pátek 26. dubna, 05:21 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04
 
b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 30.03.2024 07:15
     

    Bridal crown? Ten je hezký. Kdysi jsem v Lidlu koupila pytel cibulí.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 03.04.2024 15:20
     
    img_20240403_143802.jpg
    Další fotografie:

    Dnes to nebyly kytky, ale trávy. Sice to nejsou ty, co jsme chtěla seznam jsem nechala v autě angry smiley..

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 06.04.2024 20:26
     
    20240406_175231.jpg

    Kordul dnes v Kauflu koupila narcisek Lemon Shake, jsem zvědavá na květ spinning smiley sticking its tongue out flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 07.04.2024 09:42
     



    maguska napsal(a):

    Kordul dnes v Kauflu koupila narcisek Lemon Shake, jsem zvědavá na květ spinning smiley sticking its tongue out flower smiley

    ......děkuji, zítra se tam stavím, potřebuju kůru,.... a v DM nakoupit kočkam , některá už zase blila, doufám, že to nebyl Čenda.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 10.04.2024 19:42
     
    img_20240410_134736.jpg
    Další fotografie:

    Kavil, ujiždim má travách, v UO měli pěkné hortenzie latnaté za solidní ceny

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 10.04.2024 19:52
     

    Ty sis zase koupila latnatky? grinning smiley Viděla jsem i levnější, kolem 150,- Už je docela přesycený trh jimi a furt nějaké novinky, tak musí s cenou dolů. Ale jestli jsou velké ( vypadají tak ), cena je adekvátní.

    Já si koupila u Žižku minulý měsíc vilín ( jen nebyla cedulka s kultivarem ), tak bude na jaře překvapení. Pak magnólii Stellatu, a to jsem se jim furt bránila. Jednu tavolu místo scíplý vajgélie. a bílý koniklec, co mi z loňska zašel.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 10.04.2024 20:58
     

    Kordul, grinning smiley thumbs down , když oni ti ty latnatky tak výborně jdou.

    Gabčo a co pivoně, přikoupila jsi? winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 10.04.2024 21:23
     



    alenak napsal(a):

    Kordul, grinning smiley thumbs down , když oni ti ty latnatky tak výborně jdou.

    Gabčo a co pivoně, přikoupila jsi? winking smiley

    Alenko, nepřikoupila. Čekám, zda něco udělá ta Bartzella. Jsem debil, myslela jsem, že polodřevitá se sází jako dřevitá a nechává se kousek venku. Posílala jsem fotku do Brožan a paní mi psala, že ji mám blbě nasazenou, že přijde do země celá.

    No nejenom já, dvě kolegyně na můj popud zasadily stejně. tongue sticking out smiley Teď prý mám čekat 3 - 4 týdny, zda něco udělá či ne. Tak uvidím. Nesnáším takový to čekání, jestli něco obrazí nebo neobrazí. Nejradši bych na to místo vsadila něco nového hned. grinning smiley

    A ta růžička z Brožan taky nevypadá nic moc. Měla jsem za to, že je kontejnerová, že tam chvíli vydrží. Jenže oni ji vytáhli, zasypali zeminou a poslali. Tak snad obrazí.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 11.04.2024 07:16
     



    gabca napsal(a):

    Ty sis zase koupila latnatky? grinning smiley Viděla jsem i levnější, kolem 150,- Už je docela přesycený trh jimi a furt nějaké novinky, tak musí s cenou dolů. Ale jestli jsou velké ( vypadají tak ), cena je adekvátní.

    Já si koupila u Žižku minulý měsíc vilín ( jen nebyla cedulka s kultivarem ), tak bude na jaře překvapení. Pak magnólii Stellatu, a to jsem se jim furt bránila. Jednu tavolu místo scíplý vajgélie. a bílý koniklec, co mi z loňska zašel.

    ......Nekoupila, budu mít z Polska

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 11.04.2024 07:58
     

    Kordulko, kam je budeš dávat? grinning smiley Já myslím, že už máš ten nový záhon zaplněný a u baráku taky?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 11.04.2024 08:43
     

    Holky, já teď nenakupuji vůbec nic... je to celkem osvobozující... prostě nemám ani centimetr volné půdy, a popravdě.. .nemám vůbec na zahradu letos čas (nemám ještě ostříhané trvalky, což se mi asi ještě nikdy nestalo)... nevím, co dělám blbě, ale prostě ty dvě domácnosti člověku dají zabrat, do toho děti pořád ještě nejsou z domu, spíš tak domem procházejí ještě další lidé navíc winking smiley grinning smiley a když člověk k tomu musí ještě do té práce, co ho tak zdržuje od všeho, co by ho bavilo winking smiley spinning smiley sticking its tongue out, tak je toho času strašně málo. confused smiley eye rolling smiley A když už čas konečně mám a těším se, tak mám 3 dny migrenu a nejsem schopná ničeho... to je život sákryš. stydlin smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 11.04.2024 11:58
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, kam je budeš dávat? grinning smiley Já myslím, že už máš ten nový záhon zaplněný a u baráku taky?

    .......kam s nima, no to nevím.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 11.04.2024 14:23
     

    Dnes byla v zahradnictví v Želechovicích, koupila jsem tam jahody v květináčích jednouplodící po 25,- a stáloplodící a převislé po 40,- platila jsem celkem 270,-

    Tu u nás v květinářství všecky jahody mají po 50 -

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 11.04.2024 19:36
     

    Ja jedu v travách, kolem 70 cm, mezy ty rozchodníky.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 11.04.2024 20:18
     

    Všem přeju dobré pokupky, ať se všemu daří. Ale mám to teď jak Anavi, ne že by úplně nebylo kam, ale někdo by musel odplevelit nachystat, zasázet, starat se ... a mně se opravdu tak nějak nechce.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.