neděle 28. dubna, 15:32 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Drobné změny vzhledu

Datum: 14.08.2007 09:27
 

Zdravím,

udělal jsem drobné změny vzhledu a v navigaci. Cílem je zjednodušit navigaci na stránkách a celkově je trochu zpřehlednit smiling smiley

Tj. v detailu přispěvku jsem pročistil menu v záhlaví (obsahovalo tytéž odkazy, jako menu na vrchu stránky) a učesal jsem přechod na další stránku komentářů.

Jedinou změnou zvýraznění odkazu na další a předchozí příspěvek. Tento odkaz již na stránkách byl, ale podle mě jej asi nikdo moc nepoužíval (nebyl moc vidět) - ale přitom je docela užitečný smiling smiley

Další změnou je zobrazení původního příspěvku na dalších stránkách. Tj. pokud se diskuze "rozjede", je vždy první ve výpise zobrazován příspěvěk, na který se reaguje (někdy mám pocit, že se u extra dlouhých diskuzí vytratí téma)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 09:29
     
    Ta změna tématu je pro nás typická winking smiley s tím moc neuděláte
     
  • Autor: Reklama

    Re: Drobné změny vzhledu

     
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 09:34
     
    jojo. ja to nemyslel spatne smiling smiley ale osobne mi to vadilo treba u galerie. kdy komentuje nejaka fotka, ale na dalsi strance uz neni videt o jakou fotku slo..
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 09:35
     
    Zobrazení původního příspěvku na dalších stranách se mi líbí. thumbs down
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 09:46
     

    Přišel jsem ještě na jednu "chybku". Ty odkazy na "předchozí" a "další" příspěvek sice fungují, ale vrací příspěvky globálně. Tj. pokud se dívate na koně a dáte další, tak to vrátí historicky další příspěvek, ale ne z této rubriky, ale celkově. Což je trošku nepřijemné a to ještě opravím.

    Cílem je, aby tyto odkazy vracely příspěvky z aktuální kategorie..

     
  • Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 10:06
     
    Jo u té galerie to dost vadilo to je fakt. Pár smajlíčků by přidat nešlo?Oni by si dali říct všichni, ale nechtějí otravaovatgrinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 12:07
     
    jajo: dík ti za tvou vytrvalost, ale smajlíky zřejmě nejsou teď zrovna to nejdůležitější smiling smiley. Ale třeba časem....grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 12:13
     
    nene. smajliky muzu pridat.jen musim najit nejake hezke - aby to vsechno byl v jednom stylu. Ma nekdo nejaky tip? smiling smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 12:41
     

    Třeba tady, zejména ty v druhé polovině stránky.

    [www.gify.nou.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 12:49
     

    A co na:

    [www.incredimail.com]

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 13:24
     
    Ahojky...malá připomínka...Při rozbalení diskuze,která má víc stránek,se musí listovat po jedné.To je dost neptaktické takto listovat třeba deset i víc stránek...(mě to sice nevadí,nerada listuju ani po pěti,tak jsem zvyklá psát přímo číslo stránky kam se chci dostat)
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 13:30
     
    Lado, ona tam čísla stránek jsou, nahoře pod prvním příspěvkem. Ale asi by neškodilo, kdyby byla i dole, místo tam na ně je a bylo by to praktičtější.
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 13:35
     

    Zdravim,

    na ty smajliky se podivam.

    Mam jen jedinou podminku - a to, aby vsechny byly stejne vysoke a moc to neblikalo smiling smiley

    Ale zkusim jich par pridat, vydrzte..

     

    Co se tyce strankovani. Muzu dolu vratit to co je nahore. Nicmene, jsem se prave snazil, to trosku zprehlednit - rikal jsem si, ze clovek kdyz je dole, tak vetsinou chce na dalsi stranku a nebo na konec/zacatek.

    Mam tam vratit i ty jednotlive stranky??

     

    Jinak uz spravne funguji ty odkazy na dalsi/predchozi prispevek...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 13:44
     
    Jé promiň..Já to prolistovala jen v popínavkách...a tam je to vlastně uprostřed stránky,protože ten první příspěvek je dost obsáhlej.Úpně jsem to přehlédla...
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 13:57
     
    jojo. jsem to strankovani presunul az po ten prvni prispevek (k tem odpovedim). Protoze ono to vlastne s tim souvisi - je to strankovani tech odpovedi. Prislo mi to pochopitelnejsi.. (ale jak rikam, muzu ty odkazy na jednotlive stranky dat i dolu)
     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.