úterý 30. dubna, 07:52 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Vzkazy pro adminy
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Vzkazy pro adminy
Diskutujte! Chcete na weeku něco změnit nebo vylepšit?
 
 
 
 
Autor: admin
Status: admin

Drobné změny vzhledu

Datum: 14.08.2007 09:27
 

Zdravím,

udělal jsem drobné změny vzhledu a v navigaci. Cílem je zjednodušit navigaci na stránkách a celkově je trochu zpřehlednit smiling smiley

Tj. v detailu přispěvku jsem pročistil menu v záhlaví (obsahovalo tytéž odkazy, jako menu na vrchu stránky) a učesal jsem přechod na další stránku komentářů.

Jedinou změnou zvýraznění odkazu na další a předchozí příspěvek. Tento odkaz již na stránkách byl, ale podle mě jej asi nikdo moc nepoužíval (nebyl moc vidět) - ale přitom je docela užitečný smiling smiley

Další změnou je zobrazení původního příspěvku na dalších stránkách. Tj. pokud se diskuze "rozjede", je vždy první ve výpise zobrazován příspěvěk, na který se reaguje (někdy mám pocit, že se u extra dlouhých diskuzí vytratí téma)

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 13:58
     
    Honzo, v tom odkazu jsou právě smajlíky trochu podobné těm, které tu máme, ale musíš zarolovat stránkou dolů. Je tam i ten srdíčkový, po kterém tak prahnemewinking smiley .
     
  • Autor: Reklama

    Re: Drobné změny vzhledu

     
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 14:12
     
    jasne. ja jsem je videl. uz to mam v planu. v nejblizsich dnech to pridam smiling smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 18:54
     
    Mě teda stránkování dole chybí, někdy třeba jen něco hledám a "skáču", takže bych hlasovala PRO vrácení, ale nechám to i na názor ostatních.
     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 19:27
     
    Přidávám se k Anavi.
     
  • Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 14.08.2007 20:16
     
    Adminku, nevím jestli je to změnami a nebo mým historickým PC, ale pořád mi to hlásí vnitřní chybu a zavírá mi to okno a je to jen tady na weeku jinde je to OK. A taky se mi v diskusích smrskl sloupec asi na 1/4 šířka a blbě se to čte. Nevím jestli je to změnami a nebo mým PC dík předem za prozkoumání.
    Taky se nám všem vnucuje pořád reklama na aloe vera nevíme jestli to není nějaká Tvoje výdělečná aktivita a nebo nějaký kiks.
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 15.08.2007 09:43
     

    Ahoj,

    vrátil jsem do spodní stránkovací lišty ten výčet stránek. Je to takhle ok?

    Pak jsem přidal další smajlíky: mls smiley stydlin smiley love smiley please smiley

    Další ještě přidám, ale už by se nevešly do toho řádku, tak to budu muset nějak pořešit smiling smiley

     

    Jajo: to smrsknutí stránky je chyba. Tuším kde je problém, ale mě se to nestává. Děje se to u všech příspěvků? Případně co máš za prohlížeč?

    A o reklamě na AloeVera nevím. Pár reklam tu je, ale na standardních pozicích, na tom jsem nic neměnil.. Ale určitě by to nemělo otravovat..

     

    na závěr si neodpustím svůj nový oblíbený smajlík: mls smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 15.08.2007 09:52
     

    Jůůů...smajlové. thumbs down Kdyby se ještě podařilo nacpat někam kávu a pivo. To by byli také hodně využívaní smajlíci. winking smiley

     

    Číslování stránek dole mi chybělo, díky za vrácení.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 15.08.2007 10:01
     
    Ježiš, co je to za toho posledního smajla? Já to pochopila až po podrobnějším zkoumání, ten je dobrej. please smiley
    Ta Aloe vera mi tam taky občas prudí, naskočí po přejetí nějakého neviditelného prvku.
    Jo, ten smajlík na chatu se zvednutýma prostředníčkama asi pořád nefunguje. Možná by ho šlo vyměnit za používanější.
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 15.08.2007 10:13
     
    Honzo, taky mi naskakuje ta Aloe, už možná někdy od víkendu, a občas taky nějaká Rodinka, nebo Moje rodina. Jsem myslela, že je to nějaká tvoje finta, za což se tedy omlouvám. Budu dávat větší pozor, kdy se to děje a zkopíruju ti adresy těch stránek.
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 15.08.2007 10:58
     

    dival jsem se jeste na ty vyskakovaci reklamy. Zatim opravdu nevim a bude vdecny za kazdy tip.

    Nicmene jsem preventivne vyhodil ten spodni banner - treba to bylo tim..

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 15.08.2007 11:10
     

    Mě to tam občas vyskočí taky,ale protože se mi to stalo i jinde,tak jsem to brala jako můj problém.Pokaždé v souvislosti s rolováním kolečkem....

     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 15.08.2007 11:22
     
    ok. pokud se to stane priste, muzete dat "zpet" a pak mi poslat adresu te stranky? (na weeku). Diky
     
  • Status: expert

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 15.08.2007 11:33
     
    Honzo smrsklé to mám ve všech diskusích, prohlížeč máme IE, možná to bude vada u nás jsem připojená přes syna, nelam si s tím hlavu já to přežiju když je to jen můj problém. Za smajlíky díky love smiley
     
  • Autor: admin
    Status: admin

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 15.08.2007 13:49
     

    Zdravím,

    to náhodné přesměrování na cizí stránky je snad již vyřešené - odstranil jsem zdroj, přes který to šlo (spodní banner).

     

    Kdyby to v budoucnu opět nastalo,

    dejte mi prosím vědět.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Drobné změny vzhledu

    Datum: 15.08.2007 14:01
     

    Jasně....dík. Kdyby něco,tak se hned ozvu,i kdyby se nakonec ukázalo,že je chybka u mě. winking smiley

    Chystáte se,chystáte? Už je to za pár...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Vzkazy pro adminy (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.