čtvrtek 16. května, 19:02 Svátek má Přemysl
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Za co utrácíte nejvíc peněz?

Datum: 28.12.2006 22:34
 

Tak u mě vedou jednoznačně knížky, kytičky, dovybavování domácnosti elektronikou a nábytkem atd. ..... Zrovna dneska jsem si koupila např. knížečku na výrobu věnců (to byl ještě pakatel) a pak běhoun do chodby, předložku do předsíně, křeslo k počítači - ještě, že mám doma zásoby jídla, jinak by nás do výplaty čekal suchý chleba grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 9
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.01.2007 11:36
     
    100_8139.jpg
    Další fotografie:

    obrazem, za co jsem utrácela v posledních čtrnácti dnech a z čeho mám velkou radost  

                                                                            

     
  • Autor: Reklama

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.01.2007 11:43
     

     tenhle měsíc se vyskytly také neočekávané prémie, tak se třeba zase něčím pochlubím

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (07.01.2007 11:47)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.01.2007 12:06
     
    To tmavé nemohu identifikovat, jinak pěkné. To Amaretto ti už udělalo radost?grinning smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.01.2007 13:14
     
    je to nové pohodlné křeslo k počítači, když u něj poslední dobou trávím víc a víc času - nejde mi nijak vyfotit, všechny fotk yjsou tmavé. Amaretto tam ještě je, ale jak se znám , tak už dlouho nebude   (smajlík by měl místo půllitru držet amaretto, ale bohužel jsem takového nenašla sad smiley )
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.01.2007 15:49
     
    Libi...nač troškařit.grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.01.2007 19:37
     

    Ten pivní smajlík mi tu chyběl,jak na něj,jsem líná hledat....

    Já musela nečekaně koupit baterku do auta...teď se vysypalo coci v počítači....

    A taky robot,ten kleknul na štědrý den.S ním jsem počítala už dost dlouho...dědeček už měl po 27letech perné práce nárok. Nový bude koncem týdne...už se na něj těším.. winking smiley

    Tak snad mám vybráno a nic nečekaného se nevyskytne... 

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.01.2007 19:44
     
    já jdu tenhle týden pro monitor do opravny (konečně), budu dávat spravit topení v autě (od léta netopí) a vzhledem k tomu, že auto potřebuju denně, tak není kdy ho dát opravit (ale co když ta zima opravdu přijde grinning smiley ), smajlíky si stahuji z [www.noly.estranky.cz], taky mi jich tu pár chybí winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.01.2007 20:15
     
    Libi,dík za smajle...co foťák,máš?
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.01.2007 21:02
     
    Nemám, stále se rozhoduju, jaký  si pořídím, ale když jsem vydržela doteď,  tak ještě chvíli vydržím, nechci vzít první, který potkám. Zjistila jsem, že nejsem závislá na mobilu, ale na foťáku - dost mi chybí. Občas si ho půjčím z práce. Teď se jen s přítelem domlouváme - kolik jsem ochotna za něj zaplatit -
     
  • Autor: megi
    Status: začátečník

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 08.01.2007 08:43
     
    Já taky za ty hrozný cigára, jídlo atd. Chtěla bych si koupit nějaký starší auto,ale nechce se mi jít do půjčky,ale asi mi nic jiného nezbyde....confused smiley Jo a ty poplatky ,to je taky hrůza..
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 30.01.2007 13:56
     
    tak člověk si může dělat plány  co si koupí a je to na ... asi se mi doma zbláznili spotřebiče - tak mám zase do čeho dávat peníze - před čtrnácti dny mi během rozmrazování masa zajiskřila mikrovlnka - dneska ji přítel odvezl k opraváři, ale jelikož se z ní černě kouřilo, tak si nemyslím, že by to šlo opravit a hlavně, že by se to vyplatilo thumbs up , tenhle víkend vypadli jističe u nás i ve vedlejším baráku, kde bydlí přítelovi rodiče (hlavní jistič máme společný), tak jsme pořád nemohli přijít na to čím to je, až když jsem hodinu a půl pekla brambory v troubě a byly pořád syrové, tak jsme na to přišli - něco vybouchlo v troubě, tak budeme zvát opraváře k nám (naštěstí plotýnky jdou - to bych musela jinak vytáhnout jednoplotýnkový přenosný vařič grinning smiley ), na opravu  dneska odvezl přítel i tiskárnu - dřív jsem tiskla fotky v bezvadné kvalitě - dneska pouze pruhované cosi (barvy jsem koupila nové), tak počítám co ještě doma funguje, co by se ještě mohlo rozbít grinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 30.01.2007 14:01
     
    Jo, tos mi připomněla: my budem dávat k opravě video. Pokud bude oprava nákladnější (což se doufám dozvíme včas), koupíme nové.confused smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 30.01.2007 15:27
     
    To tak bývá...nikdy nezůstane při jednom...grinning smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 30.01.2007 15:40
     

    Tak u jednoho už nezůstalo, ale mohlo by se to konečně zastavit grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 12.02.2007 19:46
     
    Tak mikrovlnka je za čtyři stovky opravena, ale bohužel prodavačka nevěděla, co tomu bylo. Na troubu jsme ještě opraváře neuhnali - nemají čas (takže výhoda - nemusím péct), ohledně tiskárny mi dneska volali - rozbitá tisková hlava, nová stojí 1500 - 2000, prý mi to texty bude i bez opravy tisknout pěkné (obrázky však jen pruhaté) , ale doporučili mi koupit si novou tiskárnu, že se to nevyplatí opravit (mám ji asi dva a půl roku). Zítra jdu tankovat plnou nádrž, tak doufám, že mi benzin vydrží aspoň do další výplaty grinning smiley .
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.