pondělí 6. května, 03:22 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Práce na zahradě - srpen, září

Datum: 05.08.2009 10:43
 
plot.jpg

Krom věčného pletí, sklízení a rytí, jsem se dala do ,,záhonu´´ podél plotu, kam přijdou popínavky na plot (psí víno, lonicery atd) a ,,plevelné´´ rostliny...tam se mohou rozlézat, jak budou chtít - zreguluje je sekačka...



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 01.11.2010 23:53
     
    parking 001.jpg
    Další fotografie:

    dokument z mého činění

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

     
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 02.11.2010 06:23
     

    Teda ty jedešthumbs down

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 02.11.2010 07:28
     

    Dášo, to musela být makačka. O kolik se ti vytáhly rucewinking smiley ?

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 02.11.2010 08:54
     

    no nazdar...a co na to místo přijde?

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 02.11.2010 09:04
     

    Irisko, autíčka návštěv winking smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 02.11.2010 10:26
     

    Dášo, máš můj obdiv. Já se vyčerpám už když si jdu uvařit kafe. Tobíska nevenčím, je tomu naopak, on venčí mě.

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 06.11.2010 20:24
     

    .. lidi nevím kam to napsat, práce na zahradě se dneska zcela jistě konala, ovšem neumím najír rubriku NEVHODNÉ TRVALKY a všechny varuji před pokusem vrazit si do zahrady TŘEZALKU!!!!! pokud teda nechcete nechat zarůst nějaký zapomenutý kus světa.... děs děs a práce pro vraha :-( víte jak z toho ven? mám pocit, že na jaře se probudí všechny zapomenuté oddenky a povalí to znovu, čím to vyhubit???? poraďte - necítím záda :-(

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 06.11.2010 20:36
     

    Holky ruce to vydžely , dneska už je to celé v cajku ( foto dodám až přestane pršet) .... Míša to trefila, nechám to místo zarůst trávou a bude se během zimy používat k příležitostnému parkováni.

    Honzi děkuju . Zvládám to, ale je to rok od roku těžší a po ... ma.... lej...šííííííííííí winking smiley grinning smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Dasa (06.11.2010 20:38)
     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 06.11.2010 20:44
     

    Dáši, hezky sis mákla, jen co je pravda thumbs down .

    Ilko, a kterou třezalku? Je jich víc..to tu, co se používá do vazeb?

     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 06.11.2010 23:19
     

    ... irčo, nevím teda jaký je to druh, nicméně si myslím že třezalka se od třezalky co se týče kořenů až zase tak lišit nemůže, třezalku už nechci ani vidět - nekvetlo to listí na zimu omrzlo, pak se to celé jaro vzpamatovávalo no hnus fialový... ztratila jsem právě 3 roky a zjara budu řešit co tam vrazím dalšíhoangry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 07.11.2010 06:19
     

    Aspoň máš nové místo na jiné, lepšejší kytí winking smiley , i když ses nadřela.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 07.11.2010 11:08
     
    ilka napsal(a):

    .. lidi nevím kam to napsat, práce na zahradě se dneska zcela jistě konala, ovšem neumím najír rubriku NEVHODNÉ TRVALKY a všechny varuji před pokusem vrazit si do zahrady TŘEZALKU!!!!! pokud teda nechcete nechat zarůst nějaký zapomenutý kus světa.... děs děs a práce pro vraha :-( víte jak z toho ven? mám pocit, že na jaře se probudí všechny zapomenuté oddenky a povalí to znovu, čím to vyhubit???? poraďte - necítím záda :-(

    Kdysi ji měla na zahradě sousedka. Po roce jsem ji měla na dvou metrech čtverečních na své zahradě!!! Uprosila jsem ji tenkrát, aby ji zlikvidovala. Zroundupovala to a zbavily jsme se toho obě. Tímto jí pomyslně děkuji, protože se obávám, že bez tohoto zásahu by to už zcela zamořilo okolní záhony. thumbs up Hodí se někde na chalupu nebo na těžko přístupnámísta, kde se málo čemu daří a může si tam růst, co jí síly stačí. Na udržovanou zahradu, na které chcete nějaký řád, naprosto nevhodná!!!

    Nutno zmínit, že se jedná o poléhavou formu. Keřovitá je zcela v normě smiling smiley, ta se dá korigovat střihem a nikam se nerozlejzá.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (07.11.2010 11:09)
     
  • Autor: ilka
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 07.11.2010 14:44
     

    takže na jaře roundup! angry smiley předpokládám, že mělo jít taky o keřovitou formu, pže na jednom úseku měla tvořit dokonce živý plot nono smiley , se to ale zahradnici nějak nepovedlo a dost dobře se mnou vyje..... no copak podle hrnku člověk pozná co to je za potvoru a jestli je to ten správný druh? úplně stejně jsem dopadla se skalníkem, chtěla jsem jen ten půdokrybný - má takové hezké, relativně velké povoskované lístky. místo toho mi vysadili takovou mrchu, co můžu dvakrát ročně pidlat a rozhodně se neplazí jen po zemi - ta půjde příští rok ven, na víc už nemám síly...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 15.09.2015 21:50
     

    Jinou diskuzi o práci na zahradě v září jsem nenašla.

    Taky vám přijde, že to letos všechno tak brzo odkvetlo? Na to, že je teprv půlka září, už odkvétají třapatky, zápleváky, krásnoočka....a to jsou docela držáky. No ono se není čemu divit, po tom horkým létu.

    Já dneska trochu plela, ostříhala odkvetlé trvalky, i hosty ( byly spálený od sluníčka ), zasadila pár cibulovin.

    Dneska bylo krásně. thumbs down

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 15.09.2015 21:54
     

    Jde to nějak brzo do háje. Taky jsem dneska trochu řádila s nůžkama

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.