čtvrtek 2. května, 18:23 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Vánoční štola

Datum: 11.12.2010 11:53
 

Pečete některá?

Našla jsem jeden recept, chci vyzkoušet, ráda porovnám s vašimi recepty.

 

[vanoce-silvestr.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 19
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 01.11.2011 19:09
     

    Hespo thumbs down grinning smiley aby do vánoc zbyla aspon jedna winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční štola

     
     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 01.11.2011 20:25
     

    Děvčata, tak jsem si pročetla celou diskuzi..Štolu jsem nikdy nejedla, alespoň si nepamatuju....Kdysi móóóc dávno jsem na vánoce něco takového koupila, ale jestli to byla štola, to nevím..nechutnalo mi to, bylo to strašně sladkéangry smiley .

    Mím nutkání to zkusit, ale nevím...když já nemám ráda kandované ovoce ani hrozinkystydlin smiley . A pokud bych tyto ingradience vynechala, tak už by to asi nebyla štola....možná, že to probnu i s tím ovocem a hrozinkama...No a kdyby mi to náhodou nechutnalo, udělám vánoce sousedovic slepicímgrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 01.11.2011 20:33
     

    Marjánko máš stejnou zkušenost jak já....moc sladké a nemusím to kandované ovoce. Proto se do pečení pouštět nebudu a zůstanu u milované vánočky. věřím ale, že domácí štola je moc dobrá, plátek bych s chutí ochutnala mls smiley ale jinak ne ne, není to zrovna levné, jednoduché to je pro slepice škoda grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 01.11.2011 21:46
     


    suee napsal(a):

    Marjánko máš stejnou zkušenost jak já....moc sladké a nemusím to kandované ovoce. Proto se do pečení pouštět nebudu a zůstanu u milované vánočky. věřím ale, že domácí štola je moc dobrá, plátek bych s chutí ochutnala mls smiley ale jinak ne ne, není to zrovna levné, jednoduché to je pro slepice škoda grinning smiley grinning smiley


    No já mám taky strašně ráda vánočku.mls smiley V loni jsem našla hodně starý recept na vánočku ze sádla. Je to bomba...Minulý týden jsem ten recept dala do "tvarohových vánoček", i když tvaroh v ní není, je kynutá. A letos ji udělám znova, protože neměla chybu....thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 02.11.2011 12:44
     


    hespa napsal(a):

    Mě se už jedna z těch co jsem ukazovala rozležela.grinning smiley

    Přijela jsem ze 4 denního vejletu, neměla ráno co k snídani, tak jsem ji prubla. Moooc mě chutnala.mls smiley stydlin smiley


    Já jsem se ještě ani nepodívala do sklepa, jak se tam štolám daří a mám obavy, že až je zkontroluji, že taky hned prubnu a nezůstane u jednoho plátku. grinning smiley Tedy pokud už neprubly myši a nezlikvidovaly mi to. Já věřím, že mi bude chutnat, ikdyž ji budu jíst poprvé. Přeslazená nebude, vím, kolik cukru jsme do ní dala, a kandované ovoce mám ráda (taková Studentská pečeť, hořká samozřejmě mls smiley ) Věra

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 05.11.2011 08:42
     

    Prosím, prosím o radu. Právě zadělávám štolu a kardamom mám celý a teď nevím, jestli se mele nebo tluče celý nebo jen ta semínka, která jsou v tobolce. please smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 05.11.2011 08:50
     

    Peefko dneska ti asi jen tak někdo neodpoví, Drahuška už sedí ve vlaku, SPike je na angličtině...nejspíš budeš muset poprosit strýčka googla winking smiley já sice kardamon znám,moc ho nemusím,ale tohle nevím confused smiley

     
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 05.11.2011 08:57
     


    peefko napsal(a):

    Prosím, prosím o radu. Právě zadělávám štolu a kardamom mám celý a teď nevím, jestli se mele nebo tluče celý nebo jen ta semínka, která jsou v tobolce. please smiley

    Peefko - tohle napsala nedávno Věrka, takže určitě co nejvíc na jemno .. thumbs down

     

    SPIKE napsal(a):

    Kardamom se dá sehnat ve dravé výživě, v supermarketech ho určitě mít nebudou. Nebo si ho přivézt z dovči v Egyptě, Turecku ap. winking smiley Já ho koupila v jedné malé samošce na Kladně, kde mají několik druhů váženého cizokrajného koření, mimo jiné i mletý kardamom, takže jsem ho nemusela pracně drtit.! Věra

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 05.11.2011 21:10
     
    dsc02955.jpg

    Jsem já to ale popleta, s kardamomem jsem si nevěděla rady, hledala info tady i na netu a pak, když už jsem rozdrtila semena a zbytek uklízela do krabičky, tak jsem si na krabičce všimla, že je to tam napsané stydlin smiley.

    Výsledkem mého snažení jsou dvě štoly, které se mi sice trochu rozjely, nebudou moc vysoké, ale vypadají jedle a jedlé i jsou mls smiley. Neodolala jsem a kus jsem si odkrojila a už teď mi hrozně moc chutnají. Chutnala dokonce i manželovi, který říkal, že štoly nemusí a moc na rozinky a kandované ovoce není. Odnesla jsem je radši do komory, pokud bych je nechala doma, tak dlouho nevydrží.

    Ještě se chci zeptat, jak husté je výsledné těsto, se kterým pracujete. Já měla těsto dost řídké, musela jsem přidávat mouku a stejně bylo asi řidší, když se mi štoly rozjely. Možná to v mém případě bylo tím, že jsem máslo nahradila rostlinným tukem confused smiley.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 07.11.2011 13:27
     

    Štoly jsou ve sklepě neporušené! Je dobře, že na ně takhle zapomínám, mají takhle větší naději, že se dožijí vánoc. Peefko si už s kardamomem poradila a štoly má pěkné.

    Věra

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 17.11.2011 13:02
     

    Já já tady propaguju a nakonec je peču poslední. stydlin smiley Právě je mám v troubě a úúúžasně voní. Nerozkydly se mi, jsou pěkně vysoké thumbs down

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 17.11.2011 13:15
     

    Drahuš, paráda.

    Já jsem si zrovna štoly přinesla z komory, abych je zkontrolovala a zdají se mi nějaké tuhé. Jaké mají být po odležení? Nebudu je mít do vánoc úplě jako kámen? A přiznám se, kousek jsem zase ochutnala, mám slabou pevnou vůli winking smiley a čerstvá byla lepší, hezky vláčná.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 17.11.2011 14:20
     

    To jsem taky vždycky měla strach, že ztuhnou, ztvrdnou a nebudou poživatelný, smiling smiley ale nebuj, budou dobrý. mls smiley

    Už je mám taky zabalený. nefotila jsem, nebyl čas. Protože se přiznám, že nerozpouštím máslo na potření, ale horké štoly napatlám měkkým máslem a v pekáčku, kde mám cukr s vanilkou je obalím a hned balím do alobalu. Až vystydnou, půjdou ještě do mikrotenového sáčku a do chladna.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 17.11.2011 14:21
     

    Jo a nenamočila jsem rozinky do rumu, páč ho doma nemám. Možná i proto bylo těsto tužší a štoly jsou pěkně vysoké

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 17.11.2011 14:32
     


    suee napsal(a):

    Marjánko máš stejnou zkušenost jak já....moc sladké a nemusím to kandované ovoce. Proto se do pečení pouštět nebudu a zůstanu u milované vánočky. věřím ale, že domácí štola je moc dobrá, plátek bych s chutí ochutnala mls smiley ale jinak ne ne, není to zrovna levné, jednoduché to je pro slepice škoda grinning smiley grinning smiley

    Děvčata, kupovaná štola je pro mne taky skoro nejedlá, protože je sladká. když si ale přečtete recept a uvidíte, kolik se dává do těsta cukru, tak vám přece musé dojít, že je sladká minimálně a cukrová krusta na povrchu se stejně většinou sama oloupe. Fakticky za tu námahu stojí.

    Marjánko a sušené ovoce jíš? Jak prodávají třeba sušený proslazený ananas (takové ty nažloutlé plátky) nebo míchané (barevné) sušené kostičky tropického ovoce? Můžeš je do štoly dát místo rozinek a kandovaného ovoce (to taky moc nemusím) a dokonce to bude ve výsledku hezčí, protože bude štola v řezu pěkně barevná

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.