čtvrtek 16. května, 22:49 Svátek má Přemysl
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Za co utrácíte nejvíc peněz?

Datum: 28.12.2006 22:34
 

Tak u mě vedou jednoznačně knížky, kytičky, dovybavování domácnosti elektronikou a nábytkem atd. ..... Zrovna dneska jsem si koupila např. knížečku na výrobu věnců (to byl ještě pakatel) a pak běhoun do chodby, předložku do předsíně, křeslo k počítači - ještě, že mám doma zásoby jídla, jinak by nás do výplaty čekal suchý chleba grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 9
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 17:30
     

    Ad řízení - přechytralý mužský element toho nakecá.. My se dobře bavily s přítelkyní nad jejím chotěm a jeho reakcemi, vezla jsem jeho maličkost i s dětmi domů přes půl republiky, když jim kleklo auto, tvářil se jako hrdina, rozprávěl se mnou cestou o svých vozech obrácených na střechu, koupil mi plnou nádrž a kafe na výraz vděčnosti, ovšem kamarádka říká, že ona mě má od té doby za nejužitečnějšího člověka na světě, prý - když on se s tebou táák neskutečně báál. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Srab. winking smiley

    Co vám budu nalhávat, přály jsme mu to svorně. smoking smiley

     

    Neutrácím za nic, jsem šetrný člověk. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

     
     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 18:15
     
    Hanule Harpagonová winking smiley
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 18:54
     

    Když udělám bilanci letošního roku, tak asi za oblečení...Loni na podzim nízký a vysoký trekovky a na jaře trekový sandále...Po několika letech se staré rozhodly mě opustit všechny najednou potvory... grinning smiley Tak to byla dost velká pálka, eye rolling smiley ale ze zkušenosti vím, že mám na několik let vystaráno...Dále bundu "do kapsy",

    kalhoty a triko na kolo a "krafťácké" triko a mikinu.. Ještě loni na na zimu jsem chtěla pořádnou bundu,ale nějak bylo pořád teplo, tak jsem se na ni vykašlala...a udělala jsem dobře... grinning smiley Na jaře jsem tu, co stála 4 litry, koupila za pouhých 999,- winking smiley Raději to ani nepočítám..., ale je fakt, že vše náležitě využiju a hned tak nebudu kupovat nové. Jo a poslední nákup z minulého týdne...skvělý oteplený maskáče thumbs down

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 19:04
     

    Když pominu věci, které jste tady většina z vás už jmenovala, tak mám pocit, že pořád kupuju BOTY

    Asi začnu dětem nohy osekávat grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 19:13
     

    Já ho zásadně nevozím,díky tomu prý ještě žijeangry smiley ,ale že každou chvíli vozím jeho milované dětičky to je v pořádku.

     

    Amee až začneš osekávat,pošlu i ty svojegrinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 19:22
     

    Holky vydržte...byly doby, kdy jsem svoje boty stále odkládala...Uškudlila jsem si na trekovky, ale mezi tím dětem porostla nečekaně během třech měsíců noha a musela jsem jim koupit všechny boty znovu eye rolling smiley (a bylo po mejch)

    Jo a takto jsem asi troje zánovní dědila po synkovi... grinning smiley

    A co se týká řízení..jednou jsem manžela nechala jít pár kiláků pěšky... grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 19:41
     

    já nejvíc utrácím za své dva pubertální chlapečky.s prominutím ,sežerou na co příjdou,všechno je jim furt malé,boty je tlačí...thumbs up není jediný týden,kdy by nepotřebovali do školy na plavání,koncert,kino,výstavu,do vaření do pracovek...angry smiley prostě jsou to moje drahé děti.grinning smiley tímto držím palce všem podobně postiženým,kteří jsou hluboko pod hranicí"průměrného platu"angry smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 19:47
     

    Lostris, chápu tě...hele já byla po osamostatnění dítek nejednou jak v jiném světě... grinning smiley

    Neboj také to jednou přijde... grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 19:53
     
    Dneska jsem šla znova žádat o rodičák jak socka a bylo mi řečeno,že mi od ledna berou i tu pětistovku na 2 děti dohromady jako přídavky,prý si žijem nad poměry,ale že chlap projezdí z Prahy domů měsíčně 4000 a další 3500 platí za ubytovnu nikoho nezajímáangry smiley angry smiley .
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 21:16
     
    Evčo, já jdu zítra, tak nestraš.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 10.12.2007 23:23
     
    Já zas moc nejsem v obraze - o co to v tuhle dobu chodíte žádat? smiling smiley
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 11.12.2007 07:49
     
    Od Novýho roku se mění systém vyplácení rodičáku,každý musí znovu zažádat.U menších dětí si vybírají dobu,po kterou budou s dětma doma.To už se mě netýká,malé budou v únoru 3 a od těch 3 do 4 let automaticky sníží příspěvek z 7600 na 3800.Kreténiangry smiley
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 11.12.2007 08:05
     
    Anavi, muselo ti to přijít domů, dvoustránkový lejstro, nahoře zelený - "Žádost o rodičovský příspěvek"
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 11.12.2007 09:31
     

    O tom, že je změna a bude se žádat, to pochopitelně vím, jen jsem si nějak myslela, že se to bude podávat až začátkem ledna.

    Amee, domů mi zatím fakt nic nepřišlo confused smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 11.12.2007 09:45
     
    Poslední termín pro podání je 15.1.Já jsem si vystála slušnou frontuangry smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.