pátek 3. května, 01:03 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Cesta do zamestnani

Datum: 07.10.2013 15:31
 

Ahoj,

 

protoze tu resim takovy jeden problem, tak bych se Vas chtela dotazat, jak dlouho Vam trva cesta do zamestnani a jakym dopravnim prostredkem se tam dostavate. Popr. kolik casu byste byli ochotni obetovat na cestu do prace, popr, jaka vzdalenost by pro Vas byla unosna, kdyby se jednalo dejme tomu o dobrou a zajimavou praci.

 

Diky predem smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 11
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 12:38
     

    Anavi, máme to vážně hodně podobné, né, že bych se cítíla na to živit se realizací zahrad, ale v práci to mám taky tak thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cesta do zamestnani

     
     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 12:40
     

    Maco, my máme účet každý svůj a já navíc internetové bankovnictví, takže když je potřeba něco zaplatit, tak to posílám já a manžel mě vyplácí v hotovosti grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 13:10
     



    budulinkova napsal(a):

    jakou práci, resp. zaměstnání sad smiley byste chtěli mít, abyste mohli říct, že je pro vás práce i koníčkem???


    To není tak jednoduché, protože když se to, co mě hodně baví, stane povinností, tak se snadno změní i vztah k té činnosti. Baví mě leccos, ale asi i proto, že to mohu dělat jen pro radost.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 13:40
     

    Nevím, kam s tím, tak to šoupnu sem.

    Myslím, že zrovna pro tuhle paní - záznam cca od 7.minuty - je práce koníčkem, dělá krásnou keramiku a ještě ke všemu má krásnou zahradu a je milá a sympatická winking smiley

    [kouzlodomova.blogspot.cz]

    [www.telereceptar.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.10.2013 13:44)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 13:48
     

    Tak tohle jo, když si to v klidu může dělat doma a opravdu si to užívat. Stresujícím se to stane, pokud ji to musí i živit a tudíž musí prodávat.

    Tohle kdysi říkal můj spolužák, který se dal na dřevořezbu. Moc šikovný, ale aby mohl tvořit, co se líbí jemu a co ho těší, musel taky dělat ve velkém loutky-čerty pro německý trh, kde byly žádané, aby si vydělal peníze na tu svoji část tvorby.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 13:53
     

    Musím říct, že na jejich stránky koukám dost často, působí to na mě tak uklidňujícím dojmem, že jim tam doslova vykrádám energii pro další dny love smiley

     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 15:42
     

    Spike, tohle chápu, já jsem taky párkrát slyšela: proč to neděláš na kšeft ... v tu chvíli by mě to nebavilo a záliba by přestala být zálibou winking smiley

     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 15:48
     

    Anavi, já jí znám z mmb, je to šikula, já se na to ráda dívám, ale doma bych to mít nechtěla, pro mě je to takové moc vetešnické.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 15:51
     

    budul, mám radši strohý styl, ale tohle mi přijde natolik útulné, že bych to ráda "přežila" winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 18:58
     

    ..... já jsem jezdila vlakem 60 km tam - 60 domů /+ měsíční jízdenka, částečně hrazena / , přijela jsem někdy v 21 hod a ve 4 ráno vstávala , byla to práce, která mě bavila a v úžasným kolektivu flower smiley měla jsem asi tolik co by si představovala Skrblí, jinak je takový plat pro většinu žen sen, bohužel sad smiley aspoň u nás , tady jsou lis. plastu, / týden raní, týden odpol, týden noc, / řetězárna tam to také stojí za hovno a 50 - stará, .....když změnilo vedení pracoviště do Hradce, ani do Teska mě nechtěli

     
    Upraveno 4 krát. Naposledy upravil kordula (10.10.2013 10:06)
     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 20:55
     



    Arturka napsal(a):

    jajo, nejsem ani flink, ani mamonář, ale za 48,50 bych nedělala. Už jenom z principu, že mě nějakej zmetek vykořisťuje thumbs up


    jaja zapoměla dámy dodat, že to bylo v minulém století. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 21:11
     

    No, tos trochu přehnal, ne? smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 23:05
     

    Kočky, já před váma smekám. Jsem v důchodu, takže práci neřeším, dřív jako OSVČ jsem neřešila čas ani peníze ani dojíždění. Zaměstnávat lidi také není slast, manžel ještě dělá, má naštěstí jenom 3 zaměstnance, mají k dispozici auto (někdy i 2- kdo si ho vezme je na jejich dohodě), donedávna jsme poskytovali i bydlení ve 2 pokojovém bytě za inkaso, plat hóóódně nadprůměrný, a stejně to s nimi není lehké, až ne jednu výjimku, mladá kočenka ale moc dobrá (obědy jim přispívá v max. výši, na odloučeném pracoviští hradí 100%). Někdy je dotujeme ze svého, ani si na plat a provoz nevydělají, jindy je to lepší (ale v jednom člověku by manžel dělat nemohl). Píši to z druhé strany, podnikatel-zaměstnavatel to také nemá jednoduché, tedy často (někteří ano). Nejsme závislí na platě ani důchodu, takže když jsem to dočetla, tak před vámi opravdu smekám winking smiley .

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 09.10.2013 23:39
     



    Arturka napsal(a):

    jajo, nejsem ani flink, ani mamonář, ale za 48,50 bych nedělala. Už jenom z principu, že mě nějakej zmetek vykořisťuje thumbs up

    Hrdost je krásná vlastnost....pokud máš dost na účtu winking smiley . Pokud ne, tak časem se spokojíš s čím dál tím menší částkou. Většina z nás holt účty (nájmy či jídlo) platit musí. Mám pocit, že Jája pouze poukázala na realitu dnešní doby. I spousty mladejch lidí bere ofiko pouze minimální mzdu a bokem je majitelé firem vyplácí. O věku ani psát nebudu, sehnat práci pro 50 letou ženu je i v Praze problém. sad smiley

    Všem držím palce, aby si mohly ponechat tu svoji hrdost a aby si mohly práci vybírat .... já to růžově moc nevidím. confused smiley A z některých vašich reakcí mi je jen smutno. sad smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 09:09
     

    Míšo, máš pravdu. Nedávno jsem říkala, že kdyby nebylo zbytí, půjdu třeba doplňovat zboží do regálu. Známá na mě koukala jako že to nemyslím vážně.Odpovídala jsem jí přesně tím,že zaplatit složenky musím a tam jde, bohužel, pak veškerá hrdost stranou... Dneska je moderní na všech místech žádat znalost cizího jazyka, i když ho pak na té pracovní pozici ani nepoužiješ eye rolling smiley , a tam si taky nejsem jistá v kramflecích, angličtinu ovládám spíš hovorově - abych se domluvila na dovolené smiling smiley. Rozhodně bych se neodvážila dát do životopisu, že hovořím plynně anglicky. stydlin smiley A to je další handicap. Dneska se to bere skoro jako automatická věc, že naše generace umí minimálně jeden světový jazyk confused smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.