čtvrtek 2. května, 20:23 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 15
  • Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 02.02.2011 10:14
     

    zdravím, my uvažujeme o robotickém vysavači. Mysleli jsme na roombu, ale těch peněz eye rolling smiley . Někdo tu psal, že ho má... přejede prahy? vysaje koberec? vysává i okolo dobíjecí základny? díky za odpověď a radu

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 02.02.2011 10:27
     

    Roombu mám já, prahy přejede, ale my máme nízké, takže těžko říct. Koberec nemáme, ale necháváme ho vysát třeba potah an sedačce a to bez problémů a kolem základny to docela fláká, to je pravda smiling smiley, ale tu má pod skříní, tak nám to zas až tak nevadí.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 02.02.2011 10:47
     

    Nevadí, nevadí, ale když se pod tu skříň ohneš eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Prostě jednou za čas je třeba vzít normální lux a ohnout poctivě hřbet.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 02.02.2011 10:51
     

    tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Závidíš, protože ty musíš ohýbat hřbet pořád spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 02.02.2011 10:52
     

    Můžu se zeptat jak velký je prostor, který "fláká"?? My hototiž chceme mít zaparkovaného pod klecí naše papoucha, ale potebuji aby okolo ní uklidit zrníčka atd.. Klec má asi 80 na 100 cm. to by okolo ní asi mohl uklidit ne?

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 02.02.2011 10:53
     

    Jo, to jo, on to fláká opravdu jen těsně okolo

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 02.02.2011 11:21
     


    Galad_Elen napsal(a):

    tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Závidíš, protože ty musíš ohýbat hřbet pořád spinning smiley sticking its tongue out

    Já ne spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 02.02.2011 12:01
     

    Chudák tvůj choť grinning smiley

     
  • Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2011 17:16
     

    Ahoj - Jarko, Helčo spíš zkuste normální mě ty robotický mě nidky moc nenadchli, asi jsem divná spinning smiley sticking its tongue out , ale trošku tý práce a ohnout hřbet mi zas tak nevadí, koukám v tom obchodě a maj tam ještě můj asi 2,5 roku starej vysavač tak ten vám můžu s klidem doporučit [www.elektro-sencor.cz] thumbs down 

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2011 18:27
     

    ten sencor je nějaká oblíbená značka eye popping smiley v zivotě jsem o ní neslyšela smoking smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2011 20:29
     

    Zaslechla jsem v Elektru telefonovat prodavače ohledně nějaké opravy.....jaká to byla značka? Sencor? Tak to ani nenoste, to nemá smysl. thumbs up

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2011 20:40
     

    My jsem odrovnali 3 bezsáčkové vysavače a tak jsme ten poslední vyměnili za klasický sáčkový a zatím přesluhuje. Máme ho rok a bez reklamace a to ani není značkový, čumím jak puk.

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 10.02.2011 10:13
     

    Hani já jen, že toho Sencoru tu jsou plné diskuse a já o něm ničehož neznám :-) nebude to nějaká skrytá reklama?

     
  • Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 10.02.2011 10:26
     


    jaja99 napsal(a):

    Hani já jen, že toho Sencoru tu jsou plné diskuse a já o něm ničehož neznám :-) nebude to nějaká skrytá reklama?

    Jájíčku, já teď trochu zastoupím CML. Sencor znám dávno, můj táta si autorádio s přehrávačem kazet této značky koupil v tuzexu. CML by ještě dodal, že to byla, pro lidi vyššího intelektu, nejrozšířenější značka.winking smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 10.02.2011 10:27
     

    Já teda Sencor taky znám

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.