čtvrtek 2. května, 12:11 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Vánoční štola

Datum: 11.12.2010 11:53
 

Pečete některá?

Našla jsem jeden recept, chci vyzkoušet, ráda porovnám s vašimi recepty.

 

[vanoce-silvestr.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 19
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 08.12.2011 22:52
     

    Evčo, tak tohle bych spatřila ráda, ale riskovat, že budu pokousána hadem jiného druhu.. to mi za to nestojí nono smiley winking smiley stydlin smiley grinning smiley

    A teď zpátky ... myslíš, Evi, že je maj až jako třebas.. vánoční štolu? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley stydlin smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (08.12.2011 22:53)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vánoční štola

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 08.12.2011 22:54
     

    Jasně, že nafotím. Omrknu je nenápadně a pak ty nejlépe vybavené požádám o pózování před foťákem. Ale myslím, že je to jen pověra, že to žádné zázraky nebudou. A taky nevím, jestli mi to šmírování projde, budu mít pánský doprovod winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 08.12.2011 22:55
     


    SPIKE napsal(a):

    Jasně, že nafotím. Omrknu je nenápadně a pak ty nejlépe vybavené požádám o pózování před foťákem. Ale myslím, že je to jen pověra, že to žádné zázraky nebudou. A taky nevím, jestli mi to šmírování projde, budu mít pánský doprovod winking smiley

    Věrko,myslím, že to není pověra... nono smiley Dokonce to v nějakém pořadu vědecky zdůvodňovali winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Vánoční štola

    Datum: 08.12.2011 23:04
     


    SPIKE napsal(a):

    Jasně, že nafotím. Omrknu je nenápadně a pak ty nejlépe vybavené požádám o pózování před foťákem. Ale myslím, že je to jen pověra, že to žádné zázraky nebudou. A taky nevím, jestli mi to šmírování projde, budu mít pánský doprovod winking smiley


    No nevím,zda je nutno kvůli 5 dkg klobásy tahat celého čuníkawinking smiley winking smiley naveď doprovod na nějakou vyvinutou černošku a foťflower smiley

     

    Ivčo,vyrazíme na čumendu???

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 08.12.2011 23:10
     


    Evca napsal(a):

     

    Ivčo,vyrazíme na čumendu???

    si to můžu najít na netu v bezpečí domova, že jo winking smiley... a neriskuju poštípání, uštknutí, sežrání.. Jo, Věrko, hezky si tam užij tu dovolenou winking smiley grinning smiley

     

    Mám pocit, že dostaneme hubováno za nedržení se tématu... eye rolling smiley stydlin smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 18.12.2011 12:12
     

    Tak jsem vytáhla štolu z úkrytu...Vypadá dobře, ale nějak mě neoslnila chutí, zdá se mi to moc tuhé a suché. Asi to byl můj první i poslední pokus. Čerstvá teplá vánočka mi chutná víc. sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 18.12.2011 15:07
     

    Tak to je něco špatně, protože suchá by být v žádném případě neměla a tuhá taky ne. sad smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 18.12.2011 16:01
     

    Tak to nevím, co jsem udělala blbě. confused smiley Držela jsem se receptu, odpočívala zabalená v alobalu ve sklepě (relativně teplém a suchém). No zkusila jsem to.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 18.12.2011 21:36
     

    Věrko, ono asi nemusí být někde něco blbě nebo jinak, jeden syn má štolu moc rád a nemusí vánočku, druhý zas nemusí štolu. Dělávám na vánoce kompromis - vánočka s množstvím našeho sušeného ovoce, kandované dýně a rozinkami. Bez mandlí (ty sním raději bez těsta stydlin smiley). A tu jedí všichni.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 28.12.2011 18:14
     

    Babkaelo, asi budeš mít pravdu, protože mi přišla sms od syna, že štola je úžasná... Je to holt otázka chuti.

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 28.12.2011 20:59
     

    Taky jsem ji letos upekla,teda tu vaši kynutou...peču asi 5 let tvarohovou,manžel ji měl rád...ale o téhle prohlásil,že "je to kvalita !" a to je hodně mlsnej..kolikrát mě tak vytočí,že mu začnu vyhrožovat,že mu dám hodinovou výpověď !!..myslím jako kuchařka a cukrářka smiling smiley ...měla jsem ji dlouho ve špajzce,aby se proležela..akorát jsem dala navíc do rozpuš.másla na potírání pár kapek mandl.aróma dr.Oetkera...horší je,že jsem udělala jen z polovičního množství,teda jen 1 štolu na zkoušku a už je tam prý jen patka

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 29.12.2011 10:41
     

    Tak holt musíš honem zadělat na novou. Vánoční bude, ale jíst ji můžete na velikonoce.mls smiley winking smiley

     
  • Autor: Skokanka
    Status:

    Re: Vánoční štola

    Datum: 29.12.2011 11:04
     

    to je hezký..ale to mě může bejt dedeček ukradenej /jsme už sami/...zlobí,nic nedostane !!

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 29.12.2011 19:54
     

    Skokanko thumbs down.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vánoční štola

    Datum: 29.12.2011 20:24
     

    Jen se s dědečkem nepárej grinning smiley thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.