čtvrtek 2. května, 20:36 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert

Cesta do zamestnani

Datum: 07.10.2013 15:31
 

Ahoj,

 

protoze tu resim takovy jeden problem, tak bych se Vas chtela dotazat, jak dlouho Vam trva cesta do zamestnani a jakym dopravnim prostredkem se tam dostavate. Popr. kolik casu byste byli ochotni obetovat na cestu do prace, popr, jaka vzdalenost by pro Vas byla unosna, kdyby se jednalo dejme tomu o dobrou a zajimavou praci.

 

Diky predem smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 11
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 15:27
     

    Drahuško - sad smiley sad smiley sad smiley

    Jako čtyřka je fakt šíleně málo eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Cesta do zamestnani

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 15:55
     



    jaja99 napsal(a):

    JJ rohlík 0,30Kč, chleba 5,60 jojo už něco pamatujeme :-)


    U nas stal chleba 4,20.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 15:57
     



    daga napsal(a):

    Drahuško - sad smiley sad smiley sad smiley

    Jako čtyřka je fakt šíleně málo eye popping smiley eye popping smiley

    Počítali to z deseti let a já měla před revolucí prd. Plat nicotný thumbs up

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 17:04
     

    Jo, jo..přesně tak..80-81 chlap 600 záloha, 1800,- dobírka..já půl roku 1900.- mateřskou a pak 2,5 roku ani ň. Bydlení (prozatimní) asi 250,- + 1500,- za uhlí..Rohlík byl sice za 30 hal, ale třeba záclony a závěsy do okna to byla 500,- dětem boty kolem stovky, zimní bunda s oteplovačkama 500-600,- Džíny ty nejlevnější 500,- kolikrát jsme si říkala, že neumět šít, tak nevím jak bych nějakou kačku ušetřila..třeba na ty záclony..

     
  • Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 17:12
     

    Holky tak ten chleba asi motám, u nás se kupoval obyčejnej, vejražka byla drahá :-). Moji rodiče v r. 1976 dostavěli barák za 150.000kč .-)

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 17:51
     

    Jo my v 84..cena bytu 130000.-z toho za 30000,- odpracováno..3000 hodin tam chlap odmakal.

    Jo a taky vlak nebyly žádná láce..od nás za Brno asi 240 km stála jízdenka 51,- kaček

    Chleba si pomatuju půlka za 2,1 šunka za 7,- 10 deka Míša za kačku a Eskymo za padoš

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 18:25
     

    V roce 1983 garsonka-150 KC najem, plat 2200-2500 cista ruka. Ale to bylo na 4 smeny v laboratori.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 19:01
     

    Autem jsem tam za 5 minut místní zkratkou, v zimě se silnice neudržuje, tak si to prodloužím na 15min. Je to nejlepší práce, co jsem kdy dělala, i peníze by šly winking smiley Ale co už 4 roky nedávám - kolektiv thumbs up Ale na to se mě nikdo neptal stydlin smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 20:34
     

    Arturko, mám to taky tak. Práce i peníze v pohodě .... ostatní thumbs up thumbs up thumbs up proberem to na srazu flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 20:49
     

    Myslím, že o kolektivu by se dalo vyprávět u mnohých sad smiley, bolest dnešní doby - strach o místo, s tím spojené řiťolezectví a udavačství thumbs up angry smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 20:51
     

    To je holt jak výhra ve sportce, aby klaplo všechno ku spokojenosti. Buď jsou ok peníze nebo blízkost místa nebo to, jak člověka práce baví nebo kolektiv nebo šéf... Je super, když aspoň 2 body jsou výtečné a ty další nejsou úplné propadáky, no a pokud do toho patří i plat, tak se leccos kvůli tomu vydrží sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 20:59
     

    tak na kolektiv jsem měla kliku a ten v Pardubicích , něco úžasnýho, 3 ženský a 7 mužských love smiley love smiley love smiley

     
  • Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 21:01
     

    já a kolektiv, to by bylo na celé téma, můj postoj v ženském kolektivu je jako červený hadr na bejka eye popping smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 21:05
     



    budulinkova napsal(a):

    já a kolektiv, to by bylo na celé téma, můj postoj v ženském kolektivu je jako červený hadr na bejka eye popping smiley


    .......holky jsou fajn, ale vzhledem k turnusu , jsme se sešly málokdy,.... jsme v kontakdu dodnes flower smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Cesta do zamestnani

    Datum: 10.10.2013 22:31
     

    Když to tu tak čtu ,musím zavzpomínat, rok 1972 ,mzda 1800 kč , rok 1981 3990 kč, rok 1999 25.000 kč , rok 2007 ......... no a to už se mě dále nevyplatilo někam do přivýdělku k důchodu vstávat grinning smiley .

    Ale zlatá doba 1970 kdy jsem začal pít pivo 2.60 kč. grinning smileyLetky , Astry za cca 1.80 kč. Na chmelu a bramborách startky za 4 kč a partizánky za 1.60 kč tuším.

    Jo a v r. 1981 ani jindy jsem novomanželskou půjčku nedostal, nebot po sečtení financí já a žena jsme přesáhli limit. U okýnka na nás každý vražedně koukal co si dovoluji jít pro půjčku.

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Frantisek (10.10.2013 22:46)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.