čtvrtek 2. května, 10:07 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Práce na zahradě - srpen, září

Datum: 05.08.2009 10:43
 
plot.jpg

Krom věčného pletí, sklízení a rytí, jsem se dala do ,,záhonu´´ podél plotu, kam přijdou popínavky na plot (psí víno, lonicery atd) a ,,plevelné´´ rostliny...tam se mohou rozlézat, jak budou chtít - zreguluje je sekačka...



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 30.08.2010 08:34
     

    Koukám, že je zase zadenivkováno :-) nějaké nové přírůstky?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

     
     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 03.09.2010 06:34
     

    Jaji, nee, jenom jsem je stěhovala, tam, kde byly, mně barevně neseděly, stěhovala jsem hlavně žluté nebo žlutooranžové, no, je tam v tom novém Stella, Kwanzo, nad ně na kopeček šla věžková asi Black eyed Susan, Ruffled apricot a ještě tam šupnu Chicago sunrise, až odkvete. Okolo udírny budou fialkové a do růžova.

    S novýma přírůstkama váhám, čekám, jestli přijde katalog od LG, od LB má asi švagrová. Dívala jsem se ke KGardens, tam by se mně líbilo ....absolute treasure a classic romance, nějaká kudrnatá rudá, kdyby byla, chtěla bych ED Murray, toho určitě, Nějakou bílou kudrnatou dokulata...Chiii, všecky bych chtěla, jen mít víc místa a korunek...grinning smiley , což nemámsad smiley thumbs up .

    Můj si teď vymyslel, že chce novou televizku, protože nemáme set top box, ani satelit ani nějaké digi ani kabelovku, a když se na to díváme, tak si připadám jak sledpice - samé zrno...jak u kterých programů teda...Takže korunky půjdou jinam než do kytiček.

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 03.09.2010 07:51
     

    Hezky si to sestěhovala, ale podle toho co tam ještě chceš dát zase budeš zvětšovat, viď? hiiiii

     
  • Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 04.09.2010 06:00
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley tož, teď eště né....až to přijde, mrkni do denivek, už jsem spáchala objednávku, televize ne televize, denivky budou. A telka už je taky doma. Pak že máme krizi grinning smiley , no, když nebude za co kupovat papu, přinejhorším si z denivek udělám salát grinning smiley , matroš by byl....winking smiley

    To nové dám jinam, vytrhám odkvetlé letničky a bude plac thumbs down tongue sticking out smiley .

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 04.09.2010 10:30
     

    Včera jsem předčasně vyryla dva záhony mrkve eye rolling smiley Sice je to fakt dost brzo, ale praská a v tom neustálým mokru začíná pohnívat. Příští týden bude svíčková, tak se zbavím těch popraskaných mrkví a nějaké ještě nastrouhám do mrazáku. Když už mě letos na zeleninu hraboši nesáhli, tak zas tohle sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 01.10.2010 16:02
     

    mrkev nedávám, páč ji mám pak samý červ. Ale cibule mi plesniví od prostředka, to už jsem dlouho nemělaangry smiley . A dneska jsem se chtěla pustit do rytí, ale lepí se to pořád na rýč, tak jsem toho nechala. A já bych tak potřebovala pohyb.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (01.10.2010 16:55)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 01.10.2010 16:41
     

    Já už předčasně sklidila balkonovky a asi o víkendu vyndám jiřiny a kany, ať mám pak od toho pokoj.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 01.10.2010 18:58
     

    Taky mám sto chutí něco vyrýt a dát to do sklepa. Potom se přetočí čas a odpoledne už na zahradě neudělám ani fň. Jenže to všechno pořád kvete a tak to ještě nechám. Mráz potom rozhodne. Muškáty nechávám na oknech třeba do půlky listopadu smoking smiley Pokud jsou zelené, tak je nevyhazuju. Ani sníh jim neškodí. Pak je ostříhám, ony spadnou pod okna a já nesu jen truhlík s hlínou. Nedělá mě to binec po baráku.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 01.10.2010 21:04
     

    O víkendu už taky chci uklidit zbytek balkonovek, možná i svážu trávy. Vím, jak jsem si to loni pochvalovala, že jsem to udělala, dokud šlo ještě venku dělat bez rukavic a než to suché začalo lítat na všechny strany.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 10.10.2010 19:48
     

    tak já dodělala ten obrubník z kamene až do konce. uf...konečně mám radost a vypadá to skvěle. I jsem byla pochválenasmiling smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 10.10.2010 20:23
     

    Já dneska hlavně hrabala listí ( a že ho pod těma obr lípama je ), vyčistila záhony od listí ( už je tam zase ).

    Ostříhala nějaké letničky na záhonech , i který budu zimovat, zasadila novou kopretinku, co jsem si včera koupila, ostříhala hosty ( byly už lehlý ).

    Jo, a udělala novej květináč s vřesama do přechodnýho bydliště přede dveře. Doufám, že mi ho někda nešlohne, normálně se tady v zimě ztrácej adventní věnce ze dveří.eye rolling smiley thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 10.10.2010 20:26
     

    Já záhony od listí nečistím, ale naschvál ho tam dáván :-) chrání a rozkladem hnojí sloupnu ho najaře jako slupku a pod ním už všechno raší winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 10.10.2010 20:32
     

    jaji taky dobrý nápad. Ale já toho listí zase tulika nemám.

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 10.10.2010 21:32
     

    Já ho mám hodně najaře když je to ještě vlhký tak je to slepený do vrstvy se to pěkně sloupne.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 10.10.2010 23:09
     


    jaja99 napsal(a):

    Já záhony od listí nečistím, ale naschvál ho tam dáván :-) chrání a rozkladem hnojí sloupnu ho najaře jako slupku a pod ním už všechno raší winking smiley


    Já vím, ale když mně se to tam nelíbí.eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.