pondělí 29. dubna, 19:33 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Za co utrácíte nejvíc peněz?

Datum: 28.12.2006 22:34
 

Tak u mě vedou jednoznačně knížky, kytičky, dovybavování domácnosti elektronikou a nábytkem atd. ..... Zrovna dneska jsem si koupila např. knížečku na výrobu věnců (to byl ještě pakatel) a pak běhoun do chodby, předložku do předsíně, křeslo k počítači - ještě, že mám doma zásoby jídla, jinak by nás do výplaty čekal suchý chleba grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123456789 | další
    Aktuální stránka: 1 z 9
  • Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 28.12.2006 22:45
     
    Já za stavební materiál, oprava baráku něco sežrala a ještě sežere...
     
  • Autor: Reklama

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 28.12.2006 22:57
     
    Tak stavební materiál platí přítel - předěláváme postupně barák po jeho prarodičích. Takže já platím vesměs vybavení a podobně. Ono nás to finančně vyjde oba tak nastejno. Něco vyhrát by neškodilogrinning smiley
     
  • Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 28.12.2006 22:59
     
    Jo holčičko to by neškodilo grinning smiley ani nám...ještě tak půl milionku a bylo by po starostech, alespoň u nás
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 28.12.2006 23:45
     
    Tak já utrácím hlavně za kytky(především na jaře) a pak za ty hrozný cigára.grinning smiley smoking smiley
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 29.12.2006 00:05
     
    Chichi, za cigára celoročně a mocangry smiley , no a pak kytičky a k jídlu ovoce winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 29.12.2006 08:39
     
    Materiál, kytky, cigára, jídlo.winking smiley  Do knihkupectví nesmím.
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 29.12.2006 09:06
     
    Asi za benzin. jezdíme dvěma auty, denně.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 29.12.2006 09:29
     
    Jéé tak na benzin jsem zapomněla - jezdíme taky dvěma auty a já navíc pracuji ve dvou zaměstnáních, které jsou od sebe 16 km, takže skončím v jednom a přejíždím do druhého
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (29.12.2006 09:29)
     
  • Autor: helen
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 29.12.2006 12:31
     

    Já asi pořád za jídlo.

    Ještě jsem nepřizpůsobila  všechny nákupy tomu , že už ,,děti ,, s námi nebydlí, tak  manžel dojídá  a dojídá grinning smiley .

    Za knížky už nemusím utrácet , syn se přiženil do knihkupectvígrinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 29.12.2006 13:24
     
    Mít vlastní knihkupectví, tak to bych si myslela, že jsem se ocitla v ráji.  Mám doma tolik knížek, že v přepočtu na peníze, by se konečná částka pouze v tisících se třemi nulami nepohybovala grinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 29.12.2006 16:46
     
    Tak já asi za toulačky...a vše kolem (benzín,vlak,vstupné...) Kdybych to napočítala za celý rok,tak by to dalo určitě na luxusní dovolenou u mořegrinning smiley Běžné věci nepočítám, do domácnosti to, co doslouží nebo je potřeba. Zatím to vycházelo docela postupně. Jinak nejvíc jsem asi za celou dobu investovala do fotokomory,počítačů,kamer a hlavně foťáků, ...a to jsem ještě neskončila,nějakej ještě bude určitě mám zálusk na zrcadlovku,ale počkám,až se pohnou ještě ceny dolů....winking smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 29.12.2006 17:49
     
        Já mám pocit, že je pořád čím se dovybavovat - teď zrovna mám v plánu novou klávesnici, foťák, scaner, dvd přehrávač, budeme odkupovat od obecního úřadu pozemek před domkem, abych mohla založit předzahrádku (takže penízky nejen za zaměřovače, pozemek, ale i za kytičky, ...), doma mám zatím většinu nábytku po babičce nebo od známých, mám založené stavební spoření, splácím tři tisíce měsíčně za auto, platím paušál za internet, paušál za telefon,  a také bych si občas ráda koupila něco na sebe, někam se podívala a navštívila nějakou tu kulturní akci grinning smiley  Občas je potřeba něco opravit - zrovna teď mám monitor v opravně (něco v něm vyhořelo) - naštěstí mi vedoucí půjčil starý 15 ". A abych nezapomněla, tak jíst také musímegrinning smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 30.12.2006 08:26
     

    Libi,toto známe asi každá...,tímto jsme si prošly,nebo stále procházíme ....winking smiley

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 30.12.2006 22:12
     
    Za výběr z bankomatugrinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.