pátek 3. května, 02:21 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 15
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 14.07.2011 21:51
     

    Já ho kdysi měla, baterka nevydrží moc dlouho a ta moje nakonec chcípla úplně. Ségra si ho pořídila nezávisle na mě a dopadla podobně. Docela mě baví, že tomu říkají autovysavač. Než bych tím vyluxovala, měla bych fousy po kolena.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 15.07.2011 09:14
     

    diky holky, ja zas nesnasim vytirani grinning smiley a pri zametani mi prijde,ze se to jen rozviri. Nejde mi o zadny velky uklid presne jak pise Peefka hlavne uklid po malym na jednom miste. Ale jak pise Majka s tou baterkou to uz mi taky nekdo rikal,Pry kdyz se pravidelne nevraci do te nabijecky tak brzy odejde sad smiley tak babo rad

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 15.07.2011 10:29
     

    My ho měli v nabíječce stále. Možná nějaký dražší model bude mít lepší baterku. Ale já nakonec smetla ten bordel a vyluxovala to ne jednom místě, lozit shrbená kolem stolu a snažit s sáním většího brčka uklidit, to není nic pro mě.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 15.07.2011 12:06
     

    Dik za nazor Majko, vubec nevim jestli to ma smysl, vetsina lidi je spis negativnich,tak jim asi budu verit a usetrim grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 15.07.2011 12:20
     

    Mladí ho mají taky, auto jezdí luxovat ke mě na chalupu a doma ho mají stále v nabíječce v akci jsem ho neviděla. Dětem jsem vždycky slibovala že pozvu domů slepice, aby to po nich vyzobaly :-)

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 15.07.2011 12:45
     

    S tou výdrží baterky je to pravda, ale i tak, u nás uplatnění vysavač má. Ještě jsem si uvědomila jedno jeho využití - synek s ním rád pomáhá a uklízí, zametání smetáčkem a lopatkou zatím nezvládá, to je vždycky všude kolem, ale s malým vysaváčkem pomáhá rád a i si uklizí po sobě, když něco třeba vysype. A už i malá se po něm sápe a chce vysávat grinning smiley.

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 15.07.2011 13:26
     


    peefko napsal(a):

    S tou výdrží baterky je to pravda, ale i tak, u nás uplatnění vysavač má. Ještě jsem si uvědomila jedno jeho využití - synek s ním rád pomáhá a uklízí, zametání smetáčkem a lopatkou zatím nezvládá, to je vždycky všude kolem, ale s malým vysaváčkem pomáhá rád a i si uklizí po sobě, když něco třeba vysype. A už i malá se po něm sápe a chce vysávat grinning smiley.

    Přidá vám se a souhlasím, dobrá hračka pro děti, dospělý by z toho vyrostlsmiling smiley angry smiley. Zavrhla jsem už dávno, už doma ani nepřekážísmiling smiley

     
  • Autor: Tym
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 04.08.2011 18:30
     

    A nepřemýšlel někdo z vás o možnosti koupě robotického vysavače? V poslední době je jejich funkčnost poměrně často probírané téma a co se týče poměru kvalita, cena a výkon, mají často pozitivní zpětné reakce. Kdo z nás by nechtěl přijít do bytu a mít automaticky uklizeno smiling smiley ....Máte s nimi již zkušenosti?

     
  • Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 24.10.2011 13:46
     

    Ahoj, mrkněte i na vysavače od Ety, teď mají užásnou novinku - vysavač Dante - má velmi tichý provoz a silný výkonsmiling smiley A ještě k tomu je designově úžasnej smiling smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 31.10.2011 23:05
     

    Tak jsem se dočkala a můj vysněný robotický vysavač už pár dní bydlí s námi. Jsme s ním moc spokojeni, předčil naše očekávání, to uklízení nás začalo tak bavit smoking smiley grinning smiley.

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 31.10.2011 23:09
     

    Já potřebuju přístroj,který vysaje chlupy dvou kocourů a jedné fenky.

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 31.10.2011 23:13
     

    K tomu by ti robotický vysavač mohl posloužit, Galad má tuším model, který je určený přímo pro majitele mazlíčků.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 01.11.2011 06:48
     

    Právě vyšel test robotických vysavačů. Ten, co má Galad je na druhém místě. Ale jináč to dopadlo přesně podle mého tvrzení. Žádný velký zázrak není žádný. Je to velmi předražený klumprd, který sice svým způsobem funguje, ale rozhodně nevykonává to, co by se za ty prachy dalo čekat.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 01.11.2011 07:38
     

    Yago, naši psi by si z něj udělali zřejmě předraženou hračku.. Nevím, jak je výkonný, ale každopádně je docela drahý. Z fotek pejsků si nevybavuju, jak velkého máš pejska, abys případně nedopadla, jako já (teoreticky, páč ho nemám) grinning smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 01.11.2011 09:11
     

    Pesana máme menšího...je velká asi jako foxteriér(leč rasy neurčité).Ale robotický vysavač mi i tak přijde dost drahý a sedačku s ním asi nevysaju.Nejhorší ohledně chlupů je kocour Buchta zvaný též Kozí kočka pro své delší ,ostré a naprosto ničím neodstranitelné(snad jen pinzetou po jednom)bílé chlupy.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.