čtvrtek 2. května, 04:00 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

Datum: 11.09.2009 07:17
 

Ahojte dělenky flower smiley

 

Vítám všechny stávající dělenky i nově příchozí v nové diskuzi. flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 21:31
     

    marci

    vypadala úplně normálně, oblíklá střeštěně jako vždy a vypadala v pohodě, žádná troska...smiling smiley

     

    papinko

    neoslovila, protože jsem hnala, aby mi neujelo metrogrinning smiley ale měla jsem pak takový hezký pocit....jako že jsem viděla někoho, kdo nám všem tolik pomohl a ani o tom nevíwinking smiley za každý kilo dole vděčím jísmiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

     
     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 21:33
     

    Estrelli, to jsi napsala krásně flower smiley flower smiley flower smiley úplně souhlasím flower smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 21:49
     

    Ahojky děvčátka, zrovna jsem dorazila domů a dovezla jsem si úžasný celozrnný domácí chlebík, už se těším, až si ho zítra namažu tataráčkem mls smiley

    Jdu si vás dočíst, protože jak koukám, dneska jste byly ukecané grinning smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 22:11
     

    tak hotovka, mám vás přetené, teda holky, já vám tak moc závidím toho Tavenýra, dneska jsem opět byla ve zdravnce, jestli už ho náhodou nedoezli a paní prodavačka mi řekla, že pod tímto názvem už jim chodí jen ten sójový s eidam - tedy pro mě nevhodné, na netu jsem ho taky nenašla, že bych si ho objednala, no hrůzáááááááááá

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 22:15
     

    Zítra budu mít zase kytí, mám šílenou chuť na pečené brambůrky jen tak na plechu a se sojanézou. Tak moc mě děláte chutě s tím seitanem, že ho musím v pátek vyzkoušet, jsem na něj moooc zvědavá, když na něj pějete takové pochvalné ódy.

    Já jsem taky kdysi zkoušela ten Tempeh chuť si už neamatuju, jediné co si pamatuju, e hned letěl do koše, takže m asi moc nechutnal eye rolling smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 22:27
     

    Petronelko, taky mám zítra v plánu kytičky a budu dělat cibulovou polévku mls smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 19.01.2010 22:28
     

    hm, tak tu jsem ještě nezkoušela a ni nejedla, ale může být dobrá a zdravá

    Holčičky, jdu už spát, moc se těším zítra na domácí chlebík, zítra páááá flower smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 20.01.2010 05:56
     

    Ahojky,holky já mám takovou radost že vám musím napsat!!!!!!!!!!!grinning smiley grinning smiley Dneska ráno jsem se vážila a mám 57,1kg Hurágrinning smiley grinning smiley ,nebo raději .....ťuk...ťuk....ťuk.To jsemeye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley .Mám zvířátka bílý jogurt s kakaem,asi 5 kokosek,syrovou zelču(papri.šery rajský,)a kostku tavenýho sýra.Na odpolko si koupím asi párečky.Holky jste moje záchrana a mám vás moc ráda.flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley .

     
  • Autor: Akinom1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 20.01.2010 06:55
     

    Dobré ráno, děvčata,

    zdravím avanku a přeji brzké uzdravení.

    Mě váha dnes ráno zase potěšila, mám o půl kila méně. Dnes mám zase zvířátka, ráno jogurt s medem, k svačině zeleninu a k obědu kuřecí stehýnko s ledovým salátem. Už se těším, až zítra budu mít kytičky.

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 20.01.2010 07:50
     

    Dobré ránko děvčátka,flower smiley

    dnes pokračuju ve zvěři.K snídani obr jogurt s medem,kakaem a kokosem mls smiley a kafíčko s mlíčkemcoffe smiley ,k obědu budou párečky a k večeři kuřecí maso s listovým špenátem,smetanou a posypané parmezánem.mls smiley

    esterllita

    To jsem moc ráda,že bulvár lže,myslela jsem si to ,že je v pořádku!!!flower smiley flower smiley flower smiley

    Dana

    Moc,moc,moc, gratuluju!!!flower smiley flower smiley flower smiley

     

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 20.01.2010 07:56
     

    Dobré ránko děvčátka,flower smiley

    dnes pokračuju ve zvěři.K snídani obr jogurt s medem,kakaem a kokosem mls smiley a kafíčko s mlíčkemcoffe smiley ,k obědu budou párečky a k večeři kuřecí maso s listovým špenátem,smetanou a posypané parmezánem.mls smiley

    esterllita

    To jsem moc ráda,že bulvár lže,myslela jsem si to ,že je v pořádku!!!flower smiley flower smiley flower smiley

    Dana

    Moc,moc,moc, gratuluju!!!flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Tulik1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 20.01.2010 08:30
     

    DANA: tak to jsi sikulka, obr gratulacethumbs down , to je mi jasny, ze jsi nadsena, taky bych byla ..., uz mi chybi taky jenom krucek k prvnimu cili, tak snad to dopadne :-). Kolik jsi dala dolu?

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 20.01.2010 08:56
     

    Danuško, to je úžasné, moooc gratuluji flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: delfinka
    Status:

    krásný den holky,

    Datum: 20.01.2010 12:38
     

    jsem šťastná, přešťastná, přála bych to vám všem love smiley love smiley love smiley love smiley

    dnes jsem opět na zvěři, měla jsem jogurt s medem a pak si dám asi salát s tuňěkem flower smiley

     

    Danuško,

    strašně moc ti gratuluju, to je úžasná váha, jsi velká šikulka!!!!! thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: zarubka82
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 23.01.2010 10:35
     

    Ahoj dělenky, jdu vás po dlooouhé době pozdravit. Koukám, že se tu pěkně rozrůstáte.flower smiley Moc vám všem držím palečky a gratuluju k úspěchůmthumbs down thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.