pondělí 6. května, 00:43 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Práce na zahradě - srpen, září

Datum: 05.08.2009 10:43
 
plot.jpg

Krom věčného pletí, sklízení a rytí, jsem se dala do ,,záhonu´´ podél plotu, kam přijdou popínavky na plot (psí víno, lonicery atd) a ,,plevelné´´ rostliny...tam se mohou rozlézat, jak budou chtít - zreguluje je sekačka...



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.09.2016 15:23
     

    Gabčo, to jsou parádní kozáci!

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.09.2016 17:26
     
    p9290086.jpg

    konečně posekáno

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.09.2016 17:32
     

    Taky se chystám, Ale nějak mi chybí elán.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.09.2016 19:30
     

    Dneska byl nádhernej den. Trochu jsem dělala v předzahrádce. Plela, vyrývala hosty, vysetý levandule ( nějak se mi to tam začlo nekontrolovatelně množit ), zasadila záplevák, co už mám snad týden koupený. Šla jsem domů po 19h, už se začlo stmívat.

    Ale teplo bylo pořád.je tam ještě teď skoro 19 °C! thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.09.2016 19:50
     

    mě asi ofouklo a nějak se nemůžu zahřát coffe smiley thumbs up

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 29.09.2016 19:59
     

    záhon skoro celý překopán,houpačka už se může pomalu stavět winking smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 30.09.2016 06:46
     

    teda ty houby!!!! eye popping smiley nám v trávě rostou jen nějaké "lysohlávky" grinning smiley grinning smiley (prašivky)

    Anavi, to jsou jen nějaké zbytečky, jak jsem někde něco rýpala a omylem vyndala, není toho hodně, to bude raz dva sazené, jinak mojí žlutočervenou plantáž tulipánů mám pořád stejnou, to jsem nevyndavala thumbs down krásně kvetly, tak není zatím třeba, ale už je to husté, čeká mě to v příštích letech - vyrýt, roztrhat trsy, přebrat a vsadit zase znova.....sázím pak jen ty největší...ty uplně prtavé vyhodím a ty střední rozdávám....většinou ale už taky hned kvetou....

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 30.09.2016 19:21
     

    Strašně se mi nechtělo, ale mám posekáno.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 13.09.2017 19:43
     

    Září, ideální doba na houby. Chlap byl dneska a přinesl dva koše. Ale řeknu vám, pěkných hub jako šafránu. Většina jich je totálně ožrabejch od těch k...v slizkejch. thumbs up thumbs up thumbs up

    Není se čemu divit, když se někteří jedinci na různých fórech chlubí tím, že likvidují slimáky tím, že je navozí do lesa. angry smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 13.09.2017 19:58
     

    No to máš Gábi pravdu . útlocitní - já jich už letos zlikvidovala spinning smiley sticking its tongue out

    houby u nás nějak nerostou - i když my nechodíme. to spíše mladí , ale ted´ není čas. -

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 13.09.2017 20:12
     
    dsc_1067[1].jpg
    Další fotografie:

    za pomocí kocoura jsem chtěla dodělat záhon a zasadit denivky a ostatní kytí od Drahuš flower smiley , ovšem začalo pršet a tak nedoděláno sad smiley thumbs up

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 13.09.2017 20:21
     

    U nás je dnes hnusně, foukalo, tak jsem ani venku nebyla. Jen zalít kytky. Tak nějak člověk myslí, že když prší, že nemaj žízeň. grinning smiley A vono jo.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 13.09.2017 20:28
     

    Sázela, přesazovala... Přesadila dochan a Anabellu, sázela rudbekie a ještě nějaké kytí. Pak začalo pršet, tak jsem se přesunula domů a vyrobila pár láhviček bezinkového likéru a bezinkovou marmeládu

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 13.09.2017 20:35
     



    drahus napsal(a):

    Sázela, přesazovala... Přesadila dochan a Anabellu, sázela rudbekie a ještě nějaké kytí. Pak začalo pršet, tak jsem se přesunula domů a vyrobila pár láhviček bezinkového likéru a bezinkovou marmeládu

    Anabela skončila kde ?

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 14.09.2017 07:37
     

    navžu na srpnovou debatu o elektrickém či obecně motorovém nářadí. Kromě sekačky o něj nestojí, jednak při rozmětrech zahrady 50 m2 a 250 m2 v kolonii to nemá význam a taky si to ručně udělám líp. (pořád je řeč o zahradě smiling smiley ) Např. živý plot chci mít ostříhaný tak, aby nebylo vidět, že jsem stříhala, mám toho kousek, vyjde to na celé odpoledne, ale jsem spokojená. Nemám dokonalou rovinu, ale je to zelená plocha bez viditelných trčících klacků, žádné ohlodání "až na kost".

    Teď jsem teda naštvaná na souseda, svů žp z mojí strany vzal v mojí nepřítomnosti mašinou. eye rolling smiley angry smiley Jednak to vypadá blbě a bude to vypadat blbě až do jarního rašení, se pomátl, tůje se stříhají razantně v dubnu a jemněji v červnu, jsem nečekala, že se zjančí teď. Jednak to svinstvo zelené nejde zamést, zahrabat, posbírat, milióny ústřižků. Samozřejmě jsem vystartovala jak fůrie, naštěstí než sešel ke vchodových dveřím, jsem se vzpamatovala a mile ho požádala, aby to už nedělal a že kdyby se neurazil, že budu svoji stranu zvelebovat nadále sama.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.