pondělí 29. dubna, 02:49 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Růže Austin

Datum: 05.03.2012 08:47
 

[www.anglickeruze.cz]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Austin

    Datum: 21.06.2013 13:24
     

    Jituš, sharifa dělá pěkný keřík, stříhej ji tak, jak budeš chtít, aby rostla. Já ji po prvním kvetení stříhávám na krátko

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Austin

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 22.06.2013 10:17
     
    dscn3318 geoff hamilton.jpg
    Další fotografie:

    anglické růže - David Austin

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 22.06.2013 18:06
     
    dscn3636 worleton hall .jpg
    Další fotografie:

    - -- ještě pár anglických ..

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (22.06.2013 19:10)
     
  • Autor: Leontynka
    Status: začátečník

    Re: Růže Austin

    Datum: 23.06.2013 15:07
     
    dsc03872 - charles austin.jpg
    Další fotografie:

    Skoro se stydím dát sem ty své když vidím tu nádheru, co tu všichni máte stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     

    ale začínám, rostlinky jsem si koupila loni na podzim a přesazovala na jaře, takže mám většinou malinké, některé špatně zasazené, a teprve začínají nakvétat. Pilgrim ještě není úplně otevřený, ale má spoustu kvítků...

    Mám z nich neskutečnou radost!!!! stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 23.06.2013 16:05
     



    kaaj napsal(a):

    - -- ještě pár anglických ..

    Kajo nad tou Young Lycidas jsem přemýšlel tak na jaře se musí koupit grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Austin

    Datum: 24.06.2013 18:30
     
    dsc06797.jpg
    Další fotografie:

    Nový Bredon, roztančená Marinette a opršený Pilgrimek.winking smiley

     
  • Autor: Leontynka
    Status: začátečník

    Re: Růže Austin

    Datum: 25.06.2013 12:49
     

    Máte prosím někdo zkušenosti s růžičkou Pat Austin? eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

    Zahleděla jsem se do ní, ale nevím, jestli ji zvládnu, jaké má případně nedostatky, či náchylnost k chorobám????

    Děkuji moc! love smiley love smiley love smiley

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 25.06.2013 13:04
     

    Leontýnko, letos jsem jí konečně po cca 4 letech měla moc krásnou, ale předchozí roky byla spíš k vzteku. Podruhé bych ji už ale nekoupila.

    Má krásnou barvu a je velmi fotogenická. Bohužel na fotkách vypadá velmi často lépe než ve skutečnosti. Květy jsou v horku schlíplé, a i když není vedro, květy brzy opadají ( v horku za 2-3 dny). Barvu má nádhernou, i bych jí odpustila, že mi trpí na černou skvrnitost ( nikdy nestříkám), ale určitě se dají z austinek vybrat jiné, které budou dělat radost mnohem více.

    Za mě spíš thumbs up .

     
  • Autor: HonzaPM
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 25.06.2013 13:12
     

    Jevgeni, díky za zkušenosti. Máš to moc krásné - nádherné fotky. A zírám, jak už to máš všechno

    na Šumavě dávno nakvetlé, fíha. thumbs down U mne ještě nekvete žádná ze zmíněných růží.

    Young Lycidas už máš parádní a vélikou, Princess Alexandra of Kent zrovna tak. thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 25.06.2013 14:59
     
    dscn3168 lady of shalot.jpg
    Další fotografie:

    Leontýnko . Pat austin je letos krásná - jak píše Jana . ale jiné roky klopila.. podobnou barvu má Lady of Shalot a květy drží vzpřímeně . pokud teda nemám záměnu a dvě Pat .. winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 25.06.2013 15:08
     
    p6150097 claire austin.jpg
    Další fotografie:

    letos angličanky narostly - až příliš a ted´ po dešti se rozvalují .C.P.Margaret i Teasing Georgia mají dva metry . po prvním odkvětu je musím dost zakrátit ..taky různě kvetou .. jedny odkvétají a třeba James Galway teprva začíná kvést . letos taky moc narostl .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (25.06.2013 15:22)
     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 26.06.2013 07:40
     

    Nakvétající Munstead Wood před vedry a lijáky:

     

    Munstead Wood

     

    Munstead Wood

     

    Munstead Wood

     

    I když zimu přežila MW bez problémů a nebylo potřeba takřka nic odstřihávat, dost radikálně jsem ji probrala, protože byla velmi zahuštěná a rok před tím měla docela dost ČS. Bohužel ty velké deště u mne způsobily houbová onemocnění i u růží jinak velmi odolných, proto ty listy flekaté od postřiku (poslední zásoby Baycoru).

    V těch horkách MW hodně nakvetla, ale po následných deštích je zcela rozkleslá a nevzhledná, vyfotit ji rozkvetlou jsem kvůli cestování nestihla. :-(

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Kirsten (26.06.2013 07:41)
     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 26.06.2013 15:17
     

    Constance Spry (D.Austin 1961)

    [www.helpmefind.com]

     

    rozárium Chotobuz, Průhonice (22.6.2013)

     

    Constance Spry (Austin 1961) Průhonice

     

    Constance Spry (Austin 1961) Průhonice

     

    Constance Spry (Austin 1961) Průhonice

     

    Constance Spry (Austin 1961) Průhonice

     

    První Austinova růže, která voní, ale mně nevoní, nevím ale, jestli to nebylo tím vedrem.... jinak je nádherná, květy obrovské a pevné, zdravá.... Áááá, právě jsem se dočetla, že má myrrhovou vůni, pořád jsem nevěděla, co si pod tím představit, tak teď už vím. :-) A to jsem si na podzim pár "myrhovek" objednala....

     
  • Autor: Eva.T
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 27.06.2013 00:29
     

    thumbs downMyrrhová vůně mi někdy voní, asi když je chladno, jednu takovou smrdutku grinning smiley mám, je v avataru, Gentle Hermione eye rolling smiley

     
  • Autor: Evka3
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 27.06.2013 05:22
     

    Gentle Hermione mám a zrovna tento týden,když jsem k ní přivoněla,jsem zvažovala proč se o ní říká,že je smraďoch.Mě voní výrazně a hezky,ještě musím přivonět až bude vedro.Mám pocit,že Strawberry Hill moc vábně nevoní.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.