neděle 5. května, 06:46 Svátek má Klaudie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

Datum: 11.09.2009 07:17
 

Ahojte dělenky flower smiley

 

Vítám všechny stávající dělenky i nově příchozí v nové diskuzi. flower smiley flower smiley flower smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: evinka
    Status:

    akinom

    Datum: 18.01.2010 09:43
     

    vlastne ako tak čítam to neboli 3 dni stravovacieho stresu, ale takmer 5!!!

    netráp sa tak, sama vidíš, že to nedopadne dobre... ved delenka je úžasná práve v tom, že sa nemusíme trápiť hladom. práve preto ju LK vymyslela, lebo ani ona nemá rada hladovanie kvôli postave.

     
  • Autor: Reklama

    akinom

     
     
  • Autor: Akinom1
    Status: nováček

    Re: dobré ráno, dievčatá

    Datum: 18.01.2010 09:44
     

    Evinko,

    díky za morální podporu. Už vím, kde jsem udělala chybu, skoro 5 dní jsem téměř hladověla a potom se to zvrhlo v přejedení. Je to neuvěřitelné, ale za to jedno přejedení mám nahoře 4,5 kg - za jeden den !!!! Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Snad se těchto kil rychle zbavím.

    Musím si vzít z vás příklad a jíst pravidelně.

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    ivetas 74

    Datum: 18.01.2010 09:45
     

    Téda!!!eye popping smiley Vidět to jde a jak!!!thumbs down thumbs down thumbs down Velká gratulace!!!flower smiley

    Papinka

    No právěsad smiley .Dnes to asi nehrozí,vypadáto,že to nepřestana do večera.sad smiley Držím palce,ať ti zkouška dopadne dobře.flower smiley

     
  • Autor: evinka
    Status:

    ivet

    Datum: 18.01.2010 09:46
     

    blahoželám, naozaj to je poriadne vidieť. koľko si od leta zhodila v kg?

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 09:46
     

    Dobré ránko dělenky, s nadšením se vám musím pochlubit, dneska jsem si stoupla na váhu a huráá mám o 2 kg méně, holky já mám takovou strašnou radostgrinning smiley

    Dneska kytí, už jsem se na ně po tom zvířátkovém víkendu těšila, včera jsem si sice udělala korpus na roládku, ale nesnědla ho celý,mázla jsem ho zakysanou smetanou a zbytek dala do mražáku

    Dneska jsem ještě nesnídala zatím popíjím kávičkumls smiley a jablečný džusík, ale mám tak čerstvý cel. rohlíček a uzené tofu. Zítra se chystám do zdravěnky, tak uvidím, co ukořistím. na oběd tu mám těstovinový salátek s ďobáčky a ovoce a večeře je zatím ve hvězdách :-)

     
  • Autor: evinka
    Status:

    akinom

    Datum: 18.01.2010 09:50
     

    tých 4,5kg určite nieje váha trvalá. za dva-tri dni delenky to máš dole, je to určite skôr len taká "nafouklost", takže nezúfaj, v pohode pokračuj, uvidíš, že to nieje také zlé, ako to teraz vyzerá.. držím palcethumbs down

     
  • Status: začátečník

    Akinom

    Datum: 18.01.2010 09:53
     

    Taky myslím, že je to přechodné, možná máš jen plné střeva a jasi nafouklá a zavodněná, tak proto ti to dělá tolik navrch. moje kamarádka udělala přesně toto taky, začla začátkem roku s dělenkou a radím jí přes mail a včera mi psala , že zhřešila hranolkama, protože šla na plavání a po plavání měla strašný hlad a tak snědla co viděla první. Tak jsem jí taky radila, aby nehlaověla ať s etrochu nají před plaváním a klidně i po prostě kdykoliv kdy má hlad, má se najíst, takže první pravidlo - NEHLADOVĚTnono smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 09:55
     

    Akinom, prosím Tě, neplaš a hlavně JEZ JEZ JEZ!!! Evinka má pravdu, já jsem to na sobě taky zkoušela, čím méně jím, tím více mám chutě na to, co nesmím a o tom to je, musím zaplnit bříško dělenýma věcma, abys neměla chuť na ty nedělené. Dělám to pro svoje tělíčko, ono se Ti za to odvděčí zdravím a navíc shozenými kilíčky. Pozor pozor na jojo efekt, u mě udělal za tři roky navíc skoro 30 kilo!!! Hladovění, přežírání, hladovění, přežírání, pořád dokola a tomu už jsem řekla dost nono smiley nono smiley nono smiley Už se nenechám, tentokrát opravdu ne nono smiley nono smiley nono smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Akinom

    Datum: 18.01.2010 09:55
     

    Ivetko, na těch fotkách to jde krásně poznat, jak jsi v obličeji pohublejší a kolik jsi už dala dolů, jestli s emůžu zeptat

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 09:56
     

    Tak,tak!!!winking smiley Holky mají pravduflower smiley .Líp bych to neřekla.winking smiley Hladověním člověk dosáhne jenom větší a větší nadváhy.thumbs up

     
  • Autor: marcellina
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 09:58
     

    Holky vidím to na brzké založení noivého tématu dělenka 3!eye popping smiley Jsme ale ukecané!!!grinning smiley Tak se nelekejte,kdyby náhodou nešlo přispívat.winking smiley

     
  • Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 10:01
     

    takyjsem se dívala, že se budeme muset přemístit, v minulé diskuzi bylo přes 7 tisíc. příspěvků

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Dělenka

    Datum: 18.01.2010 10:01
     

    Děkuji moc všem smiling smiley

    na váze mi to udělalo za 6 měsíců 12 kg, hubnu opravdu pomalu ( ale jistě ) winking smiley A právě mi říkali, že vypadám o 10 let mladší, což se nechci chlubit, ale měla jsem sama ze sebe radost smiling smiley

    Papinka - Budu dělat zkoušky na ZOZ (zvláštní odborná způsobilost úředníku st. správy sad smiley , tzn. naučit se fůru zákonů, zákon o hl. městě Praze, celý správní řád atd., tak nevím nevím, budu si muset nakoupit hodně dia čokolád, abych to vůbec zvládla psychicky.. a problém bude, že tam se musí jídlo dopředu objednat, výběr je ze tři druhů, tak asi budu jíst jen maso, nebo zatím opravdu nevím..

    Petronelka - Gratuluju smiling smiley Taky mám strašnou radost, když se ručička pohne..

    Akinom - Evinka má pravdu smiling smiley To, co jsi udělala ty - že jsi pět dní prakticky nic nejedla, je mnohem horší, než kdyby jsi snědla něco neděleného !!!!

     
  • Autor: ivetas74
    Status: začátečník

    Re: Dělenka

    Datum: 18.01.2010 10:03
     

    mě o víkendu naštval manžel, protože mi řekl, že se mu zdá, že už nehubnu .. sad smiley On si taky asi představuje, že každý týden budu mít 5 kg dole eye popping smiley Furt mě vidí, jak se něčím čpu, tak mu to asi neleze do hlavy grinning smiley

     
  • Autor: Papinka
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 2

    Datum: 18.01.2010 10:06
     

    Ivetko, téééda, tak to je super, to je takové optimální hubnutí, to Ti určitě vydrží. Já třeba jak jsem dělila poprvé, tak jsem dva měsíce nezhubla nic a pak jsem stoupla na váhu a měla jsem 9 kilo dole. Vůbec jsem to nechápala, ale opravdu to tak bylo!!! Podle mě těch 2-5 kilo za měsíc je akorát flower smiley Každé tělíčko je jiné, jedno hubne rychleji, jiné ne, na mě zabere vynechat sladké a fakt se snažím, ale to víte, 5 DIA čokolád ve skříňce dá člověku zabrat grinning smiley grinning smiley grinning smiley aby to nesnědl. No uvidíme. smiling smiley

     

    Petronelko, moc Ti blahořeju!!! Já mám dole taky zatím 2 kilíčka, tak věřím, že to už půjde jen dolů... thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.