čtvrtek 16. května, 17:32 Svátek má Přemysl
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Za co utrácíte nejvíc peněz?

Datum: 28.12.2006 22:34
 

Tak u mě vedou jednoznačně knížky, kytičky, dovybavování domácnosti elektronikou a nábytkem atd. ..... Zrovna dneska jsem si koupila např. knížečku na výrobu věnců (to byl ještě pakatel) a pak běhoun do chodby, předložku do předsíně, křeslo k počítači - ještě, že mám doma zásoby jídla, jinak by nás do výplaty čekal suchý chleba grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 9
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 06.04.2011 18:34
     

    teď na jaře asi převažujou kyti......prostě neodolám i když už to nemám kam dátsad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

     
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 06.04.2011 18:57
     

    Za kyti. Myslela jsem si, že už nemůžu nic nakupovat, protože to nemám kam dát, ale po vytvoření nových záhonů mi na původních zbyly prázdné krátery, tak je budu muset zaplnitgrinning smiley smoking smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 06.04.2011 19:00
     

    Momentalne padlo skoro 200 Euro za vybaveni pro dite na fotbal, jeho novy sport. Tak doufam, ze u toho aspon nejakou dobu vydrzi, i kdyz zjisti, ze Beckenbauer z nej nebude.

     
  • Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 06.04.2011 19:02
     


    lostris napsal(a):

    Náhodou jsem narazila na tuto zapadlou diskuzi a musím si postěžovat, že od doby, co moji miláčci dorostli/ a jsou neustále ve vývinu/ angry smiley grinning smileyutrácím jen a jen za jídlo. eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileyA na větu, my zase nic nemáme, doprovázenou protaženým obličejem, su už fakt alergická angry smiley angry smiley angry smiley

    Lostris to znám, ti moji byli tři co sudý rok kousek :-), jednu dobu jsme fakt kupovali jen a jen jídlo a oni futr byli vyhublí jak z koncentráku, hiii už to taky není pravda.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 06.04.2011 19:15
     

    si pamatuju, teta měla 5 synů jak schody po sobě a když jsme se sešli u babičky ještě já s bráchou, tak kdo zaváhal.....nežral. Chudák babička, když nás všechny měla na prázdniny....to byla vývařovna. grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 06.04.2011 19:26
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Já taky teda nejvíc uvalím za jídlo...pak inkaso, no a samo, že za kytí. Dneska byla další z mimořádných položek - mastičky pro Helenku - bratru za Kč 700,- eye rolling smiley minule - tři týdny nazpět 400,- , předminule - cca 2 měsíce zpětně cca 500,-- chjo, jen kdyby to zabralo, jenže ekzém nevyléčím, pouze utlumím...thumbs up .

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 06.04.2011 20:00
     

    Didi, o fotbale mi ani nemluv nono smileyTéž mám doma jednoho a je to na zbláznění. Má střídavý start / rozuměj, může hrát za 2 družstva / tak máme o víkendech o zábavu postaráno, páč jezdíme po zápasech po celé Moravě. angry smiley angry smiley angry smileyto taky leze do peněz. Navíc hraje věkem za ml. dorost, tím pádem může hrát i za starší a když je málo mužů, hádej, který blázen jde hrát??? eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileya já pak trnu, aby mu tam nezpřeráželi nohy. Běžně používám slovo hnáty, ale tady chci být za dámu. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 06.04.2011 21:24
     

    Lostris, taky uz to zacinam poznavat. A to je syn,co se tyka fotbalu totalni zacatecnik. Ale uz taky zacina jezdit po zapasech, vecne zablacenej az za usima. clovek ani nevi, co mu ma koupit za vybavu, nevyznam se v tom, nejaka kopacka, ktere se rika stonozka nam opravdu nic nerika.

    Ja jsem mela vzdycky ke kopane a kopalistum docela odpor, ani dodnes neznam poradne pravidla a syn se o to nikdy moc nezajimal, jen tak normalne s klukama na placku.

    Ale na druhou stranu je mi to milejsi, nez aby byl prilepenej u televize, takhle se dvakrat tydne vylita do padnuti a aspon min zlobi.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 06.04.2011 23:00
     

    Pospíšku soucítím s tebou, u prvního jsem měla doma hotovou mastičkárnu, mastičky u nás tekly proudem a peníze za ně, škoda mluvit. S druhym je to veselejší, nemá to tolik a hlavně jsme našli favorita, kterej nám to udržuje pěkně v klídku, ale jak píšeš, zatím nám to nevyléčil, ale určitě se dočkám, jak u toho prvního a hlavně bez kortikoidů. Takže mazání zdar. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 06.04.2011 23:02
     

    Tak jelikož synci jsou zatím ve věku, kdy jídlo je pro ně za trest a vypadaj jak koncentráčníci, tak je jasný, že největší výdaje jdou do kytek ...

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 09:40
     

    Za elektřinu a benzín. thumbs up

     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 10:57
     


    petr.pospisek napsal(a):

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Já taky teda nejvíc uvalím za jídlo...pak inkaso, no a samo, že za kytí. Dneska byla další z mimořádných položek - mastičky pro Helenku - bratru za Kč 700,- eye rolling smiley minule - tři týdny nazpět 400,- , předminule - cca 2 měsíce zpětně cca 500,-- chjo, jen kdyby to zabralo, jenže ekzém nevyléčím, pouze utlumím...thumbs up .


    Pospisku, ono je dost dobre mozne, ze casem se to zlepsi. Mnoho deti ma atop. exem, kdyz jsou male a a s vekem je to lepsi.Nas kluk taky , ted uz v 9 letech ma jen problemy v zime, s pokozkou nad ocnimi vicky. Tu ma extreme suchou a jeste chodi ses klou plavat,tak mu to moc neprospiva.

    V dobe, kdyz mel akutni problemy (kortikoidy jsem mu odmitla davat), tak mu ohromne pomohla masticka PROTOPIC 0, 03 je tam ucinna latka Tacrolimus monohydrat. Opravdu mel mezi stehynky porad problemy, po asi mesicnim uzivani nebo min to zmizelo a uz nikdy se to neobjevilo. A nejsou to kortikoidy! Muzu vrele doporucit.Ale je to na predpis.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 11:55
     

    u nás zabrala Lipobase (nebo tak nějak, už je to fůra let)

     
  • Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 15:25
     
    p1090273.jpg
    Další fotografie:

    Lipobase jsme taky měli...Teď máme na f. uvedený mastičkový a práškový arsenál...Protopic jsme nafasovali včera, uvidíme, zda zabere. Tu dělanou hnědou mast jsem měla taky, když jsme byli se ségrou v lázních kdysi dávno...zrovna to moc nevoní, ale byla účinná a už teď za jeden den vidím kapku zlepšení. Ty fleky, co má Helča na zápěstí, má i pod kolenama a na stehýnkách, něco na břichu a za krkem...eye rolling smiley No, nedá se, budeme mastit. Tak a už nebudu zasírat téma a mlčím...flower smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 16:00
     

    Náťa tohle měla i na obličeji(byly jí asi 3 měsíce),dostala nějakou mast,vím,že se nesměla dostat do očí(zkusím pohledat,byla v hnědé tubě),do týdne byla bez exému a už se jí neobjevil.Předpokládám,že se jednalo o nějaký strašný svinstvo,ale pomohlo

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.