pátek 3. května, 00:46 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 15
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 27.12.2008 13:44
     

    Vysavače jsou asi všechny báječné.A tu neohebnopu hadici u toho svýho vysavače mám taky.Je to někdy k naštvání tahám línou hadici a těžký vysavač. Udělala jsem radost své dceři ,které se líbí a já ho teda toleruji .A řvu s ním ty nejblbější slova co jsou k dispozici.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 27.12.2008 15:16
     

    Jé, na ten akumulátorový jsem úplně zapomněla grinning smiley ten mám v kuchyni za dveřma místo smetáčku grinning smiley

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: Vysavač

    Datum: 12.02.2009 00:03
     

    Konecne jsme si poridili vysavac Miele S4212, je fakt super...netusila jsem, ze jsme meli doma po puvodnim vysavaci v koberci tolik prachu, uplne z toho sly chuchvalce angry smiley zatim muzu ten Miele jen doporucit thumbs down

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 12.02.2009 10:27
     

    Adule tak super! me ta radost taky drzi...uz pul roku, dokonce me to luxovani s nim i bavi grinning smiley HOrsi je to pak s vytiranim thumbs up

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 12.02.2009 21:57
     

    Možná co bych ohodnotila u mého vysavače je ,že pere koberec dobře.Samozřejmě s dobrým přípravkem.

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: Vysavač

    Datum: 14.02.2009 08:26
     

    A co mas za vysavac???

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 14.02.2009 10:16
     

    Kluk si se snachou pořídili Rainbow za ty šílený peníze...... na splátky.....

    po půl roce, co si ho pořídili se rozešli a snacha řekla, že nic platit nebude a tak zbyl klukovi vysavač i s dluhem. Má garsonku a vysavač nechce....... Dali za něj 60000,- Kč Když jsem se to tenkrát dozvěděla, měla jsem zlost! Vím, že je dobrej, ale není pozlacenej - za ty prachy..... Dneska jsou vysavači skoro dva roky a je odstavený.....

    Klukovi ještě chybí splatit asi 35000,- Kč. Říkala jsem mu, ať ho prodá, ale nejde mu to.

    Je to blbý, takhle tady, ale kdybyste měla některá do něj chuť a volnejch 35tisíc, aby měl aspoň na doplacení dluhu..... Vysavač má ještš další dva roky záruku a je bez chyby. Promiňte mi, že jsem si dovolila to sem dát stydlin smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 14.02.2009 10:35
     

    u nás ho majú "tchánovic" , takže jen projdeme k nim do baráku a půjčíme si ho od nich, občas ale čumím, co je všechno schopné to vysát, to ten náš vysavač za patnáctset je horší než smeták grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 15.02.2009 11:43
     

    Přesně takto jsem si koupila Elektrolux za 4O OOO,.Kč a měla jsem taky tendenci ho někomu prodat v době lisingu .Pak jsem to nějak překonala a je funkčí až do dnes. Mám ho asi od roku 1988 a nikdy nebyl porouchanej. Je fakt ,že dnes máme zase výkonější vysavače .

     
  • Autor: Marnel
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 08.07.2010 11:13
     

    Dobrý den, chtěla bych se poradit chtěla bych pořídit vysavače a narazila jsem na stránku [www.rainbow.cz] kde mě vysavače zaujali máte někdo zkušenost?

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 08.07.2010 12:32
     

    vysavače zaujaly.........tahá mě to za oči :-)

     
  • Autor: Marnel
    Status: nováček

    centrální vysavače

    Datum: 16.07.2010 10:06
     

    Já jsem si nechala udělat v baráčku centrální vysavače od firmy [www.centralni-vysavaci-systemy.cz] a jsem naprosto spokojená smiling smileythumbs down

     
  • Autor: Marnel
    Status: nováček

    Vysavače

    Datum: 21.07.2010 11:07
     

    zdravím, já mám pozivitní zkušenosti s vysavači [www.rainbow.cz] zatočí se všemi roztoči a podobnými potvůrkami smiling smiley)))))))thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: centrální vysavače

    Datum: 21.07.2010 11:44
     

    Zajímavé to Ti centrální vysavač nestačil??? eye popping smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 21.07.2010 14:39
     

    My si pořídili samočinný vysavač Roomba a zatím nemůžu vynachválit. Prostě stisknete tlačítko Clean a on si sám jezdí a vysává a když je hotov, sám si zajede zpátky do nabíječky smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.