čtvrtek 2. května, 04:34 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

Datum: 11.09.2009 07:17
 

Ahojte dělenky flower smiley

 

Vítám všechny stávající dělenky i nově příchozí v nové diskuzi. flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: marcellina
    Status:

    Pavla22

    Datum: 18.01.2010 13:11
     

    Já osobně mám radši nízkotučný,chutná mi líp.mls smiley A Ivetka má pravdu,i když se ve zvířátkách tuky nevážou,tak jich nemusí být příliš.winking smiley

    Tak mám v sobě jatýrka na přírodno a celerové hranolky a moc jsem si pošmákla.mls smiley mls smiley mls smiley

     
  • Autor: Reklama

    Pavla22

     
     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 13:54
     

    yris je vacsinou dosť ukecaná a teraz jej tu niet...tongue sticking out smiley asi chystá to prekvapko... tak som zvedavá....... a už aj trocha nedočkavá...spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: sesi1
    Status: nováček

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 14:37
     

    Ahojkyflower smiley chtěla bych zítra dělat ĎOBÁČKY, můžete mi poradit jednoduchý recept?

     
  • Status: začátečník

    Re: Evinka

    Datum: 18.01.2010 14:41
     

    já je miluju v tom těstovinovém salátu, ale dávám tam i sojanézu - to je po studenu a po teplu k nim n apánev přihodím těstoviny, trochu orestuji, případně přidám trochu kečupumls smiley

     
  • Autor: delfinka
    Status:

    Holčinky,

    Datum: 18.01.2010 14:55
     

    rychle sem letím a zdravím Vás, snad Vás ještě dneska dočtu..

    Já mám dneska zvěř, obr jogurt a teď se chystám zamíchat si do gervais od danone šunku a tvrdý sýr.. mls smiley

    Přeju Vám všem krásný den flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: delfinka
    Status:

    Ivetko,

    Datum: 18.01.2010 15:21
     

    jsi kočka a strašně moc ti gratulu a ať se ti dál daří flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: jaxi
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 15:31
     

    Ahojky, hojky, od včerejška sem tady nebyla,a teď vás skoro nestíhám dočítat.

    Včera i dnes mám zvířátka - včera jsem k večeři dělala gyros - já k němu tzaziky - byl to takový řecký večergrinning smiley , ostatní měli jako přílohu brambor...

    Dneska k snídani - dvě kolečka salámu a jedna kostička taveného sýru, na oběd jsem byla pozvaná - byly řízkysad smiley , zachovala jsem se hnusně - pěkně jsem je z toho trojobalu stáhla - to byly pohledystydlin smiley

     

    Ivetas - čučímthumbs down thumbs down thumbs down - hubneš a moc Ti to sluší, opravdu...

     

    Akinom - taky to mívám, teda mívala jsem - oč jsem se více snažila hladovět, o to byl pak žrací záchvat většístydlin smiley , tak teď jím normálně - vždy když mám hlad....

     
  • Autor: estrellita
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 16:12
     

    holkyyy dotaz za ppojistku...kde je recept na kytičkovou majonezu prosím? já ani nevím, že nějakou takovou umíme vyrobitgrinning smiley

     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 16:25
     

    Tak dnes jsem mela rozlitany den,ted vas rychle docitam,a jdu na to prekvapko))Ivetce moccc gratuluji super))mam stejnou postavu Ivetko tak doufam ze se budu moci taky pochlubit fotkama pred a po.pred uz mam od letosniho stromecku grinning smileyfakt darek!!! tak jeste a v kvetnu po flower smiley....alespon 12 kil musim jako ty)) vsechny vas zdravim a jdu na to))

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil yris (18.01.2010 16:32)
     
  • Autor: evinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 16:28
     

    dievčatá, skúšali ste si už niekedy do jogurtu zamiešať sušené mlieko? Ja som si chcela urobiť kakaový, ale včera mi došlo kakao, tak som si do bieleho smotanového jogrtu zamiešala lyžičku medu a asi 1 a pol lyžice sušeného mlieka... dievčatká, vyskúšajte odporúčam , je to mňamka, chutí to podobne ako termix... ešte lepšie než s kakaom-teda aspoň pre mňa-- a možno ak by k tomu šlo ešte aj kakao, tak by to bolo ako čokoládový termix, neviem, niekedy vyskúšam...spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    esterllita

    Datum: 18.01.2010 17:17
     

    Na str.41winking smiley

    evinka

    Jé tak to vyzkouším!!!winking smiley mls smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil marcellina (18.01.2010 17:18)
     
  • Autor: yris
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 17:29
     

    devcatka tak testicko se uz dela)))jsem tak zvedava na vysledek))vse fotim))ted jeste aby se dostavil kyzeny vysledek)) mls smiley

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    yris

    Datum: 18.01.2010 17:31
     

    Jé ,ty napínáš,už se těším co to bude za překvápko!!!grinning smiley

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: yris

    Datum: 18.01.2010 17:34
     

    Yris - doufám, že to překvápko bude něco taky pro mě - něco jako " zamícháme vše v jedné misce, a můžeme jíst.. " to jsou pro mě nejlepší recepty, jsem znamenitá kuchařka smiling smiley grinning smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    yris

    Datum: 18.01.2010 17:46
     

    že ty už máš doma tú kokosovú múku...? alebo to bude niečo iné? ja som už veeeeeeeeeeeľmi zvedavá!tongue sticking out smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.