pondělí 6. května, 10:08 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Práce na zahradě - srpen, září

Datum: 05.08.2009 10:43
 
plot.jpg

Krom věčného pletí, sklízení a rytí, jsem se dala do ,,záhonu´´ podél plotu, kam přijdou popínavky na plot (psí víno, lonicery atd) a ,,plevelné´´ rostliny...tam se mohou rozlézat, jak budou chtít - zreguluje je sekačka...



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 26.09.2016 11:57
     

    ahoj - já tam vylezla před desátou . ale byla ještě mlha a chladno .v mokrých rukavicích mě zebalo v ruce .tak jsem jenom něco vyškubala , přivázala líp Edenku k oblouku a zapíchla to .

    ted´ jsem na Novinkách četla , že má v pátek být 26 st . tak to zas bude na zdechnutí .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 26.09.2016 12:14
     



    kaaj napsal(a):

    ahoj - já tam vylezla před desátou . ale byla ještě mlha a chladno .v mokrých rukavicích mě zebalo v ruce .tak jsem jenom něco vyškubala , přivázala líp Edenku k oblouku a zapíchla to .

    ted´ jsem na Novinkách četla , že má v pátek být 26 st . tak to zas bude na zdechnutí .

    ......dneska to asi vzdám a budu doma......, stahuji žaluzie a jdu spát

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (26.09.2016 12:20)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 26.09.2016 12:45
     

    ...kordul máš recht, to je taky třeba. Moje tělo to přežilo smiling smiley , takže já opět vyrážím.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 26.09.2016 13:20
     

    já za září zpracovala několik přepravek švestek, už jsem začínala vidět střídavě modře a střídavě rezavohnědě (nebo jak popsat barvu povidel). Už mi otrnulo a hledím do koruny, že z dlouhého žebříku, který nevím o kterou z těch tenkých větviček opřu, ještě něco seberu. winking smiley

    Na zahradě hlavně přesazuju kytky, neuspokojuje mne aktuální stav. Pak jsem ryla záhony, zarývám trávu ze sekačky, nemám hnůj ani dost kompostu, tak hnojím zeleně.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 26.09.2016 15:09
     

    Všude kolem lidi seděj a grilujou a já pořád s rýčem nebo hráběmi v ruce. Ale čtu vás a uklidňuje mě to - nejsem blázen smiling smiley, jsem jen nadšená zahradnice grinning smiley.

    Zrušila jsem část trávníku a zarývala listí s pískem, abych zrekultivovala záhon pro trvalky.

    A taky jsem zvětšila záhon kolem popínavé růže a levandulí. Vyschlý jíl se rovná betonu, dneska se nemůžu ani pohnout smiling smiley.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 26.09.2016 17:49
     

    ano, já jsem za blázna, že to zarývám, já je mám za blázny, že to vyvážejí do strže grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 26.09.2016 18:24
     

    ještě ke včerejšku,... já tedy makala, u sousedů bylo grilování s oslavou a za dvou stran burácely sekačky

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 26.09.2016 19:28
     
    img_20160925_162838.jpg
    Další fotografie:

    Levandule se válely v létě po zemi a špatně se kolem nich sekalo, tak jsem.záhon rozšířila...po kamenech ať se válí,co hrdlo ráčí. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 26.09.2016 19:30
     

    Anavi, hezkys to udělala.Já taky pracovala se suchým jílem. Vím, o čem mluvíš. grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 28.09.2016 18:59
     

    rušíme záhon s jahodama , zkracuji záhon u plotu, aby se vešla houpačka s pískovištěm pro Kubíka. Zem tvrdá jak beton, záda bolí. Jo a podšmikli jsme vrbu, to sucho druhým rokem už nerozdejchala a uschla. sad smiley. A místo ní zasadili sakuru, páč potřebujem u posezení stín, když zapadá slunce. Zítra pokračujem, máme dovču. UFF

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 28.09.2016 20:26
     

    Já dorýpala narciskovou loučku. Zasadila tři vajgélie a jsem udřená víc než kdybych za normálních podmínek ryla celý den. S hlínou už se nedá skoro pracovat. Jsou to spečené kusy. Když se člověk snaží obrat hlínu z drnů má pomalu i přes rukavice odřené ruce. Hnus.Aspoň, že je hezké počasí.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.09.2016 06:57
     

    já včera dodělala moje plántáže květinových záhonů, vše ořezaz, vyplít a očistit, jsou tam jen podzimní astry, rozchodníky a růže. Letničky vytrhané a trvalky zakrácené. Bylo to nespočet pytlů bordelu eye popping smiley spinning smiley sticking its tongue out

    Narcisy už jsou zasázení, ještě mě čekají tulipány, nějaký česnek a hyacinty. Snad o víkendu thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.09.2016 13:29
     
    dsc03513 (5).jpg
    Další fotografie:

    Já nedělám nic, jen sbírám houby. smoking smiley

    Kecám, vyrostly jen tři. Ale jsou krásný, co? winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.09.2016 13:52
     

    eye popping smileykecáš eye popping smiley....ty máš z katalogu tongue sticking out smiley thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.09.2016 15:12
     

    Hezké houbičky smiling smiley

    Romi, čtu správně, že jdeš ještě sázet nějaké cibuloviny????? smiling smiley Keukenhof se právě otřásl v základech smiling smiley, roste mu konkurence. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.