čtvrtek 2. května, 20:21 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 15
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 04.02.2008 21:34
     
    Adule, stydím se stydlin smiley , nevím. Neodhadnu to, a navíc to většinou mění manžel - nějak to na něj vždycky vyjde, že je to plný winking smiley ., tak to jde mimo mě sad smiley. Zkusím se na to zaměřit smiling smiley a pošlu výsledek pozorování, jo?
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vysavač

    Datum: 05.02.2008 07:47
     
    Já měním sáček tak 2x do roka,ale protože mám neptuna tak to je spíš obří pytel luxuju s ním tak 3x týdně,na denní vysávání mám ještě takovej malej,bezsáčkovej
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vysavač

    Datum: 05.02.2008 07:50
     
    Ten malej je tenhle [www.elektro-bilezbozi.cz]
     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: Vysavač

    Datum: 05.02.2008 21:50
     

    Evco, ten malej mam taky, ale ten nabijim tak 2x denne, malej dost nadela a pritom jeste luxuju obden, jenze mame prastarou Etu, ktera toho ma uz hooooooodne za sebou - 2x rocne vymenovat sacky by bylo super

     
  • Autor: AKNALB
    Status: začátečník

    Re: Vysavač

    Datum: 10.02.2008 22:24
     
    dsc00079.jpg

    Ahoj,obědnala jsem si před měsícem vysavač HOOVER U 3521 a jsem velmi spokojená.

    Postavíš si ho někam do kouta a máš ho furt poruce.Jinak má nastavení výšky rotačního kartáče pro různou výšku kobercových krytin.Maximální příkon 2000 W.Sací výkon 290 W .thumbs down.A je cenově dostupný.


     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 01.05.2008 17:50
     
    Máte někdo zkušenost s vysavačem na popel? Vysává se s ním popel z krku, nebo z kamen. Má plechovou nádobu, ze které se to vysypává do popelnice. Neviděla jsem ho, ale mohlo by to být praktické.
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 01.05.2008 22:28
     

    Evano, ty máš popel v KRKU??? eye popping smiley eye rolling smiley Šmarjá, neměla by sis s tím zajít?confused smiley winking smiley grinning smiley

    Nechám popel zchladnout, vyhrabu a zbytek vysaju normálním vysavačem. Takže nějak nemám potřebu kupovat na to speciální werk smiling smiley.

     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 01.05.2008 23:01
     

    Anavi, tak mám raději popel vyplachovat nějakým drinkem a vybodnout se na vysavač?grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 02.05.2008 08:00
     

    Evano, tak teď bych řekla, že ses dala tím správným směrem winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Inzenyr

    Re: Vysavač

    Datum: 24.10.2008 20:43
     

    Doporučuji se seznámit s nejnovější technologií čistění s využitím horké páry. Pára odmašťuje desinfikuje, zbavuje alergenů a pachů. Informace získáte třeba na [www.parnicistic.estranky.cz] nebo na [www.parnivysavac.estranky.cz]

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 24.10.2008 20:56
     


    Evana napsal(a):
    Máte někdo zkušenost s vysavačem na popel? Vysává se s ním popel z krku, nebo z kamen. Má plechovou nádobu, ze které se to vysypává do popelnice. Neviděla jsem ho, ale mohlo by to být praktické.

     

    My jsme si ho koupili a jsem nadšená, protože mám minimálně o dvě třetiny míň prachu v obýváku, než před tím. Fakticky je uklízení popela čisté thumbs down

    Můžu vřele doporučit

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 24.10.2008 21:41
     

    drahus, odkaz by nebyl?please smiley

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: Vysavač

    Datum: 05.11.2008 23:11
     

    Anavi, prosim te, uz vis, jak casto menite ty sacky u vaseho vysavace Miele??? Diky

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 06.11.2008 08:17
     

    Adule uz par mesicu mam stejny vysavac ktery se ti libil, miele...vypada to ze jsi si ho nakonec koupila winking smiley nebo jeste stale uvazujes? ja jsem s nim moc spokojena, je lehky,tichy ,vykonny....sacek jsem zatim nemenila a to vysavam taky velice casto akorat nas bytecek ma cca 60m

    Zkraje me taky odrazovala cena sacku ale v mem okoli bylo tolik spokojenych uzivatelu tohoto vysavace ze jsem do toho sla thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 06.11.2008 10:02
     


    Adule napsal(a):

    Anavi, prosim te, uz vis, jak casto menite ty sacky u vaseho vysavace Miele??? Diky

    ježiš, to nevím, o to se nestarám smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.