pátek 3. května, 01:46 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 15
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 21:01
     

    Maminka neměla tak drahý, měla cosi z TV shopu, nebo někde z reklamy. Byl to děs.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 21:08
     

    Když si uvědomím, že naši vždy obrátili každou korunu a pak vyhodili peníze za tohle, ještě teď se mi vzteky otáčí kudla v kapse... thumbs up Myslím, že až tato generace lidí vymře (ač to zní hrozně), tak budou mít po kšeftech, protože dnešní lidé už jsou na podvodníky přece jen snad připravení líp.

    Kdyby aspoň fungovala ta žehlička, která k tomu byla... Ale ta snad funguje jedině připojená na ten vysavač, takže musíš přes ten krám pokaždý brknout sad smiley. Může mi vůbec někdo říct, že někdo něco takovýho vyrobí??? Nevadí mi, když koupím baterku za třicet korun, a za půl roku nefunguje. Protože už při nákupu počítám s tím, že za takový peníze nemůžu čekat zázraky. Ale když za něco dám desetitisíce, tak by to snad mohlo i fungovat, ne? Ne že se to při druhým použití rozbije a když to člověk reklamuje, tak to musí na vlastní náklady poslat někam, odkud už se toho nikdy nedočká.... angry smiley , jak jsem se dočetla v mnoha diskuzích. A takové firmě to v naší republice prochází.. No nic, musela bych se zase rozčílit.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.02.2013 21:10)
     
  • Autor: evinka12
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 12.02.2013 10:46
     

    Z toho holky vyplývá, že není nad klasický sáčkový nebo bezsáčkový vysavač, že? A co robotický? Máte s nám zkušenost? Přiznám se, že jsem ho viěla u kamarádky, děti z něj byly nadšené, hezky mluvil, ale nevím , jak vysává, či spíše zametá??? Díky

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 12.02.2013 10:54
     

    Myslím, že až tato generace lidí vymře (ač to zní hrozně), tak budou mít po kšeftech, protože dnešní lidé už jsou na podvodníky přece jen snad připravení líp.

     

    Ivčo, nebudou grinning smiley Dnešní mladí taky nepřemýšlí, musí mít všechno, co vidí třeba v reklamě. A jejich děti budou také takové. Moje snacha koupí každou kravinu, kterou vidí. Už jim prodali byt v exekuci a myslím, že se nezměnila, nepoučila se, je to vášeň. Odborníci to nějak nazývají, je to závislost a těžko se léčí grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 12.02.2013 13:23
     

    iviku, naštěstí takové jedince v okruhu svých přátel nemám.. z takových lidí by mě švihlo thumbs up eye rolling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 12.02.2013 13:33
     

    Robotické vysavače jsou na to, co poskytují velmi předražené. Většinou jejich čištění zabere víc času, než když člověk vezme do ruky normální lux. Jako alternativa pro průběžné sbírání toho nejhoršího je to fajn, ale ta cena...

     
  • Autor: evinka12
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 20.02.2013 09:32
     

    Majko,tak tedy nedoporučuješ ho pro běžné vysávání? tam asi pořád pomůže nejvíce normální vysavač, a na elektrický zametač je moc drahý, viď? hmm, myslela jsem si to....mám především tvrdé podlahy bez koberců, tak pořád hledám něco, co by mi zajistilo pravidelnou údržbu. Mám doma 10-měsíčního syna a ten se nyní plazí, tak chci, aby bylo čislo :-):-)

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 20.02.2013 09:56
     

    Evinko, jestli nemáš koberce, tak nejlepší úklid je vlhkým vytíráním, aspoň nevíříš prach.

    Já tedy vysávání dost nesnáším, je to práce, kterou považuju za nejnepříjemnější pro mě, tak se jí snažím vyhnout, co to jen jde. To radši vytřu podlahy a mokrým koštětem zametu i ten koberec winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (03.10.2013 07:57)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 20.02.2013 10:45
     

    Evinko, když to vezmu do důsledků, tak za ty prachy si můžeš sjednat na rok každý týden uklizečku. Nejmíň vhodné to je v prostorách, které mají hodně členitý terén, to znamená spoustu nábytku. Pro minimalistický interiér je to fajn, ale bez zásahu normálního vysavače jednou do týdne se stejně neobejdeš. Takže pokud nemáš nouzi a nákup takového pomocníka je pro tebe zanedbatelný výdaj, jdi klidně do toho.

     
  • Autor: evinka12
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 20.02.2013 12:22
     

    Majko,to, co píšeš, dává naprostý smysl......je to zřejmě více méně jen zpestření, bez normálního vysavače se neobejdeme. Když už jsme u toho, který preferujete, sáčkový nebo bezsáčkový. Já se přiznám, že mě láká mít 2v1, tedy možnost obojí varianty......

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 20.02.2013 13:01
     

    Osobně mi přijde bezsáčkový pro manipulaci takový míň hygienický, ale možná to je jen pocit.

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 20.02.2013 18:08
     

    Já také preferuji sáčky. Mám vysavač s extra velkými (vorwerk), jsem maximálně spokojená. S tímto vysavačem nikomu vysávání nevadí smiling smiley(dokonce i manžel klidně vysaje a bez řečí thumbs down )

     
  • Autor: Petan
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 08.08.2013 09:12
     

    No to já zase preferuju vysavač s vodním filtrem a rotačním separátorem.

    První přístroj koupili rodiče hned po revoluci. První Rainbow, pak Hylu, a nyní máme Orky.

    V podstatě jsou všechny tyto vysavače velmi podobné protože fungují na stejném principu. Tím, že jsme vlastně po 20 let doma nepoužívali jiné vysavače jsem si neuvědomoval jak výborné tyto vysavače jsou. Nyní jsem se dostal do styku s klasickými vysavači a byl jsem v šoku. Při vysávání akorát křičely, nic moc nebraly a hlavně jsem měl pocit, že vyfukují ještě víc než berou. Prostě to byly takové rozviřovače prachu. Z vysavače se navíc při vysávání linul hrozný smrad. Tento problém se snažila vyřešit majitelka přístroje (přítelkyně) tím, že tam dala nějakou vůni. V tu chvíli jsem rezignoval otevřel okna a řekl, že efektivnější něž vysávat bude smést hrubé nečistoty smetákem a aspoň se mi prach nedostane hned znovu na nábytek.

    Abych nekřivdil uplně všem jiným vysavačům a hlavně těm lidem, kteří poctivě mění filtry jednalo se o sáčkový vysavač základní cenové kategorie (okolo 3000Kč).

    Samozřejmě chápu, že si nikdo nechce kupovat vysavač za 70000 jak ho nabízí 1. výše uvedená značka.

    Ovšem Orky, které je na našem trhnu nejkratší dobu a stojí ani né třetinu se už podle mě rozhodně vyplatí. Nepotřebujete žádné sáčky ani filtry. V podstatě tedy nic do přístroje nekupujete a provoz je tedy zadarmo a bez námahy. A cena ta je přímo úměrná kvalitě. Tyto přístroje vydrží bez problému 10 let a více. Nový přístroj jsme kupovali většinou z toho důvodu, že jsme už nový chtěli a starý jsme používali na vysávání stavební sutí při rekonstrukcích, nebo v dílně, kde samozřejmě dostal zabrat.

    Za 10 let kolik vystřídáte vysavaču třeba za 3000Kč. Minimálně tři. K tomu kupujete sáčky a filtry tak to jsme skoro na stejné ceně. A běžný vysavač nevysaje tak dobře jako Orky. Zkuste si třeba porovnat jak saje nový vysavač a stejný vysavač po 3 letech to je velký rozdíl. A Orky - to nám funguje po 5ti letech uplně stejně

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 08.08.2013 09:55
     

    Jsem 30 let vdaná a vysavač mám třetí. Předchozí vysával pořád dobře, jen už začaly odcházet trubky, nějak nedržely v sobě podle mých představ. Pokud by sáčkové vysavače vyfukovaly víc, než vysajou, tak by to byl zázrak hodný Nobellovy ceny.

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 08.08.2013 11:38
     

    Panebože, to je pohádkář. eye popping smiley A teď tu o červený Karkulce.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Trixinka (08.08.2013 11:39)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.