čtvrtek 2. května, 23:26 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Cesta do zamestnani

Datum: 07.10.2013 15:31
 

Ahoj,

 

protoze tu resim takovy jeden problem, tak bych se Vas chtela dotazat, jak dlouho Vam trva cesta do zamestnani a jakym dopravnim prostredkem se tam dostavate. Popr. kolik casu byste byli ochotni obetovat na cestu do prace, popr, jaka vzdalenost by pro Vas byla unosna, kdyby se jednalo dejme tomu o dobrou a zajimavou praci.

 

Diky predem smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 11
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 09:17
     

    Práci jsem hledala před 10 lety a byla jsem rozhodnutá, že jestli nenajdu nic kancelářského v dohledné době, že půjdu do výrobny chlebíčků, mě by to bavilo a hlavně jdeš domů s čistou hlavou. 10 let sedím v kanceláři s hromadou papírů, drnčícím telefonem a občas s dost otravnými lidmi a na ty chlebíčky si tu a tam vzpomenu winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cesta do zamestnani

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 09:43
     

    budul, nebudu veřejně psát, z jakého postu kam změnil místo můj brácha. Má o 10 tis. míň, upozorňuji, že odešel sám a to tak, že praštil papírama o stůl a druhý den nepřišel, měsíc pak neměl práci. Nicméně je fakt, že je daleko míň protivnej a švagrová říkala, že je radši, když nemá doma cholerika a radši oželela ten příjem. Vše má své pro a proti.

    On ten příjem je ve výsledku taky matoucí. Protože když si udělá své, může jít domů po šesti hodinách, tam byl deset a více, včetně víkendů,když bylo potřeba.

     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 10:04
     

    Ségra je vyučená prodavačka, což v dnešní době znamená dvě směny a víkendy. Na mateřské začala uklízet, aby si přivydělala, a zůstala u toho - přes 20 let - po druhé hodině je doma s čistou hlavou. Já zrovna teď řeším, co mě čeká se změnou Obč. zák. v práci a zjišťuju, že budu zralá se na prvních pět měsíců příštího roku přestěhovat do práce a pupínkuju se z toho už teď.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 10:27
     

    .... Budul , ty jsi mě dala, čtu Tě a nejednou čoud, že nebylo vidět, dělala jsem jíšku a čoud z oleje , že si děda myslel , ža mu sem Sparťanský fandové hodili dýmovnici grinning smiley ... " tak tohle by se mamce nikny nestalo " prohlásil......... ta taky nečetla důležitý zprávy na Weeku, že winking smiley

     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 10:45
     

    chlapi tohle nemůžou pochopit grinning smiley winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 12:27
     



    FrajerHubert napsal(a):



    Arturka napsal(a):

    jajo, nejsem ani flink, ani mamonář, ale za 48,50 bych nedělala. Už jenom z principu, že mě nějakej zmetek vykořisťuje thumbs up


    jaja zapoměla dámy dodat, že to bylo v minulém století. spinning smiley sticking its tongue out


    Jendo nebylo to v minulém století, a přiznám se že ani netuším jak moc se změnila minmální mzda od toho r. 2009. Tuším, že to asi nebude o nějakou závratnou sumu.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 12:51
     

    smoking smiley smoking smiley smoking smiley

     

     

     

     

    Inspirativní senior!

    Jak stárneme, začínáme pochybovat o své schopnosti dělat něco "užitečného" pro zbytek světa. Právě v takových okamžicích jsou naše naděje posíleny mimořádnými skutky jiných "seniorů", kteří našli odvahu postavit se problémům, na které bychom si my ostatní netroufli.



    Harold Schlumberg je taková osobnost:

     



    HAROLD PROHLÁSIL:

     



    „Často se mě lidé ptají, 'Co vy staří lidé děláte, když odejde do důchodu?'

     


    Například já mám to štěstí, že jsem byl chemickým inženýrem a jedna z činností, kterou dělám nejraději je přeměna piva, vína a skotské na moč. Dělám to každý den a skutečně mě tato činnost těší.“

     



    Harold je inspirací pro nás pro všechny.

     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 13:17
     



    jaja99 napsal(a):



    FrajerHubert napsal(a):



    Arturka napsal(a):

    jajo, nejsem ani flink, ani mamonář, ale za 48,50 bych nedělala. Už jenom z principu, že mě nějakej zmetek vykořisťuje thumbs up


    jaja zapoměla dámy dodat, že to bylo v minulém století. spinning smiley sticking its tongue out


    Jendo nebylo to v minulém století, a přiznám se že ani netuším jak moc se změnila minmální mzda od toho r. 2009. Tuším, že to asi nebude o nějakou závratnou sumu.

    Tak si to spočítej, kolik jsi vydělávala a tuším, že píšeš čistou mzdu a kolik je minimální mzda dnes.

    flower smiley A jen tak mimochodem vyšla jsi? A to byly jiné ceny než dnes!

     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 13:27
     

    Od roku 1969 dělám u jednoho podniku, celý život dojíždím vlakem i sto kilometrů, protože jízda autem by zatěžovala rodinný rozpočet. Nikdy jsem neřekl šéfovi, že do práce na přezčas nemůžu, stále mi přidávají (práci) ale mzda se drží deset let na stejné výši. Zaplať pánbů, že jsem nešel k soukromníkovi, který mi nabízel dvojnásobnou mzdu, ale už zkrachoval!

    Didi někteří kolegové dělají v Německu, tak vím která bije. To se nedá srovnat, z toho se točí hlava. eye popping smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 13:28
     

    Jendo samo píšu hrubou grinning smiley minimální se udává v hrubém a neboj vím moc dobře o kolik stouply ceny. Netuším kolik je teď minimální mzda v hrubém, už jsem neměla důvod to sledovat.

     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 13:53
     

    Je zajímavé, že si pamatuju, že pivo stálo 1,70 Kčs, když jsem jako malá chodila tátovi pro pivo do džbánku, ale kolik stojí dneska cukr nebo brambory fakt nevím????

     
  • Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 14:00
     

    Hihi, viď? Já chodila dědovi pro cigára snad Letky za 1,80 krabičku :-)

     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 14:01
     

    a na ekonomce jsem kouřila klasické Sparty za 8 Kčs a "tvrdé" za 10 Kčs grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 14:06
     

    JJ rohlík 0,30Kč, chleba 5,60 jojo už něco pamatujeme :-)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 14:13
     

    A mlíko za 2 kačky v pytlíku.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.