pondělí 29. dubna, 02:19 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Růže Austin

Datum: 05.03.2012 08:47
 

[www.anglickeruze.cz]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: Jevgenija
    Status: začátečník

    Re: Růže Austin

    Datum: 11.08.2013 19:13
     

    tineli líbí se mi tvůj nazor na Austinky, mám z nich stejný dojem, když kvetou jsou to mílačkove, ale když vyhodnotim sezonu tak nevím . eye rolling smiley Ted budu mit možnost založit novy zahon, ale vážně nevim Austinky nebo Kordes-Tantau. Je jasna věc že michat je nejde, protože jim to spolu nesluši. thumbs up Jinak ted moje mají pauzu, pruběžně kvete jenom Young Lycidas a Munstead Wood.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Austin

     
     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 11.08.2013 19:44
     



    quendery napsal(a):

    Roztančená Matinette. flower smiley

    jo jo je kouzelná mám ji taky pěkně se zvětšuje a zdravá ,opravdu ty květy jsou jak když tančí ve větru winking smiley

     
  • Autor: Eva.T
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 17.08.2013 14:35
     
    img_4131crocus.jpg



    tineli napsal(a):

    3. Zlobiči: WS 2000 - masivně čs, na obou keřích navzdory postřiku, CrocusR (masivně rez, padlí), Abraham Darby (ten jediný už šel - hadrové květy, nelíbil a dohola sežraný rzí).

    Falstaff - sázený letos z kont. od Chládka, zatím uvidím.

    Uvidíme za rok.

    eye popping smiley Tak Crocus je u mně jedna z nejzdravějších a nejlépe kvetoucích austinek...WS2000 bujný keř bez ČS, květy se šíleně pálí a nevydrží. Jenže tady na severní Moravě je teď takové sucho, že Cinderella už nevykvete vůbec a ostatní Kordesovky a Tantaovky jsou zakrnělé....

     
  • Autor: JitkaU2
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 09.09.2013 18:04
     
    claire austin4.jpg
    Další fotografie:

    Každý jednotlivý květ nás teď v předtuše podzimu o to víc potěší...Claire Austin - nádherná, romantická a pomíjivá kráska, mám ji ráda čím dál víc. Už mě ani nemrzí ta nedodaná Windermere...

    Munstead Wood - malý ale o to více snaživý spinning smiley sticking its tongue out

    a po dlouhé době opakující A Shropshire Lad s nádhernou hrou barev

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil JitkaU2 (09.09.2013 18:23)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 09.09.2013 19:01
     
    crocus rosep8220008[1].jpg
    Další fotografie:

    jj - Jitko je to tak ...ty naše krásky jsou s láskou piplané .. -Evo Crocus je i u mně v pořádku . vlastně všechny Austinky ..rez jsem vymýtila v počátku .ale angličanky neměly- to spíše historka Baroness Rothschild měla nejvíc -- jsem ji pořádně oškubala jak husu .. spinning smiley sticking its tongue out

    jinak mi Austinky ted´ narostly do šílených výšek . Leandr má dva metry a nahoře trsy poupat - nevím co blbnou .. taky Falstaff - děs, ani nezakloním hlavu - je vysoko . Shropshire je narostlá , plno červených mladých prutů .. jsem zvědavá , kdy zakvete podruhé .. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (09.09.2013 19:34)
     
  • Autor: Rosekiss
    Status: nováček

    Re: Růže Austin

    Datum: 14.10.2013 02:48
     

    Ahoj,

    mě z Austinek báječně kvete Moulinex, to je takový nezmar že kvete každý rok v podstatě nepřetržitě celé léto. A je vždy úplně obsypaná květy. Celkem mile průběžně kvetla i Teasing Georgia. Navíc se spolu krásně kombinují do kytic, sluší jim to spolu

    Tady mám fotku obou v kytici (doplněné o Gloria Dei):

    [www.pinterest.com]

    Můžu je řezat do vázy a čím více řežu tím více zase nakvétají nové a nové květy, a místo jednoho uříznutého výhonu (uříznutý těsně před prvním pětilistem) rozbočí několik výhodnů s dalšími poupaty. Ještě víc než když je neřežu. Tak bych doporučila zkusit Austinky více řezat hlavně při prvním kvetení aby rozbočily další výhony s květy.

     

    Ale chtějí sluníčko, ty co nebyly na celodenním sluníčku tak kvetly trochu méně, chtějí fakt hodně slunce, hlavně už od rána, aby pěkně kvetly.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 14.10.2013 11:14
     
    dscn7535 geoff hamilton 14.10.jpg
    Další fotografie:

    krásně je máš nafocené . něha sama - flower smiley flower smiley flower smiley

    pár dnešních anglických - ještě je počasí donutilo vykvést flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (14.10.2013 12:29)
     
  • Autor: Rosekiss
    Status: nováček

    Re: Růže Austin

    Datum: 14.10.2013 21:44
     

    kaaj - leander tak tu bych mohla, krása a jak jí máš obsypanou květy :-)

     
  • Autor: Evka3
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 04.01.2014 17:37
     

    Zrovna jsem se dodívala na video austinek z Japonska,jen škoda,že tam nejsou u růží uvedeny jména.Procházka v této zahradě musí být zážitek. love smiley

    [url]

    [/url]

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 04.01.2014 18:08
     

    Evko krásné - díky . flower smiley

     
  • Autor: Norinka
    Status: nováček

    Re: Růže Austin

    Datum: 08.02.2014 10:51
    Hodnocení fotografie "Růže Austin": 5
     

    Dobry den. Jsou tu krasne fotky austinek.Minuly rok jsem si také nejaké pořídila. Potřebovala bych poradit jaká austinka by sehodila k Redoute a k Mary rose.

    Poraďte. Norinka

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 08.02.2014 14:12
     

    ahoj možná by tam byla hezká Winchcster Cathedral

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 08.02.2014 16:08
     
    dscn2351.jpg
    Další fotografie:

    ahoj - jo , bílá jde ke všemu ( W.Catedral ) . taky tmavá by mohla být - buď Munsted Wood , nebo Falstaff . no dala bych oboje -. skupinku thumbs down .M.Wood je nízký a Falstaff vysoký - pro upřesnění .taky Darcey Bussel by seděl . ze světlých třeba ještě Worleton Hall- já jsem to sice neřešila - kupovala jsem co bylo k mání a sadila- a taky dobrý .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (09.02.2014 09:38)
     
  • Autor: Norinka
    Status: nováček

    Re: Růže Austin

    Datum: 09.02.2014 07:40
     

    LukasiK i kaaji Děkuji za odpověď. Myslím , ž e bych chtěla jít do světlých odstínů. Rozhoduji se tedy mezi bílou winschester Cathedral a William a Cathrin. Wollerton old hall mám od loňského roku. Přemýšlím, zdabílá nebudemoc tvrdá barva.

    Možná bych neměla tolik přemýšlet, co Kaaji a jednat. eye rolling smiley 

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 09.02.2014 08:21
     
    010.jpg

    William and Cathrine je taky dobrá volba

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.