čtvrtek 2. května, 15:02 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Za co utrácíte nejvíc peněz?

Datum: 28.12.2006 22:34
 

Tak u mě vedou jednoznačně knížky, kytičky, dovybavování domácnosti elektronikou a nábytkem atd. ..... Zrovna dneska jsem si koupila např. knížečku na výrobu věnců (to byl ještě pakatel) a pak běhoun do chodby, předložku do předsíně, křeslo k počítači - ještě, že mám doma zásoby jídla, jinak by nás do výplaty čekal suchý chleba grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 9
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 16:51
     

    Mladý měl ekzém pod očima, kolem pusy a v loketních jamkách. Když mu na jednom místě zmizel objevil se na druhém eye rolling smileyLoužívali jsme ten lokoid, ale jen občas páč je hormonální, Triamcinalon- to je podobné a pak ještě nějakou smrdutou hnědou mast a kvanta šíleně drahých homeopatik eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley,ale co by člověk neudělal pro dítě, že? love smileyPak mi jedna stará paní doktorka poradila, ať se na ty masti vybodnu a natírám tím, co mám v kuchyni zrovna poruce /máslo, sádlo, smetana/, že ten exzém stejně nejde vyléčit a zlepšení nastane i po těchto běžných a v porovnání s mastmi, levných přípravcích. A mám počkat, až mladý z exému vyroste. eye popping smileyStalo se od puberty ani ťuk. thumbs downA bývalo mi teda líto, když chodil do školy s pusou olezlou a červenou až do krvava nebo z červenýma kruhama pod očima thumbs up.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

     
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 17:21
     

    Lostris, ja to delam presne tak. Obcas dokonce olivovym olejem. Treba takova ta Linola mu naopak jeste vic kuzi na obliceji podrazdila. On taky v zime vypada obcas hrozne. Vsichni si mysli, ze je nemocnej a on na to hresi.grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 18:59
     

    Olivový olej máme taky odzkoušený - a nedopadlo to moc dobře, sádlo, máslo - nezkoušela jsem, naše mamka nás s tím taky ale natírávala, pak si pamatuju nějakou domácí heřmánkovou mast, a všelijaké koupele...ekzematici jsou holt všemi mastmi mazaní...doslova a do písmene.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 20:06
     

    Moje dcera měla taky atopický ekzém a pomohly jí masti a koupele z Mrtvého moře. Teď už se dají běžně sehnat, tehdy mi je vozili známí z Izraele. A také pobyt u moře - pokud finance dovolily, pak měla vždycky půl roku pokoj

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 20:18
     

    irčo pěknou výbavičku máte eye popping smiley taky to znám, u nás v koupelně to vypadá podobně ale většina je moje angry smiley

    vojtíškovi ted ale Dr. předepsala taky Linolu a Lipobase, má hodně suchou kůži ale já pořád věřím, že to atop.ekzem nebude. Mě nezmizel nikdy a vím co to obnáší, tak moc doufám, že se mu vyhne.. a do peněz to teda leze hodně. Já ted používala dělanou mastičku Leniens ta stojí pár korun.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 07.04.2011 23:35
     


    HanaK napsal(a):

    u nás zabrala Lipobase (nebo tak nějak, už je to fůra let)

    No a u nás obyčejná bílá vazelina Valinka za cca 32 Kč. Měla jsem nakoupené drahé mastičky, oleje a krémy a pak mi dr. doporučila, ať pod kolínky zkouším promazávat vazelínou. Světe div se - neskutečně to zabralo a ťukám to - už jsme se toho úplně zbavili.

     
  • Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 08.04.2011 05:12
     

    Na promazání je vazelína dobrá, ale ty fleky nám po ní nezmizí, tak proto ta "výbava".

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 08.04.2011 11:16
     

    Pospíšku a Leciderm už jste zkoušeli? Mě ho dala v lékárně, sice jsem chtěla vyzkoušet jinej, ale ten neměli, tak nám doporučila tenhle a řikala, že na něj ještě neslyšela stížnosti. V zimě to měl mladej v těch tříslech z kočáru a toho nabalování příšerný, hrozně suchý a zároveň rozmokvaný až do krve, po pár namazáních se mu to krásně zklidnilo a od tý doby, musim zaťukat, je klid.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 08.04.2011 11:27
     

    vazelínu mám taky díky Ivče flower smiley je opravdu spíš na promazávání, nic moc nevyléčí, ale slouží dobře!

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 08.04.2011 14:51
     

    U nás nikdo na exemy netrpí (naštěstí), nicméně loni jsem radila sousedce, ať na malého synka se silným exemem použije Janův olej dělaný podle Marie Treben. Po cca měsíci bylo po problému a mají klid winking smiley . Bylinky mají moc thumbs down .

     
  • Autor: nikoleta
    Status: začátečník

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 30.06.2011 18:37
     

    za vouchery a slevové kupóny... takže za všechno dohromady. Nějak jsem na tom stala závislá.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 30.06.2011 20:17
     

    Za ibišky, neskutečné kolik stojí prachů a to ostatní kolem, hnojivo, hormony, postřiky.....

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 30.06.2011 21:06
     

    Radime, Něco mi říká, že ty si vlastně vůbec nestěžuješ, že se s náma dělíš o svou radost winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 02.07.2011 22:40
     
    010.jpg
    stydlin.....se nedá nekoupit, takže já asi za kyti grinning smiley
     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Za co utrácíte nejvíc peněz?

    Datum: 02.07.2011 22:42
     

    Los mě odhalila smiling smiley, Irisko vypadá to báječně.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.