pátek 3. května, 05:41 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 15
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 06.11.2008 10:42
     

    Takze zase to svedes na manzela jo? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 06.11.2008 10:52
     

    suee, no já to prostě nějak nezaznamenávám, když jdu luxovat, tak prostě sáček plnej neni smiling smiley, nikde nic nesvítí. třeba máme doma nějaký pracovitý šotky grinning smiley.

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: Vysavač

    Datum: 07.11.2008 19:35
     

    Suee, ja prave o nem porad uvazuju, uz se zase blizi vanoce, tak vsichni chteji, abychom si neco koupili, tudiz by nam na nej prispeli smiling smiley

     

    Anavi, a nemuzes se zeptat manzela??? nekdo to prece menit musi, ne???

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 07.11.2008 19:43
     

    Adule ja fakt doporucuji! thumbs down osobne znam 4 vlastniky a vsichni jsou nadseni, jedna rodinka ma dokonce doma 2kocky tzn. spousty chlupu luxovani velice casto,maji ho myslim rok a pytlik menili jednou eye rolling smiley

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: Vysavač

    Datum: 07.11.2008 20:05
     

    Fakt??? tak to by bylo super, koukala jsem, ze i cenove klesly... a je lepsi ten primo na parkety? mame doma jak parkety, plovoucku, tak i koberce

     

    uz vidim, jak nad tim budu rozjimat a pak nam zustane asi 30leta Eta po tete na dalsi rok eye rolling smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 07.11.2008 20:07
     

    Ono se na nem da krasne prepinat to co prave luxujes...My ale mame vsuce plovoucku a jen v chodbe a koupelne dlazbu, tzn. koberce jsem jeste nezkousela,ale je to pry taky v pohode.

    taky jsem koukala ze ceny klesly angry smiley samozrejme kdyz uz ho mam grinning smiley

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: Vysavač

    Datum: 07.11.2008 20:15
     

    Suee, takze ty mas ten S 4211?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 07.11.2008 21:09
     

    My máme asi konkrétně tento:[www.miele.cz]

     

    Luxujeme velký barák obden, máme psa a tipla bych to tak jednou za tři,čtyři měsíce.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 07.11.2008 23:16
     


    Adule napsal(a):

    Suee, takze ty mas ten S 4211?


    nemam ho sice pri sobe grinning smiley jsem na vikend pryc, ale podle stranek miele to tak vypada...

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    inzenyr

    Re: Vysavač a pára

    Datum: 11.12.2008 09:02
     

    Možná bych se ještě podíval, jak se uklízí pomocí páry. :-)

    Třeba na [www.parnicistic.estranky.cz] nebo na [www.parnivysavac.estranky.cz]

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 26.12.2008 22:24
     

    Mám ETA -AQUILL Dable Action ten pere koberce a dobře vysává ,ale je to kráva veliká.Tak jsem si přála něco malého a teď se nevejdu do paneláku.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 26.12.2008 22:50
     

    Jsem na vysavače ujetá, tak máme v baráku 2x Philips, 1x Moulinex na praní koberců, 2x velký průmyslový, z toho jeden, který má na sobě zásuvku do které se strčí zástrčka třeba z vrtačky a když se spustí vrtačka, samočinně se spustí i vysavač. Vypne se vrtačka, vypne se i vysavač. Aspoň mě neotravuje, abych držela vysavač, když vrtá do zdi winking smiley

    Jo a pak máme ještě jeden Dirt Devil s hepa filtrem. Takže na každé patro jeden vysavač. Průmyslový je jeden na půdě, druhý v dílně a na praní koberců je používaný pouze k tomuto účelu, takže taky uskladněný na půdě. (Jinak je velmi neohrabaný, hadice je neohebná, takže jinak je celkem nepoužitelný)

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (27.12.2008 08:08)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 27.12.2008 00:08
     

    drahus eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 27.12.2008 09:37
     

    Drahuš, u nás, ve 2+1 jsem ráda, že se mi vejde jeden. Máme ale taky 1 velký, pak v šupleti 1 malý (ale výkonnýwinking smiley ) a pak ještě jeden ten úplně prťavoučkej pořád v zásuvce. Ten funguje místo smetáčku a lopatky, koupila jsem ho kdysi do auta, ale je absolutně k ničemu, vydrží vysávat asi tak 3 minuty a to na naše zaprasený auto nestačí ani náhodougrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 27.12.2008 10:44
     

    Mám klasický do zásuvky a pak jsem shledala výhodným mít jeden na baterie. Je na tyči, takový elektrický smeták a je výborný na to, ,když děti někde něco rozsypou. Je to místo lopatky a smetáčku smiling smiley.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.