čtvrtek 2. května, 19:31 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 15
  • Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 10.02.2011 10:36
     

    To je rána pod pás, ale CML by nějakou odpověď našel. Třeba že autorádio Sencor je pro ženy naprosto zbytečný, protože ženské uši nejsou schopny rozeznat nejvyšší a nejnižší kmitočty, které autorádio Sencor je schopno reprodukovat.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Blb (10.02.2011 10:37)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 10.02.2011 12:13
     

    :-) Jeníku díky, já už delší dobu spotřebiče nekupovala, takže značky neznám. Ano,autorádio Sencor je pro mě z nedostatku hudebního sluchu přílišný luxus, mám daaké iné :-)

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 11.02.2011 20:32
     

    Opět se vyskytlo,že se vnucují prodejci po telefonu. Nabízejí sencor a tak jsem je ihned zarazila .Neboť já mám už asi 15 let starý Elektrolux a ten byl tak drahej ,že pořád luxuje ,bez jaké -koliv reklamace.Když nám ho nabízel prodejce tak říkal ,že ho má i anglická královská rodina. No to sice nemám ověřeno ,ale jestli to je pravda tak mají jenom parkety. bKoberec už to tolik nevyklepe ten naklepávač.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 11.02.2011 23:58
     


    Blb napsal(a):

     

    jaja99 napsal(a):

    Hani já jen, že toho Sencoru tu jsou plné diskuse a já o něm ničehož neznám :-) nebude to nějaká skrytá reklama?

    Jájíčku, já teď trochu zastoupím CML. Sencor znám dávno, můj táta si autorádio s přehrávačem kazet této značky koupil v tuzexu. CML by ještě dodal, že to byla, pro lidi vyššího intelektu, nejrozšířenější značka.winking smiley

    Honzíku, u nás taky tak. Mi připadá, že Sencor byl v té době pojem winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 12.02.2011 00:02
     

    tohle jsem se dočetla v jedné diskuzi o autorádiích:

    Montoval jsem dvou klukům do auta Sencory -myslím že to byl typ 3125R,s tím že cena byla lidová.Ten jeden měl tvrdý podvozek a velmi rychle to rádio přestalo načítat CD a navíc byl u obou problém s tunerem-velmi rychle přelaďoval a žádná stanice na něm nevydržela delší dobu.Jinak jediné co je hezké bylo to modré podsvícení.Jo a taky se u nich rychle ochodí-ošmatlají ovládací tlačítka.Takže Sencor nebrat-jo Sencor byla kdysi japonská značka,pak zkrachovala a koupila ji nějaká česká firma - a současné výrobky se dělají v Číně..takže asi tak nějak.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 14.02.2011 18:39
     

    Sencor nebrat vůbec v ničem.Je to tak profláknutá značka ,která stojí za .......... sad smiley

     
  • Autor: Ivka
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 14.02.2011 19:30
     


    balanclady napsal(a):

    Sencor nebrat vůbec v ničem.Je to tak profláknutá značka ,která stojí za .......... sad smiley


    Souhlasím.....před časem jsem si koupila žehličku a tak málo hřeje,že skoro nežehlí thumbs up Při maximální teplotě vyžehlím tak trička a vyžehlit třeba montérky nebo rifle nemám šanci thumbs up sad smiley

     
  • Autor: jarka135
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 15.02.2011 22:14
     

    ahoj, tak to tedy nesouhlasím dělat tady reklamu !! hmm sad smiley já jsem snim tedy velmi spokojená, máme toho i trochu víc od sencoru a nemůžem si stěžovat , když jsem zařizovala domácnost tak jsem si hleděla každé koruny a přesto jsem nenakoupila špatně myslím. PS: manžel si min týden koupil telku od sencoru [www.elektro-sencor.cz] a myslím si že je lepší než naše starý LG v ložnici ..nevím no mám zkušenost když můj taťka kupoval všechno od těch nejlepších značek draze si připlácel za telku, ledničku,sporák atp..a nakonec mi povídal že měl kupovat českou moru,etu.. stejně to všechnoi tak rychle zestárne že škoda do elektroniky investovat moc peněz, to si radši koupíme DOBRÝ vínečko thumbs down thumbs down thumbs down .. mějte se ..

     
  • Autor: jarka135
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 15.02.2011 22:23
     

    a tady zasílám tu druhou telku [www.mall.cz]

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 14.07.2011 19:06
     

    Máte někdo ten ruční akumulátorový vysavač?chtěla bych si ho pořídit a nevím na co dát pozor. budu vdečná za každou radu please smiley flower smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 14.07.2011 19:55
     

    Myslíš takový ten malý do ruky? Je to k prdu sad smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 14.07.2011 20:04
     

    jo. Fakt?a proc? asi vykon nic moc? nebavi me porad vytahovat vysavac, malej se ho i boji eye rolling smiley ale kdyz pecu tak vzdycky nadelam drobky a ted uz zacina i malej jist krupky apod. takze taky drobi..na plovoucce je vsechno strasne videt a to me neba winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 14.07.2011 20:25
     

    Suee, plovoučku je lepší zamést nebo rychle setřít vlhkým hadrem. Je to mnohem rychlejší než vytahovat vysavač. Já k smrti nerada vysávám, takže radši vytírám navlhko. A myslím, že je to i lepší, prach se nevíří. Věra

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 14.07.2011 21:17
     

    Jo, rychlejší je zamíst. Ideální je gumový kdeřnický koště.

    Je fakt, že se mi třeba líbí vysavač na principu mechanického smetáku, co mívali naši kdysi v 70. letech. Ale takový ten z teleshopingu nebude asi nic moc, navíc je předražený.

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 14.07.2011 21:32
     

    Suee, my ten příruční vysaváček máme, kupovali jsme ho v Lidlu kolem 400kč a jsme spokojeni. Používáme ho na menší úseky, když se nadrobí kolem jídelní židličky, krásně s ním vyčistím i všechna zákoutí té židličky, která je po každém jídle plná drobků, lze ho použít i na vysávání v autě a ten náš má i vysávání tekutin, ale to nějak nevyužíváme.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.