pondělí 29. dubna, 06:48 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Růže Austin

Datum: 05.03.2012 08:47
 

[www.anglickeruze.cz]



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 09.02.2014 10:05
     
    dscn3004 crocus.jpg
    Další fotografie:

    jestli se ti bílá zdá tvrdá - tak ještě přichází v úvahu třeba Crocus Rose -jemný , s nádechem broskvové při rozvíjení , pak smetanově bílý .- možná taky Shropshire Lad , ale má dost neuspořádaný keř . ráda vyhazuje dlouhé pruty . asi by chtěla být pnoucí .. taky Mary Rose má studenou růžovou a tady ta teplejší ..u té Crocus Rose sice taky , ale tam je celkový dojem sm. bílá ..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Růže Austin

     
     
  • Autor: Norinka
    Status: nováček

    Re: Růže Austin

    Datum: 09.02.2014 10:55
     

    Díky Za rady oběma ......a je rozhodnuto! K Rose Mary a Redouté půjde Crocus Rose. Bude to celánová skupinka. Protože bych chtěla i tu bílou, tak jsem se rozhodla, že ji přidám k loňskému záhonu se dvěma austinkama Queen od sweden. Mám u nich růžové ostrožky, bílé zvonky, bilý řebříček karafiatky, ruzˇovobílé pivoňe atd.. Tam mi by bílá určitě pasovalo. Takže to bude Winschester Catedral, protože v Proplantu Williamse a Cathrin nemají. Za vaše rady moc děkuji a musím se naučit fotit, abych mohla ukázat výsledky naši diskuse. thumbs down

     
  • Autor: LukasK
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 09.02.2014 13:35
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley thumbs down

     
  • Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 01.06.2014 23:28
     
    young lycidas 2.jpg
    Další fotografie:

    Můj první kvítek na Young Lycidas, sázeno vloni na podzim. Překvapilo mě, jakou má sytou barvu a moc krásně voní, neumím to popsat.

    The Alnwick rose, stejně "stará", první květ trochu klopí, další zatím ne úplně otevřený zatím drží. Voní jako kytička fialek zjara, zejména dopoledne.

    A poupátko Rosemoor, ještě není úplně rozvinuté, ale už voní o stošest, řekněme po citrusech?...

    No a můj mazel, PAoK love smiley, má rok a půl.

    Vím, že to není bůhvíco, ale mám obrovskou radost z každého kvítku, tak jsem se chtěla o ni podělit a říkám si, že ony dorostou a pak to teprve bude to pravé ořechové...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil petr.pospisek (01.06.2014 23:42)
     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Austin

    Datum: 02.06.2014 07:27
     

    Pospíšku, tvé radosti se nedivím, máš je táááák krásné love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 02.06.2014 08:19
     

    kájo, ty máš poklady! Mám slabost pro ty světlé... love smiley . Kytky s bílými květy jsem si zamilovala proto,že když se večer setmí,tak za šera ty bílé květy září a zahrada je tak pěkná i večer winking smiley

     
  • Autor: rituals
    Status: nováček

    Re: Růže Austin

    Datum: 05.06.2014 08:20
     

    Krásný den všem.

    Prosím o info, kde nakupujete všechna ty krásky a nejlépe naživo a na Moravě, Zlín, Brno atd.

    Děkuji. Jana

     
  • Autor: danypv
    Status:
    danypv.rajce.id..

    Re: Růže Austin

    Datum: 06.06.2014 12:23
     

    Jano, v Brně Želešicích Urbanovi [zahradnictvi-urban.brnensko.com]. Jestli mají růže nahrnkovány, zavolej paní Urbanové. Naživo je nejlépe uvidíš v hyper super - Hornbach, Baumax, OBI. Pokud bys chtěla jen koukat, je nejlepší čas navštívit některá rozária. V Olomouci rozárium je, ale nevím, v jakém stavu, byla jsem tam před několika lety a bylo to ubohé. To si spíš zajeď k Lukymu do Hradce, když má otevříno winking smiley - viz vlákno Růže královny zahrady a navštívit můžeš i některé zámecké zahrady

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Austin

    Datum: 07.06.2014 22:11
     
    dsc01919.jpg
    Další fotografie:

    Letošní první Pat Austin, Winchester Cathedral, Munstead Wood, Skylark a Mrs Doreen Pike flower smiley

     
  • Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 08.06.2014 08:20
     
    p1070059.jpg
    Další fotografie:

    Pospi, máš je parádníthumbs down flower smiley

    Věrko, chválila jsem vedle a tady musím znova thumbs down flower smiley , v nádobě je suprová thumbs down

    momentálně si vychutnávám dnešní ranní coffe smiley A Shropshire Lad, stále nakvétající Pilgrimek, Teasing Georgia a Šalotka.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 08.06.2014 09:07
     
    dscn0506.jpg

    krásně vám ty angličanky kvetou .. jsou to fakt úžasné růže thumbs down thumbs down thumbs down

    James Galway

     
  • Autor: Evka3
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 08.06.2014 12:14
     

    Kájo,ten J Galway je nádherný thumbs down a jak ti opakuje kvetení?

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Růže Austin

    Datum: 08.06.2014 13:55
     
    dscn0151.jpg

    Evko , tak to si fakt nevzpomenu .ale narostl veliký .. uvidíme . winking smiley první květ Port Sunlight

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Růže Austin

    Datum: 10.06.2014 17:18
     
    dsc02176.jpg
    Další fotografie:

    Moje nové - Sophy´s Rose a Cariad flower smiley

     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Růže Austin

    Datum: 11.06.2014 22:26
     

    Krásné, Věrko!!! A další štoudev! thumbs down smiling smiley 

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.