsiť urobiť ten domáci..

     
  • Autor: Inava
    Status: začátečník

    Re: Avanka

    Datum: 19.01.2010 18:09
     

    Taky tě u nás vítám, ať ti dělenka přináší potěšení a výsledky.

     
  • Autor: Inava
    Status: začátečník

    Re: Estrelita

    Datum: 19.01.2010 18:11
     

    Já jsem dnes po dlouhé době měla taky štěstí na Tavenýr. Udělala jsem si hned těstovinový salátek se zeleninou a rozpuštěným Tavenýrem /dneska s uzeným Tavenýrem/

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    -

    Datum: 19.01.2010 18:26
     

    Tak já se tak před hodinkou a půl nacpala jogurtem smíchaným s kysanou smetanou,skořicí,medem a ořechy.mls smiley K večeři jsem udělala rychlovku co dům dal a je to moc dobroučké.mls smiley Osmahla jsem cibulku přidala ostravskou klobásu( z Globusu,mají je tam vynikající,jako domácí),přidala jsem kuřecí maso,osolila a opepřila a chvíli podusila až do vyvření puštěné šťávy,pak jsem přidkla mraženou zeleninu a žampiony a zase chvíli dusila a nakonec jem to zakápla kečupem a provařila .winking smiley Hototvo.Dcera kolem kroužila jak mlsný pejsek a hned ochutnala.grinning smiley S plnou pusou zvedla palec a že je to prý vynikající.thumbs down

     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: -

    Datum: 19.01.2010 18:49
     

    holky tak jsem si hoďku zacvičila a jsem celkem dost kaput....jdu nachystat večeři a pak si vás dočtuflower smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    holky

    Datum: 19.01.2010 19:00
     

    TAK AVANKA NEMA DOBRY START sad smileyMUSIM JI OMLUVIT,DNES UZ NENAPISE CHYTL JI V PRACI ZLUCNIKOVY ZACHVAT.ACHJOOO.

     
  • Autor: Tulik1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 19:41
     

    ahojky holky, tak jsem po veceri, udelala jsem si tunakovou pomazanku a namazala si ji na papriku, no covece celkem to slo, poradila mi to kolegyne v praci, ze to psychicky pripomina chlebik, kdyz je to namazane na necem :-) ...

    musim vam napsat co jsem na sobe vypozorovala : kdyz mam zviratka tak hubnu 250 g denne, kdyz mam kytky tak 250 g denne pribiram - z cehoz prameni, ze musim mit vic dnu zviratka, abych hubla :-))))

     
  • Autor: Tulik1
    Status: nováček

    Re: holky

    Datum: 19.01.2010 19:42
     

    YRIS: tak to je mi lito, tak ji od nas pozdravuj, a at je to brzy v pohode a vrati se mezi nas ... myslim si ze az bude par tydnu na delence, tak uz ji to nechytne, tady ten zlucnik moc neprovokujem :-)

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 19:48
     

    ok.vyridim...ja dala ted kus melouna kupodivu v lednu dobrouckej)asi si hodim ocistu melounovou jeden den))ani neni drahej.tak se mejte holky a rano))jdu do prace tak bude casu na psani.. flower smiley

     
  • Autor: Sindy.t
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 19:48
     

    Yris

    Tulik má pravdu,mě při dělence se takové problémy úplně srovnaly a když jsem motala,měla jsem je dost velké!! thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    yris

    Datum: 19.01.2010 20:03
     

    Držím palce ať se jí to co nejdřív srovnáflower smiley flower smiley flower smiley .Jak bude dělitz,tak ji problémy opustí.winking smiley

     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 20:06
     

    yris chudák...pozdravuj ji, ať jí je brzy líp a zkusí to tady s námiwinking smiley

     

    holky dneska když jsem jela domů, tak jsem v metru potkala hádejte koho!grinning smiley ........červený lesklý legíny....něco barevnýho nahoře....prostě zářila mezi těma všema šedýma myškama....a nebyl to nikdo jiný než Lenka Kořínkováwinking smiley grinning smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    esterllita

    Datum: 19.01.2010 20:21
     

    Jé,a jak vypadala.please smiley Byla v poho,nebo tak jak bulvár píše.winking smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 20:28
     

    Estrelli, juuj, to je super, a oslovilas ji nebo ne? A jaká byla? Ty jo, to je ale štěstí, taky bych ji někdy ráda potkala!!! flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.