pondělí 6. května, 09:29 Svátek má Radoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Práce na zahradě - srpen, září

Datum: 05.08.2009 10:43
 
plot.jpg

Krom věčného pletí, sklízení a rytí, jsem se dala do ,,záhonu´´ podél plotu, kam přijdou popínavky na plot (psí víno, lonicery atd) a ,,plevelné´´ rostliny...tam se mohou rozlézat, jak budou chtít - zreguluje je sekačka...



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 19.09.2017 11:22
     

    Jajo, ať se zadaří.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 19.09.2017 11:32
     

    já jsem dělala včera osvětu na fb - je tam jedna češka vdaná v Německu - Andrejka. příjemná ženská . . a ještě další . tak hned jejich Lidl . podle fotky plakátu sortiment stejný jako u nás. ale že až ve čtvrtek . jo Lidl by mi měl platit , jak už jim dělám roky reklamu . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 19.09.2017 11:34
     

    Kaaj. grinning smiley A jen pro zajímavost, nevšimla sis ceny?

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 19.09.2017 11:37
     
    21557770_10210824204742630_1950050159637281245_n.jpg
    Další fotografie:

    ceny na co?? na ten odkaz jsem ještě neměla čas. myslíš ten lidl v Německu . ?? mrknu .

    edit- tak jsem zkopírovala winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (19.09.2017 11:44)
     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 19.09.2017 13:14
     

    Kaaj, tak výběrové cibule, to je to první, přesně stejné jako tadz,vyjde vlastně levněji než u nás. Euro už není 30Kč. Stojí 59,90, pokud si dobře pamatuju.

    To druhé neporovnám.To tu neměli.

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 19.09.2017 17:53
     

    Jo ceny na koruny podobné...ale musí se také porovnat příjmy grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 19.09.2017 18:57
     

    Ve Šp. má Lidl také podobný sortiment, ale většinou všechno levnější winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 19.09.2017 18:58
     

    Jájo pochlub se....zadařilo se?

     
  • Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 19.09.2017 22:32
     

    JJ psala jsem v nákupech 2 kg narcisů Sempre avanti, tulipány Van Eijk, Purisima a Day dreem ty měli jediný balíček.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 20.09.2017 13:11
     

    Quendery, ja teda susene sipky na caj drtim, respektive roztloukam ve hmozdiri.

     

    U mne prace na zahrade ted nic, neb jsem nejaka nachlazena, z prace prijdu kdyz uz se pomalu stmiva a ja jsem unavena, a rano pred praci je jeste tma. Kde je to krasne leto, kdy se dalo pracovat od 5 od rana az do 9 do vecera? angry smiley

    No, ale dnes jsem rozhodnuta se vybicovat a zasadit ty zakoupene narcisy a hyacinty. Nedavno jsem zasadila tu bezinku, kterou jsem rok trapila v kvetinaci a jeste jsem chtela k ni presadit velky mahon. Jenze ten musime vydolovat z betonu, zarostl nam pod rozpadlou betonovou cesticku, a ted kdyz jsme ho chteli vykopat, tak jsme zjistili, ze ta cesticka je na jedne strane nejak zpevnena dalsim betonem a nejde to pryc. No, muz si zamaka, nez ho dostane ven.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 20.09.2017 15:20
     

    Rozhodila jsem dva barely králičího hnoje. Jedním jsem obložila hortenzie vepředu a druhý k pár kytkám a ostružině. ještě musím požádat minimálně o dvakrát dva barely, abych pohnojila to nejdůležitější. Pak bych ráda jeden barel přidala do kompostu. Kamarádka je ráda, že jí ubude grinning smiley Ona ho používat nemůže, protože jí ho jorkové žerou. Naši psi se zámem očuchali, ale pak nezájem thumbs down

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 30.09.2017 19:43
     

    Tak jsem dneska zrušila záhony s rajčaty a okurkami. Okurky už stejně byly suchý, na rajčata pomalu lezla houba. Ostříhala jsem pár vianů žlutých hruštiček, ty dozrají i doma na stole.

    Záhonky jsem zryla a uhrabala a hned to byl hezčí pohled, než na tu změť eye rolling smiley .

     

    Ostříhala jsem ostružinu a nechala jen větve, které budou plodit příští rok a ostříhala jsem pár dlouhých větví na popínavkách.

     

    Jestli to zítra ještě půjde, chtěla bych odstříhat ještě alespoň odkvetlíky na růžích a část oschlých trvalek, než začne lejt a všechno se to zváhne k zemi eye rolling smiley

     
  • Autor: bibinaH
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 01.10.2017 14:49
     

    Tak jsem včerá a dneska taky dělala pořádek z trvalkama a dokonce jsem zryla i kousek zeleninové zahradky. Zítra má být na Moravě ještě hezky, tak zbytek dodělám.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 01.10.2017 15:20
     

    Už je ŘÍJEN winking smiley

     
  • Autor: bibinaH
    Status:

    Re: Práce na zahradě - srpen, září

    Datum: 02.10.2017 07:26
     

    Ano už je říjen a rána začínají být pěkně studené. Přes den se to ještě dá, dobře se dělá na zahradě.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.