čtvrtek 2. května, 20:53 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Amee
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: vysavače

Vysavač

Datum: 08.12.2006 09:11
 

Náš stařý vysavač dosluhuje. Uvažujeme o koupi nového.

Jaký máte vysavač, jak jste spokojené? Jaký byste mi doporučili?

Máme všude plovoucí podlahy a v pokojích koberce, vysáváme tak obden.

 

díky za rady. 

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 15
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 26.12.2011 17:09
     

    Miele skonil až na třetím nebo dokonce čtvrtém místě, cena byla nechutná.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vysavač

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 26.12.2011 17:13
     

    Tak kecám, tenhle byl na 2. místě, jdu prozkoumat ten na prvním, ale myslím, že má vyšší hlučnost.

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Vysavač

    Datum: 26.12.2011 22:12
     
    Anavi napsal(a):

     

    peefko napsal(a):

    Tak jsem se dočkala a můj vysněný robotický vysavač už pár dní bydlí s námi. Jsme s ním moc spokojeni, předčil naše očekávání, to uklízení nás začalo tak bavit smoking smiley grinning smiley.

    peefko, nadšení pořád trvá? Já po něm pořád pasu...

    Anavi, nadšení trvá thumbs down. Už jsem nakazila kámošku a švagrové mamka o něm taky přemýšlí. Kamarádka si ho už koupila, říkala sice, že na něj kouká a že mu ten úklid nějak trvá, že ona by tu místnost vyluxovala mnohem rychleji. Vysvětluji ji, že na něj nemá koukat winking smiley. Pouštíme robota zejména když jdeme ven nebo si s dětmi hrajeme v pokojíčku a robot mezitím vysaje ložnici či obyvák a to mi fakt nevadí, že mu to trvá déle než mě, jsem ráda, že ten čas mohu využít jinak. Znamí v domku ho mají načasovaný na noc, on uklidí dolní patro a oni nahoře spí, neruší je to, to je fajn, ale u nás v bytovce to nejde.

     

    My ho koupili z tohoto shopu za super cenu [www.robotickevysavace-levne.cz] (je to pořád dost peněz, ale zde o dost levněji než jinde). A pokud by nebyl potřeba časovač, tak stejný sací výkon a inteligenci má i typ 531, který je ještě levnější.

     
  • Autor: evinka12
    Status: nováček

    Re: Vysavač

    Datum: 06.02.2013 21:50
     

    Nikdy nevím, podle čeho si přesně mám vysavač vybrat. Vždy mám pocit, že je tam nějaké ALE........je to hlučnost, sací výkon, spotřeba nebo co? Podle čeho vysavač vybíráte? Mám keramické podlahy a sem tam koberec.......

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 13:27
     

    Aby nebyl těžký, dobře se s ním manipulovalo a nebyl příliš hlučný.

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 18:35
     

    Já preferuji tyčový s rotačním kartáčem na koberce, aby byl pořád pohotově, mám ho zavěšený na stěně thumbs down smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 18:53
     

    Podle mě je strašně důležitý, jak padne do ruky ta trubka s hubicí. a jak se naklání a otáčí při manipulaci, jak dobře se sundavá a jak se s trubkou dostaneš do úzkých prostor. U toho mýho je univerzální štěrbinová hubice a ta stojí teda za pendrek. Vysavač je naprosto tichý, ale jak nasadím tu malou mrchu, řve to jako kráva, jak tudy proudí vzduch. A přitom se s ní nikam nedostaneš, bo je jen asi 10 cm dlouhá a na jejím konci je rozšíření s kartáčem.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 19:50
     

    A máte někdo zkušenost s parním čističem - vysavačem? Můžu si ho půjčit od sousedů, tak chci vědět, jestli to k něčemu je...

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 20:17
     

    Nemám a jsem zvědavá na tvou zkušenost. Kdysi jsem měla parní čistič, byl i na okna a nestál za nic grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 20:31
     

    No právě sousedi tvrdí, že se s tím dá čistit všechno, včetně kytek... eye popping smiley grinning smiley Takže to zkrátka zkusím - nejdřív u nich, pak doma. winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 20:32
     

    My jsme jeden co jsme podědily po mamince odložily do konťáku, nebyl k ničemu.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 20:33
     

    Mamka má taky jeden, co asi půjde k popelnici. Cenu ani nezmiňuji, byl to takový úlet. Je k tomu i žehlička, ale oboje je to tak těžké, že bych s tím vzala prodejce po palici... thumbs up angry smiley Tak by to mělo aspoň nějaký využití! Když jsem tam chtěla kdysi vlítnout, že rušíme smlouvu, tak mě naši zastavili, protože jim to bylo trapný, ale měla jsem to tenkrát udělat... mohli jsme mít prachy na účtě (i když si lidé, kteří to skutečně vrátili, na netu stěžují, že dodneška neviděli vrácenou ani korunu) a o jeden krám doma míň. eye rolling smiley

    Dám vám i odkaz na tu příšernost, abyste se někdo nenapálil taky nono smiley

    [beck-international.beckinfo.cz]

     
    Upraveno 3 krát. Naposledy upravil Anavi (09.02.2013 20:55)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 20:42
     

    No tak to jsem ještě zvědavější na ten zázrak. grinning smiley Začínám mít dobrý pocit, že to nevlastním.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 20:55
     

    Moni, pokud je to tento, tak pryč od toho. Varování napříč celým netem, velmi poruchová záležitost. thumbs up angry smiley Necht je taťkovi zem lehká, ale tohle si prostě nechal nabulíkovat a chtěl mamce udělat radost, jak se jí bude dobře udržovat domácnost... sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley Kdyby si za ty peníze dva roky platila paní na úklid, myslím, že by to byla ta lepší varianta... Jenže naši jsou prostě "stará škola", na těch oni svého času nejvíc vydělávali, hajzlové z firmy BECK. thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Vysavač

    Datum: 09.02.2013 20:59
     

    Já myslím, že není stejný...nevím, viděla jsem to jen zdálky. Zítra na to mrknu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.