čtvrtek 16. května, 20:40 Svátek má Přemysl
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Za co utrácíte nejvíc peněz?

Datum: 28.12.2006 22:34
 

Tak u mě vedou jednoznačně knížky, kytičky, dovybavování domácnosti elektronikou a nábytkem atd. ..... Zrovna dneska jsem si koupila např. knížečku na výrobu věnců (to byl ještě pakatel) a pak běhoun do chodby, předložku do předsíně, křeslo k počítači - ještě, že mám doma zásoby jídla, jinak by nás do výplaty čekal suchý chleba grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 9
  • Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 12.02.2007 22:10
     
    Teda Libi vy jste si vybrali smůlu na hezky dlouho dopředu, že?
     
  • Autor: Reklama

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 15.02.2007 17:14
     
    tak jsme si smůlu Jájo ještě asi  nevybrali - dneska praskla hadice ke sprchové růžici ve sprše, nejvíce mě štve, že jsem odmítala kupovat spotřebiče a ostatní věci po marketech za pár korun a vše jsme si pěkně zaplatili ve specializovaných obchodech a je to stejně na nic (jediné co jsem koupila v marketu byla lednice a zrovna ta drží - to abych to zaklepala), všechno to byly nové věci - s přítelem bydlíme spolu tři roky a vše jsme kupovali nové, snad by ty věci měly vydržet trošku déle než je záruka angry smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 21.02.2007 07:59
     
    U nás se čeká fůra palivového dřeva - 8500 káčéthumbs up
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 21.02.2007 09:57
     

    Líbí.

    Někdy hadice nemusí být prasklá,jen vypadne.Pokud máš kovovou spirálu nahoře a vevnitř silikonovou hadičku.i kdyby byla prasklá, o kousek se zkrátí a zase funguje.

    JABRAKA.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 11.05.2007 19:32
     
    Další fotografie:

    Jabraka - hadice už je vyměněna, prý to bylo prasklé nějak hodněconfused smiley

     

    Tak největší položkou v posledním měsíci bylo moje auto - nejdřív odešel startér - za opravu v autorizovaném servisu jsem za výměnu cívky a dvou uhlíků nechala 4000 Kč - mají vyvšenou v kanceláři hodinovou sazbu práce dle typu odvedené práce 650 - 850 Kč - dělat za třetinu na hodinu, tak bych si vejskala grinning smiley , když se nám to zdálo poněkud hodně, bylo nám arogantně sděleno, co máme ve značkovém servisu jiného čekat a že nám tam nedali ani originální náhradní díly angry smiley , že nás to vyšlo ještě levně

    týden po opravě startéru mi odešly brzdy - nechala jsem to dělat jednoha známého, dnes jsem mu vysolila "ze známosti" tři tisíce - prý jsem nepřišla za pět minut dvanáct ale v půl jedné (v p....i prý byly brzdové destičky, brzdové kotouče, kontrolka, která mě na to měla upozornit, mě na to nemohla upozornit, protože drátky k ní vedoucí byly vypadlé, další část, kterou jsem obrousila, prý šla naštěstí přivařit, jinak by to prý bylo o další dva a půl tisíce dražší - že já nechodím pěšky grinning smiley - a to to auto budu ještě skoro tři roky splácet na leasing (nebylo nové, z autobazaru - který jak jsem pročítala papíry se docela slušně kryje oproti vzniklým závadám)

     

    Za co jsem utrácela v dubnu potom - plná lednička, sada romantických knížek, závěsné koše a kytičky do nich, konifery, víkend v maďarských termálech Sárvár, spotřební zboží - konečně jsem si koupila pouzdro na foťák, částka za mobil také nebyla nemalá, na sebe jsem si také něco koupila a jak má potom člověk něco ušetřit grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 09.12.2007 23:51
     
    asi kytky a pak doplňky do bytu...
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 07:41
     
    Jednoznačně cigarety a benzín
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 08:36
     
    Před nedávnem mě opustil vysavač, takže nový skoro za 3 tisíce, polohovatelný vak přes 5 tis., průbežně benzín a telefonní poplatky.
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 09:14
    Hodnocení fotografie "Za co utrácíte nejvíc peněz?": 5
     

    Tak já za cigarety, telefony a benzín sad smiley

    Teda pokud nepočítám jídlo grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 16:14
     
    Chlap mi čumí přes rameno a došel k názoru,že všechny ženský jen hulí a projíždějí zbytečně benzín.A to nezmiňuju jeho narážky typu ženská za volantem-auto bez řidičeconfused smiley nono smiley nono smiley .Jestli s ním některá pojedete městskou po Praze,tak mu dejte co protowinking smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 16:34
     
    Evčo, mít doma řidiče z povolání, to je za trest. U nás je v kurzu hláška. co ty máš naježděno, to já mám nacouváno. eye rolling smiley Tuhle mě sprdnul, že jsem ho neupozornila, že má odbočit. Úplně nevinně jsem špitla, že mu přece nebudu kecat do řízení, já která má naježděno, co on odcouval tongue sticking out smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 16:41
     
    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Evčo, a má skoro pravdu, ne? grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Pozdravuj ho!!!!!
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 16:41
     
    Jo,to už jsem taky párkrát slyšela a nejvíc mě vytočí když podle mě je na zaparkování málo místa a on mi řekne-tam bych nacouval s kloubákem a ty se netrefíš s osobákem.A nejhorší je že on skutečně zaparkuje na místa,na který já bych se nevešla ani na koloběžce.angry smiley angry smiley
     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 16:42
     
    Evčo, musíš trénovat a dokážeš to taky thumbs down grinning smiley
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 17:10
     
    Evčo, aby se nepos***ligrinning smiley. Já mu dělám řidiče jen v případě nouze nejvyšší Třeba když byl loni na jakémsi předvánočním večírku a já pro něj ráno o půldruhé jela. To byla pohoda, okamžitě usnul, do ničeho nekecal..., jen doma jsem ho nemohla dostat vengrinning smiley Ale to se stalo jedinkrát za dvacet let, aby to nevypadalo, že mám doma zpiťara.

    A něco k tématu: našich osmdesát kilo psů taky přijde na pěkný peníz. eye rolling smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.